VI Campionato de Semirrapidas Santa Rita
Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa
24 de maio de 2008 BASES
VALEDEIRO PARA O III CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008
Informa: Anxo Vilas. Club de Xadrez Fontecarmoa
Benxamin | Alevín | Infantil | Cadete | Absoluto
Listado
Nº Nome Feder Rtg Loc Club 1. CHAO VALE, FERNANDO S-10 1561 AJEDREZ VIVEIRO 2. ALONSO GONZÁLEZ, MATEO S-8 GUILLERME BROWM (OURENSE) 3. BARCALA PAZ, DIEGO S-10 FONTECARMOA 4. BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL S-8 FONTECARMOA 5. BAYON ROLO, JUAN ANDRES S-10 FONTECARMOA 6. BETANZOS JAMARDO, MIRIAN S-10 FONTECARMOA 7. BUA SOMOZA, DAVID S-10 FONTECARMOA 8. CANO, SUSANA S-10 GRUPO BAZÁN 9. DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE S-10 FONTECARMOA 10. DEVESA MELÓN, DANIEL S-10 C.C.D. SANXENXO 11. DIOS DORADO, MIGUEL S-8 MEIS 12. DIZ BARREIRO, JAVIER S-10 FONTECARMOA 13. EXPÓSITO RIVERA, OSCAR S-10 VILA DE BOUZAS 14. FARIÑAS POSE, ADRIAN S-10 ARTEIXO 15. FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL S-10 FONTECARMOA 16. FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO S-10 VILA DE BOUZAS 17. FERNÁNDEZ LAGE, RAMON S-10 C. AXEDREZ CONXO 18. FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 19. GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO S-10 KARPOV 20. GARCIA ARCOS, XIANA S-8 XADREZ LOUREIRO 21. GARCÍA ARCOS, ANXO S-10 XADREZ LOUREIRO 22. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10 KARPOV 23. GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 24. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 25. GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA S-10 VILA DE BOUZAS 26. GRANDE PALACIOS, ANA S-10 FONTECARMOA 27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO S-10 CIRCULO FERROLANO 28. LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO S-8 FONTECARMOA 29. LEDO BUCETA, BEATRIZ S-10 FONTECARMOA 30. LORENZO, ANTONIO S-10 CÍRCULO FERROLANO 31. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN S-10 FONTECARMOA 32. MARTINEZ DOLDAN, JAIME S-8 FONTECARMOA 33. MARTINEZ JUSTO, SOFIA S-8 FONTECARMOA 34. MELÓN GÓMEZ, BRAIS S-8 C.C.D. SANXENXO 35. MOREIRA GORIS, SIMÓN S-10 PORTAS 36. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN S-8 FONTECARMOA 37. OTERO EIRAS, RUBEN S-8 FONTECARMOA 38. OUTON FERREIRO, PABLO S-10 FONTECARMOA 39. PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª S-8 FONTECARMOA 40. PAZOS GARCIA, ANXO S-10 LUCENA 41. PENAS GARRIDO, MARCOS S-10 FONTECARMOA 42. PEREZ SANTOS, ALBERTO S-10 LICEO RECREO OURENSE 43. PEREZ TROITIÑO, PABLO S-8 FONTECARMOA 44. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL S-10 CIRCULO FERROLANO 45. PINTOS BELOSO, CRISTINA S-10 MEIS 46. PITA BEA, ALEJANDRO S-8 FONTECARMOA 47. PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL S-8 GUILLERME BROWM (OURENSE) 48. RAMOS LOJO, JUAN S-10 FONTECARMOA 49. RIVERA VALENZUELA, JOSE S-10 FONTECARMOA 50. RIVERA VALENZUELA, LUIS S-10 FONTECARMOA 51. RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO S-10 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 52. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL S-10 XADREZ MARIN 53. RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA S-8 FONTECARMOA 54. RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS S-10 LUCENA 55. RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS S-8 LUCENA 56. RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE S-10 GRUPO BAZÁN 57. ROMA BARGE, GABRIEL S-8 CLUB XADREZ OURENSE 58. SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO S-10 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 59. SANTOS GARCÍA, MARIO S-10 FONTECARMOA 60. SEGURA SANTOS, JORGE S-8 FONTECARMOA 61. SUAREZ GOMEZ, JULIO S-10 FONTECARMOA 62. TOMAS FIUZA, LUCIA S-8 FONTECARMOA 63. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO S-10 FONTECARMOA 64. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR S-8 FONTECARMOA
Cadro de Torneo
Nº Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 1. CHAO VALE, FERNANDO S-10 31:W 22:W 34:W 58:W 57:W 61:D 2. ALONSO GONZÁLEZ, MATEO S-8 33:W 23:L 58:L 21:W 26:L 29:W 3. BARCALA PAZ, DIEGO S-10 34:L : : : : : 4. BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL S-8 35:L 21:D 15:W 29:W 47:L 56:L 5. BAYON ROLO, JUAN ANDRES S-10 36:W 24:L 21:W 61:L 23:W 26:W 6. BETANZOS JAMARDO, MIRIAN S-10 37:W 30:L 27:L 45:W 40:L 50:L 7. BUA SOMOZA, DAVID S-10 38:D : : : : : 8. CANO, SUSANA S-10 39:W 34:L 50:L 37:W 54:L 62:W 9. DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE S-10 40:W 47:W 51:L 30:W 49:L 24:L 10. DEVESA MELÓN, DANIEL S-10 42:W 35:L 54:L 56:L : : 11. DIOS DORADO, MIGUEL S-8 43:W 51:L 22:L 26:L 55:W 21:W 12. DIZ BARREIRO, JAVIER S-10 44:L 53:W 40:L 62:D 29:L 34:L 13. EXPÓSITO RIVERA, OSCAR S-10 45:W 57:L 47:L 43:W 30:L 23:D 14. FARIÑAS POSE, ADRIAN S-10 46:D : : : : : 15. FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL S-10 47:L 40:L 4:L 33:W 43:W 53:L 16. FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO S-10 48:W 44:L 56:W 27:L 50:W 54:L 17. FERNÁNDEZ LAGE, RAMON S-10 49:W 61:L 55:W 34:W 27:L 30:D 18. FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ S-10 50:W 58:L 62:W 40:W 35:W 47:L 19. GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO S-10 51:L 43:W 49:L 55:W 34:W 40:L 20. GARCIA ARCOS, XIANA S-8 52:W 62:W 35:L 47:L 56:L 45:W 21. GARCÍA ARCOS, ANXO S-10 53:D 4:D 5:L 2:L 37:W 11:L 22. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10 54:W 1:L 11:W 50:W 44:L 35:W 23. GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO S-10 55:W 2:W 57:L 49:L 5:L 13:D 24. GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN S-10 56:W 5:W 44:L 54:W 58:D 9:W 25. GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA S-10 57:L : : : : : 26. GRANDE PALACIOS, ANA S-10 58:L 50:L 36:W 11:W 2:W 5:L 27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO S-10 61:L 45:W 6:W 16:W 17:W 49:L 28. LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO S-8 62:L : : : : : 29. LEDO BUCETA, BEATRIZ S-10 63:D :L 53:W 4:L 12:W 2:L 30. LORENZO, ANTONIO S-10 64:W 6:W 61:L 9:L 13:W 17:D 31. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN S-10 1:L 54:L 37:L 53:L 33:D 36:L 32. MARTINEZ DOLDAN, JAIME S-8 : : : : : : 33. MARTINEZ JUSTO, SOFIA S-8 2:L 49:L 43:L 15:L 31:D 55:W 34. MELÓN GÓMEZ, BRAIS S-8 3:W 8:W 1:L 17:L 19:L 12:W 35. MOREIRA GORIS, SIMÓN S-10 4:W 10:W 20:W 51:L 18:L 22:L 36. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN S-8 5:L 56:L 26:L :W 45:L 31:W 37. OTERO EIRAS, RUBEN S-8 6:L 55:L 31:W 8:L 21:L 43:L 38. OUTON FERREIRO, PABLO S-10 7:D : : : : : 39. PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª S-8 8:L : : : : : 40. PAZOS GARCIA, ANXO S-10 9:L 15:W 12:W 18:L 6:W 19:W 41. PENAS GARRIDO, MARCOS S-10 : : : : : : 42. PEREZ SANTOS, ALBERTO S-10 10:L : : : : : 43. PEREZ TROITIÑO, PABLO S-8 11:L 19:L 33:W 13:L 15:L 37:W 44. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL S-10 12:W 16:W 24:W 57:L 22:W 51:W 45. PINTOS BELOSO, CRISTINA S-10 13:L 27:L :W 6:L 36:W 20:L 46. PITA BEA, ALEJANDRO S-8 14:D : : : : : 47. PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL S-8 15:W 9:L 13:W 20:W 4:W 18:W 48. RAMOS LOJO, JUAN S-10 16:L : : : : : 49. RIVERA VALENZUELA, JOSE S-10 17:L 33:W 19:W 23:W 9:W 27:W 50. RIVERA VALENZUELA, LUIS S-10 18:L 26:W 8:W 22:L 16:L 6:W 51. RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO S-10 19:W 11:W 9:W 35:W 61:L 44:L 52. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL S-10 20:L : : : : : 53. RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA S-8 21:D 12:L 29:L 31:W 62:D 15:W 54. RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS S-10 22:L 31:W 10:W 24:L 8:W 16:W 55. RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS S-8 23:L 37:W 17:L 19:L 11:L 33:L 56. RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE S-10 24:L 36:W 16:L 10:W 20:W 4:W 57. ROMA BARGE, GABRIEL S-8 25:W 13:W 23:W 44:W 1:L 58:L 58. SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO S-10 26:W 18:W 2:W 1:L 24:D 57:W 59. SANTOS GARCÍA, MARIO S-10 : : : : : : 60. SEGURA SANTOS, JORGE S-8 : : : : : : 61. SUAREZ GOMEZ, JULIO S-10 27:W 17:W 30:W 5:W 51:W 1:D 62. TOMAS FIUZA, LUCIA S-8 28:W 20:L 18:L 12:D 53:D 8:L 63. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO S-10 29:D : : : : : 64. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR S-8 30:L : : : : :
Clasificación Final
Puesto Nome Feder Rtg Loc Club Puntos Buch.-M Buch. Progr. 1-2 SUAREZ GOMEZ, JULIO S-10 FONTECARMOA 5.5 15.5 24.5 20.5 CHAO VALE, FERNANDO S-10 1561 AJEDREZ VIVEIRO 5.5 15.5 21.5 20.5 3-5 PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL S-10 CIRCULO FERROLANO 5 15.0 21.0 18.0 RIVERA VALENZUELA, JOSE S-10 FONTECARMOA 5 12.0 17.5 15.0 PUGA SÀNCHEZ, MIGUEL S-8 GUILLERME BROWM (OURENSE) 5 11.0 17.0 16.0 6-7 GÓMEZ DIÉGUEZ, ADRIÁN S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 4.5 16.5 24.5 16.0 SALAS FERNÁNDEZ, ANTONIO S-10 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 4.5 15.5 24.0 17.0 8-16 GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO S-10 KARPOV 4 15.0 23.5 14.0 ROMA BARGE, GABRIEL S-8 CLUB XADREZ OURENSE 4 14.5 22.5 18.0 FREIRE MOJÓN, JACOBO JOSÉ S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 4 14.5 21.5 15.0 RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, ANXO S-10 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 4 14.0 22.5 18.0 GRAÑA GOMEZ, DIEGO S-10 CIRCULO FERROLANO 4 13.5 20.5 14.0 BAYON ROLO, JUAN ANDRES S-10 FONTECARMOA 4 12.0 19.0 13.0 RODRÍGUEZ MOURIÑO, NICOLÁS S-10 LUCENA 4 12.0 17.0 12.0 RODRÍGUEZ SIGLER, ALEXANDRE S-10 GRUPO BAZÁN 4 10.5 16.5 11.0 PAZOS GARCIA, ANXO S-10 LUCENA 4 10.0 15.5 12.0 17-18 FERNÁNDEZ LAGE, RAMON S-10 C. AXEDREZ CONXO 3.5 15.5 22.0 13.5 LORENZO, ANTONIO S-10 CÍRCULO FERROLANO 3.5 11.5 19.0 13.5 19-30 DE SANTIAGO RGUEZ, JORGE S-10 FONTECARMOA 3 17.5 26.0 14.0 FERNÁNDEZ CAGIGAS, PABLO S-10 VILA DE BOUZAS 3 15.0 22.5 12.0 MOREIRA GORIS, SIMÓN S-10 PORTAS 3 13.5 19.5 15.0 GARCÍA ÁLVAREZ, ALEJANDRO S-10 KARPOV 3 13.0 19.0 10.0 RIVERA VALENZUELA, LUIS S-10 FONTECARMOA 3 13.0 19.0 10.0 GRANDE PALACIOS, ANA S-10 FONTECARMOA 3 13.0 19.0 9.0 MELÓN GÓMEZ, BRAIS S-8 C.C.D. SANXENXO 3 12.0 19.0 12.0 GARCIA ARCOS, XIANA S-8 XADREZ LOUREIRO 3 11.5 18.0 12.0 DIOS DORADO, MIGUEL S-8 MEIS 3 11.0 16.0 9.0 ALONSO GONZÁLEZ, MATEO S-8 GUILLERME BROWM (OURENSE) 3 10.5 16.5 10.0 CANO, SUSANA S-10 GRUPO BAZÁN 3 10.5 15.5 10.0 RODRIGUEZ FERREIROS, ANGELA S-8 FONTECARMOA 3 7.5 11.0 8.0 31-34 GARRIDO NÓVOA, GUILLERMO S-10 CLUBE XADREZ OURENSE 2.5 13.5 19.5 11.5 BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL S-8 FONTECARMOA 2.5 12.0 19.0 9.5 EXPÓSITO RIVERA, OSCAR S-10 VILA DE BOUZAS 2.5 12.0 18.5 9.5 LEDO BUCETA, BEATRIZ S-10 FONTECARMOA 2.5 11.5 16.0 9.0 35-41 BETANZOS JAMARDO, MIRIAN S-10 FONTECARMOA 2 12.0 17.0 9.0 FERNANDEZ BLANCO, GABRIEL S-10 FONTECARMOA 2 11.5 18.0 5.0 TOMAS FIUZA, LUCIA S-8 FONTECARMOA 2 11.5 17.0 8.5 GARCÍA ARCOS, ANXO S-10 XADREZ LOUREIRO 2 11.5 16.5 7.5 MOURIÑO NUÑEZ, JUAN S-8 FONTECARMOA 2 11.5 16.0 4.0 PINTOS BELOSO, CRISTINA S-10 MEIS 2 10.5 16.0 6.0 PEREZ TROITIÑO, PABLO S-8 FONTECARMOA 2 9.0 13.0 5.0 42-43 DIZ BARREIRO, JAVIER S-10 FONTECARMOA 1.5 13.0 20.0 6.5 MARTINEZ JUSTO, SOFIA S-8 FONTECARMOA 1.5 8.0 13.5 2.0 44-46 RODRÍGUEZ MOURIÑO, ANAIS S-8 LUCENA 1 10.0 14.5 5.0 DEVESA MELÓN, DANIEL S-10 C.C.D. SANXENXO 1 7.0 13.5 4.0 OTERO EIRAS, RUBEN S-8 FONTECARMOA 1 7.0 10.5 4.0 47-52 LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN S-10 FONTECARMOA 0.5 10.0 16.5 1.0 BUA SOMOZA, DAVID S-10 FONTECARMOA 0.5 3.0 3.0 0.5 FARIÑAS POSE, ADRIAN S-10 ARTEIXO 0.5 3.0 3.0 0.5 OUTON FERREIRO, PABLO S-10 FONTECARMOA 0.5 3.0 3.0 0.5 PITA BEA, ALEJANDRO S-8 FONTECARMOA 0.5 3.0 3.0 0.5 VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO S-10 FONTECARMOA 0.5 3.0 3.0 0.5 53-64 GONZÁLEZ LORENZO, MARÍA S-10 VILA DE BOUZAS 0 4.0 4.0 0.0 VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR S-8 FONTECARMOA 0 3.5 3.5 0.0 BARCALA PAZ, DIEGO S-10 FONTECARMOA 0 3.0 3.0 0.0 PAULOS SAAVEDRA, LAURA Mª S-8 FONTECARMOA 0 3.0 3.0 0.0 RAMOS LOJO, JUAN S-10 FONTECARMOA 0 3.0 3.0 0.0 RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL S-10 XADREZ MARIN 0 3.0 3.0 0.0 LAGO RODRÍGUEZ, ALBERTO S-8 FONTECARMOA 0 2.0 2.0 0.0 PEREZ SANTOS, ALBERTO S-10 LICEO RECREO OURENSE 0 2.0 2.0 0.0 MARTINEZ DOLDAN, JAIME S-8 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 PENAS GARRIDO, MARCOS S-10 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 SANTOS GARCÍA, MARIO S-10 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 SEGURA SANTOS, JORGE S-8 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0
Listado
Nº Nome Feder Rtg Loc Club 1. SEGURA SANTOS, LUIS S-12 1690 1571 FONTECARMOA 2. ABAL CORES, LUCAS S-12 1566 1653 FONTECARMOA 3. ARELLANO PARDO, MARTÍN S-12 1565 1578 CLUBE XADREZ OURENSE 4. PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN S-12 1476 FRANCISCANOS LUGO 5. ABAL RODRIGUEZ, ANDREA S-12 FONTECARMOA 6. ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO S-12 MEIS 7. ALONSO MACIAS, MARIA S-12 KARPOV 8. ANDION LINARES, MARTA S-12 FONTECARMOA 9. BEMPOSTA VARELA, DAVID S-12 MEIS 10. BLANCO SEIJAS, ANTIA S-12 FONTECARMOA 11. BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 12. CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 13. CARBALLO CANCELA, MANUEL S-12 KARPOV 14. CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 15. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL S-12 FONTECARMOA 16. DIOS DORADO, ALVARO S-12 MEIS 17. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER S-12 UNIVERSIDAD VIGO 18. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS S-12 CÍRCULO FERROLANO DE AJEDREZ 19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO S-12 FONTECARMOA 20. FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 21. GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA S-12 MEIS 22. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR S-12 PORTAS 23. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS S-12 PORTAS 24. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN S-12 LUIS VIVES (OURENSE) 25. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO S-12 PORTAS 26. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA S-12 FONTECARMOA 27. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL S-12 LUCENA 28. MARTINEZ JUSTO, JESUS S-12 FONTECARMOA 29. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN S-12 C.C.D. SANXENXO 30. MOAR BOTANA, DAMIAN S-12 SIGRAS CAMBRE 31. NIETO DIZ, DANIEL S-12 PORTAS 32. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN S-12 PORTAS 33. PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR S-12 PORTAS 34. PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA S-12 EXP 35. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS S-12 FRANCISCANOS LUGO 36. PAZ VILAS, JAVIER S-12 FONTECARMOA 37. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN S-12 FONTECARMOA 38. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL S-12 FONTECARMOA 39. RIAL GARCÍA, ANTÓN S-12 C.C.D. SANXENXO 40. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-12 FONTECARMOA 41. RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 42. RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL S-12 LUCENA 43. RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL S-12 ALBATROS 44. RODRÍGUEZ VARELA, ENMA S-12 CÍRCULO XADREZ NARÓN 45. ROTEA SAN LUIS, GONZALO S-12 LUCENA 46. SIERRA CASTRO, BÁRBARA S-12 PORTAS 47. SORIA LÓPEZ, ANTÓN S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 48. SUAREZ GALIÑANES, BELEN S-12 FONTECARMOA 49. SUAREZ GALIÑANES, ANA S-12 FONTECARMOA 50. TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 51. TORRADO BAÑOS, MARCOS S-12 FONTECARMOA 52. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 53. VILAR NEIRA, RAÚL S-12 CÍRCULO XADREZ NARÓN
Cadro de Torneo
Nº Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 1. SEGURA SANTOS, LUIS S-12 1690 : : : : : : 2. ABAL CORES, LUCAS S-12 1566 : : : : : : 3. ARELLANO PARDO, MARTÍN S-12 1565 29:W 31:W 33:W 35:W 7:W 19:W 4. PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN S-12 30:W 34:W 43:L 23:W 15:W 42:W 5. ABAL RODRIGUEZ, ANDREA S-12 : : : : : : 6. ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO S-12 31:L : : : : : 7. ALONSO MACIAS, MARIA S-12 32:W 36:W 47:W 27:W 3:L 43:L 8. ANDION LINARES, MARTA S-12 : : : : : : 9. BEMPOSTA VARELA, DAVID S-12 33:L 15:L 13:L 16:L 29:L :W 10. BLANCO SEIJAS, ANTIA S-12 34:L 38:L 16:W 36:L 18:L 37:W 11. BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO S-12 35:L 28:L 46:L 39:L :W 16:L 12. CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12 36:L 29:L 30:W 28:L 51:W 47:W 13. CARBALLO CANCELA, MANUEL S-12 :- 37:L 9:W 44:W 25:L 29:W 14. CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR S-12 37:W 33:L 31:W 25:W 35:L 32:L 15. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL S-12 38:D 9:W 52:W 43:W 4:L 46:L 16. DIOS DORADO, ALVARO S-12 39:L 44:L 10:L 9:W 30:L 11:W 17. DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER S-12 41:W 43:L 38:W 24:W 27:L 31:W 18. FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS S-12 42:L 46:D 44:W 53:L 10:W 28:W 19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO S-12 43:L 30:W 29:W 47:W 52:W 3:L 20. FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN S-12 44:W 35:L 37:W 33:L 31:L 30:D 21. GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA S-12 45:W 47:L 34:W 52:L 36:L 39:L 22. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR S-12 46:W 39:W 35:L 42:L 32:L 34:W 23. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS S-12 47:L 32:W 36:W 4:L 39:W 52:L 24. GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN S-12 48:W 42:L 39:W 17:L 34:W 33:L 25. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO S-12 49:W 52:L 51:W 14:L 13:W 36:L 26. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA S-12 : : : : : : 27. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL S-12 51:W 53:W 42:W 7:L 17:W 35:L 28. MARTINEZ JUSTO, JESUS S-12 52:L 11:W 53:D 12:W 42:L 18:L 29. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN S-12 3:L 12:W 19:L 34:L 9:W 13:L 30. MOAR BOTANA, DAMIAN S-12 4:L 19:L 12:L :W 16:W 20:D 31. NIETO DIZ, DANIEL S-12 6:W 3:L 14:L 37:W 20:W 17:L 32. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN S-12 7:L 23:L :W 51:W 22:W 14:W 33. PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR S-12 9:W 14:W 3:L 20:W 43:L 24:W 34. PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA S-12 10:W 4:L 21:L 29:W 24:L 22:L 35. PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS S-12 11:W 20:W 22:W 3:L 14:W 27:W 36. PAZ VILAS, JAVIER S-12 12:W 7:L 23:L 10:W 21:W 25:W 37. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN S-12 14:L 13:W 20:L 31:L 44:L 10:L 38. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL S-12 15:D 10:W 17:L 46:L 47:W 53:L 39. RIAL GARCÍA, ANTÓN S-12 16:W 22:L 24:L 11:W 23:L 21:W 40. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-12 : : : : : : 41. RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR S-12 17:L : : : : : 42. RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL S-12 18:W 24:W 27:L 22:W 28:W 4:L 43. RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL S-12 19:W 17:W 4:W 15:L 33:W 7:W 44. RODRÍGUEZ VARELA, ENMA S-12 20:L 16:W 18:L 13:L 37:W 51:W 45. ROTEA SAN LUIS, GONZALO S-12 21:L : : : : : 46. SIERRA CASTRO, BÁRBARA S-12 22:L 18:D 11:W 38:W 53:W 15:W 47. SORIA LÓPEZ, ANTÓN S-12 23:W 21:W 7:L 19:L 38:L 12:L 48. SUAREZ GALIÑANES, BELEN S-12 24:L : : : : : 49. SUAREZ GALIÑANES, ANA S-12 25:L : : : : : 50. TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR S-12 : : : : : : 51. TORRADO BAÑOS, MARCOS S-12 27:L :W 25:L 32:L 12:L 44:L 52. VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID S-12 28:W 25:W 15:L 21:W 19:L 23:W 53. VILAR NEIRA, RAÚL S-12 :W 27:L 28:D 18:W 46:L 38:W
Clasificación Final
Puesto Nome Feder Rtg Loc Club Puntos Buch.-M Buch. Progr. 1 ARELLANO PARDO, MARTÍN S-12 1565 1578 CLUBE XADREZ OURENSE 6 15.0 22.0 21.0 2-4 RODRIGUEZ REBOREDO, ANGEL S-12 ALBATROS 5 16.0 24.5 18.0 PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN S-12 1476 FRANCISCANOS LUGO 5 12.5 19.5 17.0 PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS S-12 FRANCISCANOS LUGO 5 12.5 19.0 18.0 5 SIERRA CASTRO, BÁRBARA S-12 PORTAS 4.5 12.0 16.0 12.5 6-14 ALONSO MACIAS, MARIA S-12 KARPOV 4 16.5 24.5 18.0 LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL S-12 LUCENA 4 15.0 20.5 17.0 RODRÍGUEZ MOURIÑO, DANIEL S-12 LUCENA 4 13.5 21.0 16.0 PADILLA PICUASI, SANDRO CÉSAR S-12 PORTAS 4 13.5 20.0 15.0 FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO S-12 FONTECARMOA 4 13.0 21.0 14.0 DOMÍNGUEZ CARNERO, JAVIER S-12 UNIVERSIDAD VIGO 4 12.5 20.0 14.0 VÁZQUEZ GÓMEZ, DAVID S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 4 12.0 18.0 15.0 OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN S-12 PORTAS 4 12.0 16.5 10.0 PAZ VILAS, JAVIER S-12 FONTECARMOA 4 11.0 17.0 12.0 15-17 DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL S-12 FONTECARMOA 3.5 16.0 21.5 15.0 VILAR NEIRA, RAÚL S-12 CÍRCULO XADREZ NARÓN 3.5 13.0 20.0 12.0 FERNÁNDEZ BORREGO, CARLOS S-12 CÍRCULO FERROLANO DE AJEDREZ 3.5 12.5 19.0 9.5 18-27 GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR S-12 PORTAS 3 15.0 22.0 12.0 GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS S-12 PORTAS 3 14.5 21.5 11.0 CARCACÍA DE LA TORRE, VÍCTOR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 3 13.5 19.5 13.0 GONZÁLEZ MAESTRO, ADRIÁN S-12 LUIS VIVES (OURENSE) 3 13.5 19.5 12.0 GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO S-12 PORTAS 3 13.0 17.5 12.0 NIETO DIZ, DANIEL S-12 PORTAS 3 12.0 19.0 11.0 RIAL GARCÍA, ANTÓN S-12 C.C.D. SANXENXO 3 10.0 13.5 10.0 RODRÍGUEZ VARELA, ENMA S-12 CÍRCULO XADREZ NARÓN 3 9.0 13.0 8.0 CARBALLO CANCELA, MANUEL S-12 KARPOV 3 9.0 12.5 8.0 CABANELAS ESTÉVEZ, JOSE IGNACIO S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 3 8.5 13.0 7.0 28-31 MARTINEZ JUSTO, JESUS S-12 FONTECARMOA 2.5 13.5 18.0 10.0 MOAR BOTANA, DAMIAN S-12 SIGRAS CAMBRE 2.5 12.5 19.5 5.5 PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL S-12 FONTECARMOA 2.5 12.5 19.0 10.0 FERREIRO GARRIDO, CRISTHIAN S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 2.5 12.0 18.0 10.5 32-37 MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN S-12 C.C.D. SANXENXO 2 12.5 19.0 7.0 SORIA LÓPEZ, ANTÓN S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 2 12.5 18.5 11.0 GARCÍA DOMÍNGUEZ, ANDREA S-12 MEIS 2 11.5 17.5 10.0 PALACIOS GONZÁLEZ, MARTA S-12 EXP 2 10.0 17.0 9.0 BLANCO SEIJAS, ANTIA S-12 FONTECARMOA 2 10.0 15.0 5.0 DIOS DORADO, ALVARO S-12 MEIS 2 7.5 11.0 4.0 38-41 BORRAJO VIEITEZ, ALEJANDRO S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 1 13.0 20.0 2.0 TORRADO BAÑOS, MARCOS S-12 FONTECARMOA 1 12.5 19.5 5.0 BEMPOSTA VARELA, DAVID S-12 MEIS 1 12.0 18.0 1.0 PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN S-12 FONTECARMOA 1 11.5 17.0 5.0 42-53 RODRÍGUEZ GATIUS, NÉSTOR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 0 4.0 4.0 0.0 ACUÑA PINTOS, ALEJANDRO S-12 MEIS 0 3.0 3.0 0.0 SUAREZ GALIÑANES, BELEN S-12 FONTECARMOA 0 3.0 3.0 0.0 SUAREZ GALIÑANES, ANA S-12 FONTECARMOA 0 3.0 3.0 0.0 ROTEA SAN LUIS, GONZALO S-12 LUCENA 0 2.0 2.0 0.0 SEGURA SANTOS, LUIS S-12 1690 1571 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 ABAL CORES, LUCAS S-12 1566 1653 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 ABAL RODRIGUEZ, ANDREA S-12 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 ANDION LINARES, MARTA S-12 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA S-12 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-12 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 TABOADA CASTRO-PAZ, CÉSAR S-12 CLUBE XADREZ OURENSE 0 0.0 0.0 0.0
Listado
Nº Nome Feder Rtg Loc Club 1. VILLAR PÉREZ, SAMUEL S-14 1907 1875 UNIVERSIDAD VIGO 2. MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14 1767 1570 CDU 3. BARRAL CASTRO, YAGO S-14 1665 KARPOV 4. SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU S-14 1560 1512 GRUPO BAZÁN 5. PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL S-14 1543 1587 EXP 6. REY MALDE, HENRIQUE S-14 1539 1450 CÍRCULO FERROLANO 7. LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO S-14 1461 1505 ALBATROS 8. BARRAL LIJÓ, JAVIER S-14 1611 EXP 9. FARIÑAS POSE, JULIO S-14 1530 ARTEIXO 10. ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL S-14 1502 VILA DE BOUZAS (VIGO) 11. RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER S-14 1452 LUCENA 12. GRANDE PALACIOS, FATIMA S-14 1412 FONTECARMOA 13. BENTO IGLESIAS, ANXO S-14 1354 CEMAR 14. VARELA FDEZ, ANDRES S-14 1340 FONTECARMOA 15. ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER S-14 LUCENA 16. BETANZOS JAMARDO, ADRIAN S-14 FONTECARMOA 17. BLANCO SEIJAS, ADRIAN S-14 FONTECARMOA 18. BOUZAS FALCON, OSCAR S-14 FONTECARMOA 19. FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO S-14 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 20. GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL S-14 FONTECARMOA 21. GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN S-14 VILA DE BOUZAS 22. GUILLEN, ANGEL S-14 CIRCULO FEROLANO 23. LEIRO POZA, AITOR S-14 C.C.D. SANXENXO 24. LUAÑA LOUZAO, JACOBO S-14 FONTECARMOA 25. MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR S-14 CDU 26. MONTERO BEDOYA, JORGE S-14 GRUPO BAZÁN 27. NIETO DIZ, CAROLINA S-14 PORTAS 28. NIETO LUNA, ALESSANDRO S-14 PORTAS 29. PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN S-14 EXP 30. PORTO FUENTES, OSCAR S-14 CDU 31. RAÑO CONDE, CLARA S-14 FONTECARMOA 32. RIOBO MAYO, LOIS S-14 EX`P 33. SOUTO BAUTISTA, IVÁN S-14 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 34. TOMAS FIUZA, MIGUEL S-14 FONTECARMOA 35. VÁZQUEZ ALDREY, SARA S-14 PORTAS 36. VILAS BAÑA, YANIRE S-14 FONTECARMOA 37. VILLAPLANA BAZ, GERMÁN S-14 ALBATROS
Cadro de Torneo
Nº Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 1 MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14 1767 26:W 12:W 9:W 4:W 2:W 3:L 2 BARRAL CASTRO, YAGO S-14 1665 28:W 14:W 7:W 3:W 1:L 5:W 3 VILLAR PÉREZ, SAMUEL S-14 1907 27:W 5:W 13:W 2:L 12:W 1:W 4 LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO S-14 1461 18:W 6:W 10:W 1:L 7:W 12:W 5 BARRAL LIJÓ, JAVIER S-14 24:W 3:L 16:W 6:W 9:W 2:L 6 PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN S-14 8:W 4:L 11:W 5:L 13:W 14:W 7 REY MALDE, HENRIQUE S-14 1539 17:W 21:W 2:L 14:W 4:L 16:W 8 GRANDE PALACIOS, FATIMA S-14 6:L 11:W 17:W 13:W 10:L 15:W 9 PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL S-14 1543 19:W 22:W 1:L 24:W 5:L 10:W 10 RIOBO MAYO, LOIS S-14 11:D 26:W 4:L 20:W 8:W 9:L 11 ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER S-14 10:D 8:L 6:L 18:W 17:W 21:W 12 RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER S-14 23:W 1:L 19:W 21:W 3:L 4:L 13 SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU S-14 1560 16:W 20:W 3:L 8:L 6:L 27:W 14 BENTO IGLESIAS, ANXO S-14 15:W 2:L 25:W 7:L 24:W 6:L 15 PORTO FUENTES, OSCAR S-14 14:L 17:L 0:W 19:W 20:W 8:L 16 GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN S-14 13:L 18:W 5:L 22:W 21:W 7:L 17 LEIRO POZA, AITOR S-14 7:L 15:W 8:L 25:W 11:L 23:W 18 MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR S-14 4:L 16:L 23:W 11:L 25:W 24:W 19 GUILLEN, ANGEL S-14 9:L 23:W 12:L 15:L 22:W 25:W 20 BETANZOS JAMARDO, ADRIAN S-14 25:W 13:L 22:W 10:L 15:L 26:W 21 TOMAS FIUZA, MIGUEL S-14 0:W 7:L 27:W 12:L 16:L 11:L 22 NIETO DIZ, CAROLINA S-14 29:W 9:L 20:L 16:L 19:L 0:W 23 NIETO LUNA, ALESSANDRO S-14 12:L 19:L 18:L 0:W 26:W 17:L 24 MONTERO BEDOYA, JORGE S-14 5:L 27:W 26:W 9:L 14:L 18:L 25 SOUTO BAUTISTA, IVÁN S-14 20:L 0:W 14:L 17:L 18:L 19:L 26 FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO S-14 1:L 10:L 24:L 27:W 23:L 20:L 27 BOUZAS FALCON, OSCAR S-14 3:L 24:L 21:L 26:L 0:W 13:L 28 GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL S-14 2:L 0: 0: 0: 0: 0: 29 FARIÑAS POSE, JULIO S-14 22:L 0: 0: 0: 0: 0: 30 ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 31 VARELA FDEZ, ANDRES S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 32 BLANCO SEIJAS, ADRIAN S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 33 LUAÑA LOUZAO, JACOBO S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 34 RAÑO CONDE, CLARA S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 35 VÁZQUEZ ALDREY, SARA S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 36 VILAS BAÑA, YANIRE S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0: 37 VILLAPLANA BAZ, GERMÁN S-14 0: 0: 0: 0: 0: 0:
Clasificación Final
Puesto Nome Feder Rtg Loc Club Puntos Buch.-M Buch. Progr. 1-4 MEDARDE SANTIAGO, LUIS MARCOS S-14 1767 1570 CDU 5 17.0 23.0 20.0 BARRAL CASTRO, YAGO S-14 1665 KARPOV 5 16.0 23.5 19.0 VILLAR PÉREZ, SAMUEL S-14 1907 1875 UNIVERSIDAD VIGO 5 15.0 20.5 18.0 LOMBA GONZÁLEZ, SERGIO S-14 1461 1505 ALBATROS 5 14.5 22.5 18.0 5-9 BARRAL LIJÓ, JAVIER S-14 1611 EXP 4 16.0 23.0 15.0 PIÑEIRO NOVAS, ADRIAN S-14 EXP 4 14.5 22.5 13.0 REY MALDE, HENRIQUE S-14 1539 1450 CÍRCULO FERROLANO 4 14.0 20.5 15.0 GRANDE PALACIOS, FATIMA S-14 1412 FONTECARMOA 4 13.0 19.5 13.0 PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL S-14 1543 1587 EXP 4 12.5 19.0 15.0 10-11 RIOBO MAYO, LOIS S-14 EX`P 3.5 14.5 20.5 13.0 ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER S-14 LUCENA 3.5 13.5 19.0 9.0 12-20 RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, JAVIER S-14 1452 LUCENA 3 14.5 21.0 13.0 SÁNCHEZ GABÍN, ARANZAZU S-14 1560 1512 GRUPO BAZÁN 3 14.0 19.5 12.0 BENTO IGLESIAS, ANXO S-14 1354 CEMAR 3 12.5 18.0 12.0 PORTO FUENTES, OSCAR S-14 CDU 3 12.0 19.0 9.0 GARRIDO RODRÍGUEZ, RUBÉN S-14 VILA DE BOUZAS 3 11.5 17.0 10.0 LEIRO POZA, AITOR S-14 C.C.D. SANXENXO 3 11.5 16.0 9.0 MARTINEZ SERNANDEZ, CÉSAR S-14 CDU 3 10.0 15.5 7.0 GUILLEN, ANGEL S-14 CIRCULO FEROLANO 3 8.5 13.0 8.0 BETANZOS JAMARDO, ADRIAN S-14 FONTECARMOA 3 8.0 12.0 11.0 21-24 TOMAS FIUZA, MIGUEL S-14 FONTECARMOA 2 12.5 17.0 10.0 NIETO DIZ, CAROLINA S-14 PORTAS 2 12.0 18.5 7.0 NIETO LUNA, ALESSANDRO S-14 PORTAS 2 12.0 16.0 5.0 MONTERO BEDOYA, JORGE S-14 GRUPO BAZÁN 2 11.0 15.5 9.0 25-27 SOUTO BAUTISTA, IVÁN S-14 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 1 12.0 18.0 5.0 FERNÁNDEZ PEREIRO, ALFONSO S-14 ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 1 10.0 15.5 3.0 BOUZAS FALCON, OSCAR S-14 FONTECARMOA 1 9.5 15.5 2.0 28-37 GARCIA RODRÍGUEZ, MANUEL S-14 FONTECARMOA 0 5.0 5.0 0.0 FARIÑAS POSE, JULIO S-14 1530 ARTEIXO 0 1.5 1.5 0.0 ENRÍQUEZ PARDO, MANUEL S-14 1502 VILA DE BOUZAS (VIGO) 0 0.0 0.0 0.0 VARELA FDEZ, ANDRES S-14 1340 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 BLANCO SEIJAS, ADRIAN S-14 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 LUAÑA LOUZAO, JACOBO S-14 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 RAÑO CONDE, CLARA S-14 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 VÁZQUEZ ALDREY, SARA S-14 PORTAS 0 0.0 0.0 0.0 VILAS BAÑA, YANIRE S-14 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0 VILLAPLANA BAZ, GERMÁN S-14 ALBATROS 0 0.0 0.0 0.0
Listado
Nº Nome Feder Rtg Loc Club 1. ALONSO MACIAS, VICTOR S-16 1973 1929 KARPOV 2. PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16 1870 1795 KARPOV 3. ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN S-16 1836 1638 UNIVERSIDAD VIGO 4. GALLEGO MARTÍN, MIGUEL S-16 1804 1681 VILA DE BOUZAS 5. LÓPEZ GRAÑA, CARMEN S-16 1745 CÍRCULO FERROLANO 6. CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16 1650 1580 FONTECARMOA 7. AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA S-16 1645 1539 UNIVERSIDAD VIGO 8. RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN S-16 1598 1844 CÍRCULO XADREZ NARÓN 9. ABAL CORES, CHRISTIAN S-16 1539 1501 FONTECARMOA 10. ANSEDE TABOADA, ADRIÁN S-16 1641 GRUPO BAZÁN 11. ROMA BARGE, LUIS S-16 1493 CLUBE XADREZ OURENSE 12. RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16 1365 ALBATROS 13. RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA S-16 1353 CLUB XADREZ OURENSE 14. PAZ PÉREZ, SANTIAGO S-16 1350 CÍRCULO XADREZ NARÓN 15. MONTANS LOPEZ, ADRIAN S-16 1321 FONTECARMOA 16. AMIL INSUA, ANXO S-16 MARQUIÑO 17. BERRIDI SOLLA, FELIX S-16 FONTECARMOA 18. BRUN CASCALLAR, LUCIA S-16 FONTECARMOA 19. GARCIA PAZ, MARTIN S-16 FONTECARMOA 20. MOREIRA GORIS, RAÚL S-16 PORTAS 21. OTERO PEREZ, JAVIER S-16 FONTECARMOA 22. SIEIRA TOURIÑO, IAGO S-16 FONTECARMOA 23. SOLLA PLACER, ADRIAN S-16 PEÓNS DOBRADOS 24. VIDAL ALVES, ALEJANDRO S-16 PORTAS
Cadro de Torneo
Nº Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 1 GALLEGO MARTÍN, MIGUEL S-16 1804 12:W 3:W 10:W 2:D 11:W 4:D 2 ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN S-16 1836 7:W 4:W 11:W 1:D 6:W 3:L 3 ABAL CORES, CHRISTIAN S-16 1539 13:W 1:L 14:W 5:W 4:D 2:W 4 RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN S-16 1598 16:W 2:L 12:W 9:W 3:D 1:D 5 ALONSO MACIAS, VICTOR S-16 1973 15:D 7:W 9:D 3:L 13:W 11:W 6 CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16 1650 21:W 10:L 15:W 16:W 2:L 9:W 7 PAZ PÉREZ, SANTIAGO S-16 2:L 5:L 19:D 12:W 15:W 10:W 8 AMIL INSUA, ANXO S-16 9:D 15:L 17:W 13:L 16:W 19:W 9 LÓPEZ GRAÑA, CARMEN S-16 1745 8:D 14:W 5:D 4:L 17:W 6:L 10 ROMA BARGE, LUIS S-16 20:W 6:W 1:L 11:L 14:W 7:L 11 AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA S-16 1645 19:W 18:W 2:L 10:W 1:L 5:L 12 MONTANS LOPEZ, ADRIAN S-16 1:L 13:W 4:L 7:L 0:W 17:W 13 MOREIRA GORIS, RAÚL S-16 3:L 12:L 0:W 8:W 5:L 18:W 14 RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16 17:W 9:L 3:L 15:W 10:L 16:W 15 RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA S-16 5:D 8:W 6:L 14:L 7:L 0:W 16 GARCIA PAZ, MARTIN S-16 4:L 20:W 18:W 6:L 8:L 14:L 17 VIDAL ALVES, ALEJANDRO S-16 14:L 19:W 8:L 18:W 9:L 12:L 18 ANSEDE TABOADA, ADRIÁN S-16 22:W 11:L 16:L 17:L 19:W 13:L 19 BRUN CASCALLAR, LUCIA S-16 11:L 17:L 7:D 0:W 18:L 8:L 20 SOLLA PLACER, ADRIAN S-16 10:L 16:L 0: 0: 0: 0: 21 BERRIDI SOLLA, FELIX S-16 6:L 0: 0: 0: 0: 0: 22 OTERO PEREZ, JAVIER S-16 18:L 0: 0: 0: 0: 0: 23 PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16 1870 0: 0: 0: 0: 0: 0: 24 SIEIRA TOURIÑO, IAGO S-16 0: 0: 0: 0: 0: 0:
Clasificación Final
Puesto Nome Feder Rtg Loc Club Puntos Buch.-M Buch. Progr. 1 GALLEGO MARTÍN, MIGUEL S-16 1804 1681 VILA DE BOUZAS 5 14.5 21.5 19.0 2-3 ALONSO CAAMAÑO, RUBÉN S-16 1836 1638 UNIVERSIDAD VIGO 4.5 16.0 24.0 18.5 ABAL CORES, CHRISTIAN S-16 1539 1501 FONTECARMOA 4.5 15.5 23.0 15.0 4-6 RODRÍGUEZ VARELA, RUBÉN S-16 1598 1844 CÍRCULO XADREZ NARÓN 4 14.5 21.5 14.5 ALONSO MACIAS, VICTOR S-16 1973 1929 KARPOV 4 12.0 18.5 13.0 CASCALLAR TABOADA, DIEGO S-16 1650 1580 FONTECARMOA 4 10.5 17.0 14.0 7-8 PAZ PÉREZ, SANTIAGO S-16 1350 CÍRCULO XADREZ NARÓN 3.5 11.5 17.0 8.0 AMIL INSUA, ANXO S-16 MARQUIÑO 3.5 8.5 12.5 10.0 9-14 LÓPEZ GRAÑA, CARMEN S-16 1745 CÍRCULO FERROLANO 3 14.5 20.5 12.0 ROMA BARGE, LUIS S-16 1493 CLUBE XADREZ OURENSE 3 13.5 20.5 13.0 AGUIRRE ÁLVAREZ, MARINA S-16 1645 1539 UNIVERSIDAD VIGO 3 13.5 19.5 14.0 MONTANS LOPEZ, ADRIAN S-16 1321 FONTECARMOA 3 13.0 20.0 8.0 MOREIRA GORIS, RAÚL S-16 PORTAS 3 13.0 19.5 8.0 RODRIGUEZ REBOREDO, SARA S-16 1365 ALBATROS 3 10.0 16.5 10.0 15 RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, ALBA S-16 1353 CLUB XADREZ OURENSE 2.5 14.0 21.0 9.0 16-18 GARCIA PAZ, MARTIN S-16 FONTECARMOA 2 12.5 18.5 9.0 VIDAL ALVES, ALEJANDRO S-16 PORTAS 2 10.5 15.0 8.0 ANSEDE TABOADA, ADRIÁN S-16 1641 GRUPO BAZÁN 2 9.0 13.0 8.0 19 BRUN CASCALLAR, LUCIA S-16 FONTECARMOA 1.5 11.5 17.0 5.0 20-24 SOLLA PLACER, ADRIAN S-16 PEÓNS DOBRADOS 0 5.0 5.0 0.0 BERRIDI SOLLA, FELIX S-16 FONTECARMOA 0 4.0 4.0 0.0 OTERO PEREZ, JAVIER S-16 FONTECARMOA 0 2.0 2.0 0.0 PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16 1870 1795 KARPOV 0 0.0 0.0 0.0 SIEIRA TOURIÑO, IAGO S-16 FONTECARMOA 0 0.0 0.0 0.0
Listado
Nº Nome Feder Rtg Loc Título Club 1. GARCIA CASTRO, PABLO 2379 2341 mi UNIVERSIDAD VIGO 2. CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN 2269 2220 CDU 3. CARRERA PEREZ, FRANCISCO 2267 2255 INFORTUI 4. PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO 2257 2230 CDU 5. EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO 2189 2188 KARPOV 6. CONDE ABUIN, MANUEL 2177 2147 FONTECARMOA 7. MELIO REY, RAMÓN 2079 1970 FONTECARMOA 8. FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS 2049 1963 INFORTUI 9. SABORIDO BÚA, JORGE 2043 2011 FONTECARMOA 10. RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS 2014 1967 SAGRADA FAMILIA 11. NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN 1955 1858 PADRÓN 12. SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO 1954 1904 PADRÓN 13. BARREIRO PIÑEIRO, JOSE 1939 1907 CHIGORIN 14. PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN 1895 1690 VILA DE BOUZAS 15. GARCIA FERNANDEZ, MANUEL 1888 1807 XADREZ LOUREIRO 16. BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO 1886 1833 FONTECARMOA 17. LÓPEZ SANTIAGO, RUY 1884 1764 CABALLO DE TROYA 18. PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL 1881 1624 LICEO RECREO OURENSE 19. GUERRA VIDAL, CARLOS 1879 1789 INFORTUI 20. KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN 1873 1843 INFORTUI 21. PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL 1840 1755 FISCHER 22. AMIL BLANCO, MANUEL 1838 1837 MARQUIÑO 23. OTERO RAMÍREZ, ANGEL 1828 1797 MARÍN 24. MARÍA LÓPEZ, JORGE 1823 2011 FONTECARMOA 25. GERMADE NOVAS, JESÚS 1813 1819 CHIGORÍN 26. RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL 1811 1766 INFORTUI 27. PAZO NUÑEZ, EMILIO 1798 1739 INFORTUI 28. CARRETERO GARCIA, ENRIQUE 1703 1691 INFORTUI 29. CARRETERO GARCIA, IVAN 1703 1691 INFORTUI 30. CHAO FRANCO, JOSE MANUEL 1695 1718 AJEDREZ VIVEIRO 31. BARRAL BARREIRO, PABLO 1690 1740 VILA DE BOUZAS 32. SIO AMEAL, MANUEL 1554 1509 HELIOS BEMBIBRE 33. FORMOSO LEAL, DANIEL 1436 1643 CÍRCULO XADREZ NARÓN 34. CABALEIRO BARROSO, ALFONSO 1910 AJEDREZ MARÍN 35. HEVIA FIEIRA, ALBERTO 1910 CLUB AJEDREZ RIANXO 36. SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL 1910 XADREZ LOUREIRO 37. BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER 1760 CABALLO DE TROYA 38. ESTEVE PÉREZ, MANUEL 1682 ARTESANOS 39. FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER 1679 FISCHER 40. ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO 1573 INFORTUI 41. ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE 1372 XADREZ LOUREIRO 42. ABALO PÉREZ, PABLO MARQUIÑO 43. ABALO VILLAVERDE, MANUEL FONTECARMOA 44. ALCALDE SANTOS, MAXIMO XIABRE 3 45. BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO FONTECARMOA 46. BAYON PADIN, JUAN BENITO FONTECARMOA 47. BEDOYA RAMOS, HÉCTOR NADJORF 48. CHEN LIN, YAN QING GRUPO BAZÁN 49. DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO FONTECARMOA 50. DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL LUCENA 51. FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO FONTECARMOA 52. FARTO OROZCO, DAVID KARPOV 53. FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE CLUB AJEDREZ RIANXO 54. FONTES TOBÍO, AMBROSIO FONTECARMOA 55. GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ FONTECARMOA 56. GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO AGORA (SILLEDA) 57. KONCKE PIZARRO, GONZALO PADRÓN 58. LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE FONTECARMOA 59. LOMBA BAZ, ANTONIO ALBATROS 60. LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL FONTECARMOA 61. MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL CLUB AJEDREZ RIANXO 62. OTERO OUTEIRAL, MARIANO FONTECARMOA 63. PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO BREOGÁN 64. PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO FONTECARMOA 65. RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE FONTECARMOA 66. ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO LUCENA 67. RÚA, VÍCTOR FONTECARMOA 68. SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL GRUPO BAZÁN 69. SUAREZ VALLEJO, MANUEL FONTECARMOA 70. TORRADO, RAMÓN VILAGARCÍA 71. VISCONTI, MIGUEL INFORTUI
Cadro de Torneo
Nº Nome Feder Rtg 1 2 3 4 5 6 7 1. GARCIA CASTRO, PABLO 2379 34:W 21:W 12:W 10:W 4:L 2:D 25:W 2. CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN 2269 36:W 23:W 13:W 5:D 10:W 1:D 4:D 3. CARRERA PEREZ, FRANCISCO 2267 37:L : : : : : : 4. PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO 2257 38:W 25:W 15:W 17:W 1:W 5:W 2:D 5. EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO 2189 39:W 29:W 14:W 2:D 20:W 4:L 16:L 6. CONDE ABUIN, MANUEL 2177 : : : : : : : 7. MELIO REY, RAMÓN 2079 : : : : : : : 8. FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS 2049 40:L : : : : : : 9. SABORIDO BÚA, JORGE 2043 41:W 31:W 17:L 25:L 34:L 46:W 39:W 10. RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS 2014 42:W 33:W 60:W 1:L 2:L 36:W 29:W 11. NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN 1955 43:W 32:W 20:L 29:L 42:L 47:W 34:W 12. SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO 1954 44:W 52:W 1:L 31:W 19:W 25:D 22:W 13. BARREIRO PIÑEIRO, JOSE 1939 45:W 37:W 2:L 39:W 25:L 33:W 30:W 14. PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN 1895 46:W 56:W 5:L 33:D 22:L 55:D 45:W 15. GARCIA FERNANDEZ, MANUEL 1888 47:W 61:W 4:L 37:W 29:W 16:D 17:W 16. BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO 1886 48:W 60:L 58:W 56:W 21:W 15:D 5:W 17. LÓPEZ SANTIAGO, RUY 1884 50:W 71:W 9:W 4:L 60:W 20:D 15:L 18. PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL 1881 52:L : : : : : : 19. GUERRA VIDAL, CARLOS 1879 53:D 30:W 24:W 20:D 12:L 39:W 52:D 20. KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN 1873 54:W 63:W 11:W 19:D 5:L 17:D 61:W 21. PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL 1840 55:W 1:L 42:W 61:W 16:L 52:L 56:D 22. AMIL BLANCO, MANUEL 1838 56:L 47:D 64:W 53:W 14:W 34:W 12:L 23. OTERO RAMÍREZ, ANGEL 1828 57:W 2:L 39:L 55:D 53:W 58:W 24:L 24. MARÍA LÓPEZ, JORGE 1823 58:D 65:W 19:L 60:L 68:W 63:W 23:W 25. GERMADE NOVAS, JESÚS 1813 59:W 4:L 55:W 9:W 13:W 12:D 1:L 26. RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL 1811 60:L : : : : : : 27. PAZO NUÑEZ, EMILIO 1798 61:L : : : : : : 28. CARRETERO GARCIA, ENRIQUE 1703 63:L : : : : : : 29. CARRETERO GARCIA, IVAN 1703 64:W 5:L 52:W 11:W 15:L 42:W 10:L 30. CHAO FRANCO, JOSE MANUEL 1695 65:D 19:L 47:W 63:W 33:D 60:W 13:L 31. BARRAL BARREIRO, PABLO 1690 66:W 9:L 54:W 12:L 45:W 61:L 42:W 32. SIO AMEAL, MANUEL 1554 68:W 11:L 56:L 46:L 63:L 50:W 47:L 33. FORMOSO LEAL, DANIEL 1436 70:W 10:L 59:W 14:D 30:D 13:L 55:W 34. CABALEIRO BARROSO, ALFONSO 1:L 48:W 63:D 58:W 9:W 22:L 11:L 35. HEVIA FIEIRA, ALBERTO : : : : : : : 36. SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL 2:L 50:W 61:L 57:W 46:W 10:L 60:W 37. BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER 3:W 13:L 68:W 15:L 52:L 56:L 48:L 38. ESTEVE PÉREZ, MANUEL 4:L 55:L 50:W 59:W 61:L 64:L 67:W 39. FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER 5:L 51:W 23:W 13:L 56:W 19:L 9:L 40. ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO 8:L : : : : : : 41. ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE 9:L 54:L 48:W 52:L 57:D 65:W 64:L 42. ABALO PÉREZ, PABLO 10:L 57:W 21:L 64:W 11:W 29:L 31:L 43. ABALO VILLAVERDE, MANUEL 11:L : : : : : : 44. ALCALDE SANTOS, MAXIMO 12:L 59:L 57:L 65:L : : : 45. BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO 13:L 68:L 51:W 54:W 31:L 67:W 14:L 46. BAYON PADIN, JUAN BENITO 14:L 64:L 67:W 32:W 36:L 9:L 59:W 47. BEDOYA RAMOS, HÉCTOR 15:L 22:D 30:L 68:D 59:W 11:L 32:W 48. CHEN LIN, YAN QING 16:L 34:L 41:L 67:W 64:L 54:W 37:W 49. DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO : : : : : : : 50. DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL 17:L 36:L 38:L 51:L :W 32:L 54:L 51. FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO :D 39:L 45:L 50:W 58:L 57:L : 52. FARTO OROZCO, DAVID 18:W 12:L 29:L 41:W 37:W 21:W 19:D 53. FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE 19:D 58:L 65:W 22:L 23:L 68:W 63:L 54. FONTES TOBÍO, AMBROSIO 20:L 41:W 31:L 45:L 67:L 48:L 50:W 55. GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ 21:L 38:W 25:L 23:D 65:W 14:D 33:L 56. GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO 22:W 14:L 32:W 16:L 39:L 37:W 21:D 57. KONCKE PIZARRO, GONZALO 23:L 42:L 44:W 36:L 41:D 51:W 58:L 58. LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE 24:D 53:W 16:L 34:L 51:W 23:L 57:W 59. LOMBA BAZ, ANTONIO 25:L 44:W 33:L 38:L 47:L :W 46:L 60. LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL 26:W 16:W 10:L 24:W 17:L 30:L 36:L 61. MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL 27:W 15:L 36:W 21:L 38:W 31:W 20:L 62. OTERO OUTEIRAL, MARIANO : : : : : : : 63. PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO 28:W 20:L 34:D 30:L 32:W 24:L 53:W 64. PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO 29:L 46:W 22:L 42:L 48:W 38:W 41:W 65. RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE 30:D 24:L 53:L 44:W 55:L 41:L 68:D 66. ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO 31:L : : : : : : 67. RÚA, VÍCTOR :D :D 46:L 48:L 54:W 45:L 38:L 68. SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL 32:L 45:W 37:L 47:D 24:L 53:L 65:D 69. SUAREZ VALLEJO, MANUEL : : : : : : : 70. TORRADO, RAMÓN 33:L : : : : : : 71. VISCONTI, MIGUEL :W 17:L : : : : :
Clasificación Final:
Place Nome Feder Rtg Loc Score M-Buch. Buch. Progr. 1 PATIÑO ROMARÍS, ROBERTO 2257 2230 6.5 24.5 33.0 27.5 2-6 CRUZ ÁLVAREZ -DE RON, DAN 2269 2220 5.5 24.0 34.0 24.5 GARCIA CASTRO, PABLO 2379 2341 5.5 24.0 34.0 24.0 SUSAVILA MUÑIZ, ANTONIO 1954 1904 5.5 22.0 29.0 22.0 GARCIA FERNANDEZ, MANUEL 1888 1807 5.5 21.0 29.5 22.0 BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO 1886 1833 5.5 18.0 26.5 21.0 7-9 RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS 2014 1967 5 20.5 29.0 21.0 KLAVERSTEIJN SOZZO, MARTIN 1873 1843 5 20.5 27.0 22.0 BARREIRO PIÑEIRO, JOSE 1939 1907 5 18.5 26.0 20.0 10-16 EYO CASTRO-RIAL, ALBERTO 2189 2188 4.5 24.0 33.5 23.0 GERMADE NOVAS, JESÚS 1813 1819 4.5 23.0 31.0 20.0 GUERRA VIDAL, CARLOS 1879 1789 4.5 21.0 29.0 19.0 LÓPEZ SANTIAGO, RUY 1884 1764 4.5 20.5 27.5 22.0 AMIL BLANCO, MANUEL 1838 1837 4.5 18.0 26.0 17.0 FARTO OROZCO, DAVID 4.5 17.5 25.0 16.5 MARÍA LÓPEZ, JORGE 1823 2011 4.5 15.5 22.0 15.5 17-26 CARRETERO GARCIA, IVAN 1703 1691 4 22.0 30.5 18.0 MARTÍNEZ DOURADO, DANIEL 4 19.5 28.0 17.0 FORMOSO LEAL, DANIEL 1436 1643 4 19.0 25.5 16.5 PÉREZ PIÑEIRO, IVÁN 1895 1690 4 18.0 25.5 17.0 SABORIDO BÚA, JORGE 2043 2011 4 18.0 25.0 16.0 CHAO FRANCO, JOSE MANUEL 1695 1718 4 18.0 25.0 16.0 SÁNCHEZ DE LEÓN MÉNÉNDEZ, RAFAEL 1910 4 17.5 23.5 14.0 BARRAL BARREIRO, PABLO 1690 1740 4 17.0 24.5 16.0 NÚÑEZ GARCÍA, RAMÓN 1955 1858 4 16.5 23.5 16.0 PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO 4 16.0 23.0 12.0 27-32 PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL 1840 1755 3.5 20.5 29.0 16.5 CABALEIRO BARROSO, ALFONSO 1910 3.5 19.5 28.0 15.5 PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO 3.5 17.5 24.5 13.5 GÓMEZ VILLAVERDE, JOSE ANTONIO 3.5 17.0 24.5 14.5 OTERO RAMÍREZ, ANGEL 1828 1797 3.5 16.5 24.5 14.0 LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE 3.5 16.5 24.0 13.5 33-41 LOPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL 3 22.0 30.5 17.0 FANDIÑO NUÑEZ, JAVIER 1679 3 20.0 27.0 14.0 ABALO PÉREZ, PABLO 3 19.5 27.0 13.0 GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ 3 18.0 24.5 12.0 BEDOYA RAMOS, HÉCTOR 3 16.5 23.5 9.0 BAYON PADIN, JUAN BENITO 3 16.0 21.5 10.0 ESTEVE PÉREZ, MANUEL 1682 3 14.5 21.5 10.0 CHEN LIN, YAN QING 3 14.0 21.5 7.0 BANDÍN BARREIRO, CONSTANTINO 3 14.0 21.0 11.0 42-44 FERNANDEZ CARRODEGUAS, JOSE ENRIQUE 2.5 17.0 23.5 10.5 ARELLANO RUIZ, JUAN JOSE 1372 2.5 15.5 22.0 8.5 KONCKE PIZARRO, GONZALO 2.5 14.5 20.0 8.5 45-51 BELLO ABUÍN, FRANCISCO JAVIER 1760 2 19.0 26.5 12.0 LOMBA BAZ, ANTONIO 2 16.5 22.5 8.0 RÚA, VÍCTOR 2 15.5 21.0 9.5 SIO AMEAL, MANUEL 1554 1509 2 15.0 19.5 9.0 FONTES TOBÍO, AMBROSIO 2 14.5 20.0 7.0 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE 2 14.0 20.0 8.0 SUÁREZ MUÑOZ, MIGUEL 2 12.5 19.0 8.5 52 FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO 1.5 11.5 15.5 6.0 53-54 DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ, MANUEL 1 14.5 21.0 3.0 VISCONTI, MIGUEL 1 5.5 5.5 2.0 55-71 ALCALDE SANTOS, MAXIMO 0 4.5 11.5 0.0 PEREZ VAZQUEZ, VICTOR MANUEL 1881 1624 0 4.5 4.5 0.0 PAZO NUÑEZ, EMILIO 1798 1739 0 4.0 4.0 0.0 ABALO VILLAVERDE, MANUEL 0 4.0 4.0 0.0 ROTEA VILLANUEVA, ANTONIO 0 4.0 4.0 0.0 TORRADO, RAMÓN 0 4.0 4.0 0.0 CARRETERO GARCIA, ENRIQUE 1703 1691 0 3.5 3.5 0.0 FERNANDEZ DE ARMAS, LUIS 2049 1963 0 3.0 3.0 0.0 RODRIGUEZ TOJEIRA, ANGEL 1811 1766 0 3.0 3.0 0.0 ESTEVEZ IGLESIAS, ROBERTO 1573 0 3.0 3.0 0.0 CARRERA PEREZ, FRANCISCO 2267 2255 0 2.0 2.0 0.0 CONDE ABUIN, MANUEL 2177 2147 0 0.0 0.0 0.0 MELIO REY, RAMÓN 2079 1970 0 0.0 0.0 0.0 HEVIA FIEIRA, ALBERTO 1910 0 0.0 0.0 0.0 DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO 0 0.0 0.0 0.0 OTERO OUTEIRAL, MARIANO 0 0.0 0.0 0.0 SUAREZ VALLEJO, MANUEL 0 0.0 0.0 0.0
Organización e Patrocinios:
Organizan:
Patrocinan: