Galicia
XXIV Aberto Escolar 'Peón de Oro'
Complexo Deportivo Educativo CEMAR. Mondariz Balneario
19 e 20 maio 2012 | Bases
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO PROMOCIÓN
Informa: Escola Internacional Kasparov-Marcote | Web
PreBenxamín - Benxamín. S8 - S10 | Alevín - Infantil. S12 - S14 | Cadete - Xuvenil. S16 - S18
Categoría PreBenxamín - Benxamín. Sub8 - Sub 10
Clasificación Final
Pos. | Nome | FED | Elo | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FERNANDEZ CARBALLAL MARTIN | ESP | 0 | 7.5 | 35.5 | 52.0 | 48.0 |
2 | GONZALEZ MAGARIÑOS DANIEL | ESP | 1443 | 7.0 | 42.0 | 49.0 | 47.0 |
3 | MARTINS ANTONIO MG COSTA | POR | 1381 | 7.0 | 37.0 | 51.5 | 48.5 |
4 | GERPE VILAS XURXO | ESP | 0 | 6.5 | 33.5 | 49.5 | 45.5 |
5 | PEREZ LOPEZ DARIA | ESP | 0 | 6.0 | 35.0 | 47.5 | 45.0 |
6 | PEREZ DAPOZA CESAR | ESP | 0 | 6.0 | 31.0 | 50.5 | 47.0 |
7 | PADILLA PICUASI WUAYRA DAVID | ESP | 0 | 6.0 | 29.0 | 44.5 | 42.0 |
8 | FERNANDEZ LOPEZ PABLO | ESP | 0 | 6.0 | 26.0 | 46.0 | 42.5 |
9 | SALCEDA GABRIEL | ESP | 0 | 5.5 | 28.5 | 46.0 | 42.5 |
10 | GONZALEZ IRALA JOSE CARLOS | ESP | 0 | 5.5 | 28.5 | 40.5 | 39.5 |
11 | CARVALHO LUIS EDUARDO MOREIRA | POR | 1165 | 5.0 | 29.0 | 46.5 | 43.5 |
12 | FORTES GARROTE BORJA | ESP | 0 | 5.0 | 29.0 | 44.5 | 41.0 |
13 | FERREÑO SANMARTIN ANGEL | ESP | 0 | 5.0 | 28.0 | 48.0 | 45.0 |
14 | BAAMONDE GONZÁLEZ JOSÉ | ESP | 0 | 5.0 | 27.0 | 39.5 | 36.0 |
15 | VAZQUEZ MORALES Mª DE LOS ANGELES | ESP | 0 | 5.0 | 24.0 | 36.5 | 34.5 |
16 | LORENZO LOPEZ DANIEL | ESP | 0 | 4.5 | 19.5 | 34.0 | 32.0 |
17 | TIELAS FIGUEROA RUBEN | ESP | 0 | 4.5 | 18.5 | 36.0 | 33.0 |
18 | GARCIA CAMPOS DANIEL | ESP | 0 | 4.5 | 17.0 | 37.0 | 35.0 |
19 | ROTEA SAN LUIS PABLO | ESP | 0 | 4.0 | 25.0 | 43.5 | 41.0 |
20 | VIDAL ZHUKOVA JULIO | ESP | 0 | 4.0 | 21.5 | 36.5 | 34.5 |
21 | FERNANDEZ CARBALLO JOAQUIN | ESP | 0 | 4.0 | 21.0 | 43.0 | 42.0 |
22 | GONZALEZ PEREZ CARLOS | ESP | 0 | 4.0 | 19.0 | 36.0 | 34.0 |
23 | GONZALEZ RODIÑO HECTOR | ESP | 0 | 4.0 | 17.0 | 32.5 | 31.5 |
24 | CARPINTERO MUÑOZ ADRIÁN | ESP | 0 | 3.5 | 19.5 | 44.0 | 40.5 |
25 | GUERRA CASAS PABLO | ESP | 0 | 3.5 | 17.0 | 31.0 | 30.0 |
26 | CARPINTERO MUÑOZ IRIA | ESP | 0 | 3.5 | 13.5 | 33.0 | 32.0 |
27 | BERNARDEZ ARMESTO LUCAS | ESP | 0 | 3.0 | 18.0 | 37.5 | 35.0 |
28 | LAGO RODRIGUEZ, DAVID | ESP | 0 | 2.5 | 14.5 | 36.5 | 33.5 |
29 | IGLESIAS ZAPATERO ANA | ESP | 0 | 2.5 | 10.0 | 35.0 | 34.0 |
30 | LOPEZ RODRIGUEZ IRIA | ESP | 0 | 2.0 | 16.0 | 37.5 | 36.5 |
31 | LAGO RODRIGUEZ CLAUDIA | ESP | 0 | 2.0 | 10.0 | 33.5 | 31.0 |
32 | VELASCO FERNÁNDEZ MIGUEL | ESP | 0 | 1.0 | 8.0 | 27.5 | 26.5 |
33 | RODRIGUEZ PRIETO DAVID | ESP | 0 | 1.0 | 7.0 | 40.5 | 37.5 |
34 | VEIGA JOSE FRANCISCO RP NEVES | ESP | 1545 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 |
ABOAL SACRISTAN ALEXANDRE | ESP | 0 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 | |
36 | RODRIGUEZ PRIETO ELISA | ESP | 0 | 0.0 | 0.0 | 30.5 | 27.5 |
Categoría Alevín - Infantil. Sub 12 - Sub 14
Clasificación Final
Pos. | Nome | FED | Elo | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOMEZ DIEGUEZ ADRIAN | ESP | 1739 | 8.5 | 42.5 | 49.0 | 45.0 |
2 | IGLESIAS FEIJOO ALBERTO | ESP | 1604 | 7.0 | 37.5 | 51.0 | 47.0 |
3 | VIDAL FERNANDEZ PABLO | ESP | 1570 | 6.0 | 31.0 | 50.5 | 47.0 |
4 | RODRIGUEZ DOMINGUEZ MIGUEL | ESP | 1677 | 6.0 | 31.0 | 49.0 | 45.0 |
5 | LEIRO VIDAL LEONARDO | ESP | 1459 | 6.0 | 31.0 | 42.5 | 41.5 |
6 | SILVA, MARIANA SOFIA T. | ESP | 1432 | 6.0 | 28.0 | 47.0 | 45.0 |
7 | LOMBA GONZALEZ DANIEL | ESP | 1443 | 6.0 | 21.0 | 43.0 | 42.0 |
8 | GERPE VILAS BRAIS | ESP | 1676 | 5.5 | 33.0 | 48.5 | 46.0 |
9 | MARTINEZ PEÑA RAUL | ESP | 1409 | 5.5 | 29.5 | 45.5 | 44.5 |
10 | LOPEZ CARBALLAL SERGIO | ESP | 1497 | 5.5 | 28.5 | 44.5 | 43.0 |
11 | BOO VALLEJO MARCOS | ESP | 0 | 5.5 | 26.5 | 42.5 | 40.0 |
12 | GONZALEZ PEREZ JOSE RAMON | ESP | 0 | 5.0 | 32.0 | 48.5 | 46.5 |
13 | FERNANDEZ LOPEZ ALEJANDRO | ESP | 1449 | 5.0 | 29.0 | 46.5 | 43.0 |
14 | LOPEZ CARBALLAL ALONSO | ESP | 1553 | 5.0 | 28.0 | 43.0 | 41.0 |
15 | PAZOS GARCIA ANXO | ESP | 1307 | 5.0 | 27.0 | 45.0 | 41.5 |
16 | LOJO SANTORUM SARA | ESP | 0 | 5.0 | 24.0 | 39.0 | 37.0 |
17 | DUARTE BLANCO CHRISTIAN | ESP | 0 | 5.0 | 23.0 | 39.5 | 36.5 |
18 | DOVAL VILLCA SOFIA | ESP | 0 | 5.0 | 22.0 | 38.0 | 36.5 |
19 | SILVA ANA INES TEIXEIRA DA | POR | 1410 | 4.5 | 26.5 | 39.5 | 38.0 |
20 | GIL VICENTE RAQUEL | ESP | 0 | 4.0 | 23.0 | 43.5 | 40.5 |
21 | RODRIGUEZ VAZQUEZ MATIAS | ESP | 0 | 4.0 | 23.0 | 41.0 | 38.5 |
22 | MATOS GONÇALO | POR | 0 | 4.0 | 21.0 | 37.0 | 35.0 |
23 | REY FERNANDEZ GAEL | ESP | 0 | 4.0 | 19.0 | 41.5 | 39.0 |
24 | FERNANDEZ ALVAREZ SARA | ESP | 0 | 4.0 | 19.0 | 30.0 | 29.0 |
25 | VIDAL ZHUKOVA ALEXANDER | ESP | 0 | 4.0 | 17.0 | 34.5 | 31.5 |
26 | DALMEIDA CANITROT MARCOS | POR | 0 | 4.0 | 15.0 | 35.0 | 32.5 |
27 | IGLESIAS ZAPATERO PEDRO | ESP | 0 | 4.0 | 12.0 | 30.0 | 28.5 |
28 | DA SILVA VILAS JOSÉ SIMÓN | ESP | 0 | 3.0 | 20.0 | 34.0 | 32.0 |
29 | IGLESIAS ZAPATERO GUILLERMO | ESP | 0 | 3.0 | 15.0 | 35.0 | 33.0 |
30 | RODRIGUEZ NUÑEZ JAVIER | ESP | 0 | 3.0 | 12.0 | 28.5 | 27.5 |
31 | BERNARDEZ ARMESTO OSCAR | ESP | 0 | 2.0 | 14.0 | 36.5 | 34.0 |
32 | GONZALEZ GARCIA URIEL | ESP | 0 | 2.0 | 11.0 | 31.0 | 30.0 |
33 | LAGO CASTRO PABLO | ESP | 0 | 2.0 | 10.0 | 32.5 | 31.5 |
34 | GONZALEZ RODIÑO FRANCISCO | ESP | 0 | 2.0 | 9.0 | 35.0 | 34.0 |
35 | OSORIO JORGE RITA MARIA | ESP | 1635 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 |
BOULLOSA PEREZ SANDRA | ESP | 0 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 | |
LAGO FERNANDEZ IVAN | ESP | 0 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 | |
RODRIGUEZ PRIETO IVAN | ESP | 0 | 0.0 | 0.0 | 40.5 | 36.0 |
Categoría Cadete - Xuvenil. Sub 16 - Sub 18
Clasificación Final
Pos. | Nome | FED | Elo | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATEUS FRANCISCO | POR | 2089 | 7.0 | 25.25 | 0.0 | 6 |
2 | IGLESIAS GARCIA JORGE | ESP | 1898 | 6.0 | 19.25 | 0.0 | 5 |
3 | CARBALLO CANCELA MANUEL | ESP | 1649 | 5.5 | 16.25 | 0.0 | 5 |
4 | DOMINGUEZ CARNERO JAVIER | ESP | 1786 | 5.0 | 15.25 | 0.0 | 4 |
5 | FERREIRA MIGUEL | POR | 1948 | 4.5 | 11.25 | 0.0 | 4 |
6 | FREITAS RÚBEN MANUEL | POR | 1445 | 3.5 | 10.00 | 0.0 | 3 |
7 | PINTO TIAGO | POR | 1502 | 2.5 | 6.50 | 0.0 | 2 |
8 | SOARES WILSON JOEL | POR | 0 | 2.0 | 2.50 | 0.0 | 2 |
9 | VAZQUEZ MILLAN ANTONIO | ESP | 0 | 0.0 | 0.00 | 0.0 | 0 |
Organiza:
Escola Internacional Kasparov-Marcote
http://www.ajedrezmarcote.org/
Máis info
http://www.ajedrezmarcote.org/