Galicia/Galiza
Galicia

X Torneo Cidade de Viveiro

Viveiro - Lugo

Casino de Viveiro. Avda. Ramón Canosa

31 de xullo e 1 de agosto de 2010 | Bases

TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Walter López Rodríguez Árbitro Torneo

En castellanoEn galego

Resultados:

Clasificación Final:

Posc   Nome                            Feder ELO  Loc  Ptos Buch. Berg. M-Buch. Victor.

  1   Guerra Mendez, Jose Angel       Cub   2480 2465 7.5    41.0 37.00    31.5    7
  2   Zlotnik, Boris                  Rus   2442 2445 7      43.5 36.75    31.5    6
  3   Ivanov, Jordan                  Bul   2422 2419 6      44.0 30.25    33.0    5
  4   Garcia Castro, Pablo            Gal   2391 2381 6      42.5 29.00    30.5    6
  5   Ceñal Gutierrez, Ruben          Ast   2283 2257 5.5    43.0 26.00    32.0    5
  6   Iglesias Leon, Francisco Javier Ast   2200      5      42.0 22.50    31.0    4
  7   Caaveiro Prieto, Jesus          Gal   1860 1774 5      38.5 22.75    28.5    4
  8   Castro Caaveiro, Antonio              1859 1818 5      38.5 21.75    28.0    3
  9   Legaspi Folgueira, Jairo        Gal   1965 1840 5      38.0 20.00    27.5    5
 10   Barcia Mon, Ceferino            Mar   1905 1844 5      37.5 20.25    27.5    4
 11   Millan Soto, Miguel             s18   2002 1966 5      37.0 19.50    28.0    4
 12   Chao Vale, Fernando             s12M  1654 1573 5      36.0 20.75    27.5    4
 13   Gonzalez Vilasuso, Manuel       Gal   1761 1604 5      31.0 16.50    23.5    5
 14   Izquiero Retuerto, Ernesto      Mar             4.5    37.0 19.25    28.5    3
 15   Marino Bravo, Marco Antonio     Ast   2134 2107 4.5    34.5 17.00    26.0    4
 16   Val Pena, David                 Mar        1881 4.5    34.5 16.75    25.0    4
 17   Regueiro Garcia, Rafael         Gal   1729 1664 4.5    33.0 15.75    25.0    4
 18   Villarino Fernandez, Juan       Gal             4.5    33.0 12.50    25.5    2
 19   Pardo Gomez, Jose Ramon         s18   1710 1558 4.5    31.5 16.25    24.5    4
 20   Chao Franco, Jose Manuel        Mar   1696 1719 4.5    31.0 14.25    24.0    4
 21   Insua Rodriguez, Antonio                   1432 4.5    30.5 13.75    23.0    4
 22   Franco Jimenez, Rodrigo         s18        1260 4      32.0  9.50    24.5    3
 23   Rey Fariña, Angel               Gal   1807 1794 4      31.5 13.50    21.5    4
 24   Millan Soto, Jose               Gal   1564 1611 4      30.0 12.00    23.0    4
 25   Lodeiros Vazquez, Dario         Mar             4      28.0 10.00    21.5    4
 26   Martinez, Santiago              Mar             4      25.5 11.00    19.0    4
 27   Gonzalez Lopez, Manuel          s12             3.5    33.0  7.75    25.5    2
 28   Enriquez Garcia, Jesus          Mar             3.5    28.5  9.75    22.0    3
 29   Pardo Gomez, Juan Carlos        s18   1591 1358 3.5    28.0 11.75    20.5    3
 30   Tojeiro Garcia, Rocio           Gal        1491 3.5    27.5  9.75    19.5    3
 31   Maseda Barreiros, Ramon         Mar             3.5    26.5 10.75    20.0    2
 32   Franco Manso, Francisco Jose    Lug             3      32.0 10.00    25.0    3
 33   Garcia Lorenzo, Juan Benito     Mar             3      29.0  6.00    22.0    2
 34   Peckens Lorenzo, William        Gal             3      28.5  9.00    22.0    3
 35   Rosales Nishiyama, Yoshihiro    s18M            3      28.0  5.50    21.5    2
 36   Rodriguez Casas, Javier         s18M            3      26.5  3.00    19.5    1
 37   Varela Sanchez, Pablo           s18M            3      26.0  5.50    19.5    2
 38   Villar Navarro, Miguel          s18M            3      25.0  4.00    19.0    2
 39   Rodriguez, Fernando             s18M            2.5    28.0  3.75    22.0    1
 40   Martinez Insua, Adrian          Gal   1529 1524 2      27.0  5.00    18.0    2
 41   Pernas Gonzalez, Javier         s12M            2      26.5  2.00    20.0    1
 42   Rodriguez Liz, Daniel           s12M            2      24.5  2.00    18.5    1
 43   Insua, Daniel                   s12M            2      23.0  5.00    16.5    2
 44   Alvarez,                              2140      0       4.0  0.00     4.0    0
      Fernandez Rey, Urbano           CSL             0       4.0  0.00     4.0    0
 46   Navarroi Rivas, Rasheed         Gal   2060 2059 0       3.0  0.00     3.0    0
 47   Sahelices Casado, Roberto       Mar   2086 2066 0       2.5  0.00     2.5    0

Rolda 8:

 1 Jairo Legaspi Folgueira     [5]      0:1    Jose Angel Guerra Mendez       [6.5]
 2 Boris Zlotnik               [6]      1:0    Ruben Ceñal Gutierrez          [5.5]
 3 Jordan Ivanov               [5]      1:0    Miguel Millan Soto             [5]  
 4 Pablo Garcia Castro         [5]      1:0    Jesus Caaveiro Prieto          [5]  
 5 Antonio Castro Caaveiro     [4.5]   .5:.5   Francisco Javier Iglesias Leon [4.5]
 6 Marco Antonio Marino Bravo  [4]     .5:.5   Ceferino Barcia Mon            [4.5]
 7 Jose Millan Soto            [4]      0:1    Manuel Gonzalez Vilasuso       [4]  
 8 Rafael Regueiro Garcia      [4]     .5:.5   David Val Pena                 [4]  
 9 Ernesto Izquiero Retuerto   [4]     .5:.5   Jose Ramon Pardo Gomez         [4]  
10 Jose Manuel Chao Franco     [4]     .5:.5   Juan Villarino Fernandez       [4]  
11 Dario Lodeiros Vazquez      [4]      0:1    Fernando Chao Vale             [4]  
12 Rocio Tojeiro Garcia        [3.5]    0:1    Angel Rey Fariña               [3]  
13 Francisco Jose Franco Manso [3]      0:1    Antonio Insua Rodriguez        [3.5]
14 Manuel Gonzalez Lopez       [3]     .5:.5   Juan Carlos Pardo Gomez        [3]  
15 William Peckens Lorenzo     [3]      -:+    Rodrigo Franco Jimenez         [3]  
16 Juan Benito Garcia Lorenzo  [3]      0:1    Santiago Martinez              [3]  
17 Miguel Villar Navarro       [3]      0:1    Jesus Enriquez Garcia          [2.5]
18 Fernando Rodriguez          [2.5]    0:1    Ramon Maseda Barreiros         [2.5]
19 Javier Rodriguez Casas      [2]      +:-    Adrian Martinez Insua          [2]  
20 Daniel Insua                [2]      0:1    Pablo Varela Sanchez           [2]  
21 Yoshihiro Rosales Nishiyama [2]      1:0    Javier Pernas Gonzalez         [2]  
22 Daniel Rodriguez Liz        [1]      1:0    BYE                                 

Rolda 7:

 1 Jose Angel Guerra Mendez       [5.5]    1:0    Jordan Ivanov               [5]  
 2 Francisco Javier Iglesias Leon [4.5]    0:1    Boris Zlotnik               [5]  
 3 Miguel Millan Soto             [4.5]   .5:.5   Jesus Caaveiro Prieto       [4.5]
 4 Ruben Ceñal Gutierrez          [4.5]    1:0    Marco Antonio Marino Bravo  [4]  
 5 Ernesto Izquiero Retuerto      [4]      0:1    Pablo Garcia Castro         [4]  
 6 Jose Ramon Pardo Gomez         [4]      0:1    Jairo Legaspi Folgueira     [4]  
 7 Ceferino Barcia Mon            [4]     .5:.5   Antonio Castro Caaveiro     [4]  
 8 Fernando Chao Vale             [3]      1:0    Rafael Regueiro Garcia      [4]  
 9 Juan Villarino Fernandez       [3]      1:0    Angel Rey Fariña            [3]  
10 Manuel Gonzalez Vilasuso       [3]      1:0    Francisco Jose Franco Manso [3]  
11 Rodrigo Franco Jimenez         [3]      0:1    Jose Manuel Chao Franco     [3]  
12 Juan Carlos Pardo Gomez        [3]      0:1    Dario Lodeiros Vazquez      [3]  
13 Jose Millan Soto               [3]      1:0    William Peckens Lorenzo     [3]  
14 David Val Pena                 [3]      1:0    Manuel Gonzalez Lopez       [3]  
15 Ramon Maseda Barreiros         [2.5]    0:1    Rocio Tojeiro Garcia        [2.5]
16 Jesus Enriquez Garcia          [2.5]    0:1    Antonio Insua Rodriguez     [2.5]
17 Adrian Martinez Insua          [2]      0:1    Miguel Villar Navarro       [2]  
18 Javier Rodriguez Casas         [2]      0:1    Juan Benito Garcia Lorenzo  [2]  
19 Javier Pernas Gonzalez         [2]      0:1    Santiago Martinez           [2]  
20 Daniel Insua                   [1]      1:0    Yoshihiro Rosales Nishiyama [2]  
21 Fernando Rodriguez             [1.5]    1:0    Daniel Rodriguez Liz        [1]  
22 Pablo Varela Sanchez           [1]      1:0    BYE                              

Rolda 6:

 1 Boris Zlotnik                  [4.5]   .5:.5   Jose Angel Guerra Mendez    [5]  
 2 Ruben Ceñal Gutierrez          [4]     .5:.5   Jordan Ivanov               [4.5]
 3 Francisco Javier Iglesias Leon [4]     .5:.5   Miguel Millan Soto          [4]  
 4 Jesus Caaveiro Prieto          [3.5]    1:0    Manuel Gonzalez Vilasuso    [3]  
 5 Pablo Garcia Castro            [3]      1:0    Fernando Chao Vale          [3]  
 6 Marco Antonio Marino Bravo     [3]      1:0    Juan Carlos Pardo Gomez     [3]  
 7 Jairo Legaspi Folgueira        [3]      1:0    Rodrigo Franco Jimenez      [3]  
 8 Jose Manuel Chao Franco        [3]      0:1    Ceferino Barcia Mon         [3]  
 9 Antonio Castro Caaveiro        [3]      1:0    Jose Millan Soto            [3]  
10 Rafael Regueiro Garcia         [3]      1:0    Juan Villarino Fernandez    [3]  
11 Manuel Gonzalez Lopez          [3]      0:1    Jose Ramon Pardo Gomez      [3]  
12 Antonio Insua Rodriguez        [2.5]    0:1    Ernesto Izquiero Retuerto   [3]  
13 Angel Rey Fariña               [2]      1:0    Yoshihiro Rosales Nishiyama [2]  
14 Dario Lodeiros Vazquez         [2]      1:0    Adrian Martinez Insua       [2]  
15 Santiago Martinez              [2]      0:1    David Val Pena              [2]  
16 Ramon Maseda Barreiros         [2]     .5:.5   Jesus Enriquez Garcia       [2]  
17 Miguel Villar Navarro          [2]      0:1    Francisco Jose Franco Manso [2]  
18 Juan Benito Garcia Lorenzo     [2]      0:1    William Peckens Lorenzo     [2]  
19 Rocio Tojeiro Garcia           [1.5]    1:0    Daniel Insua                [1]  
20 Daniel Rodriguez Liz           [1]      0:1    Javier Pernas Gonzalez      [1]  
21 Pablo Varela Sanchez           [1]      0:1    Javier Rodriguez Casas      [1]  
22 Fernando Rodriguez             [.5]     1:0    BYE                              

Rolda 5:

 1 Jose Angel Guerra Mendez    [4]      1:0    Ruben Ceñal Gutierrez          [4]  
 2 Ceferino Barcia Mon         [3]      0:1    Boris Zlotnik                  [3.5]
 3 Jordan Ivanov               [3.5]    1:0    Pablo Garcia Castro            [3]  
 4 Manuel Gonzalez Vilasuso    [3]      0:1    Francisco Javier Iglesias Leon [3]  
 5 Miguel Millan Soto          [3]      1:0    Jairo Legaspi Folgueira        [3]  
 6 Jose Ramon Pardo Gomez      [3]      0:1    Jesus Caaveiro Prieto          [2.5]
 7 Ernesto Izquiero Retuerto   [2.5]   .5:.5   Antonio Castro Caaveiro        [2.5]
 8 Juan Villarino Fernandez    [2.5]   .5:.5   Fernando Chao Vale             [2.5]
 9 David Val Pena              [2]      0:1    Marco Antonio Marino Bravo     [2]  
10 Rodrigo Franco Jimenez      [2]      1:0    Angel Rey Fariña               [2]  
11 Jesus Enriquez Garcia       [2]      0:1    Rafael Regueiro Garcia         [2]  
12 Francisco Jose Franco Manso [2]      0:1    Jose Manuel Chao Franco        [2]  
13 Juan Carlos Pardo Gomez     [2]      1:0    Juan Benito Garcia Lorenzo     [2]  
14 Jose Millan Soto            [2]      1:0    Dario Lodeiros Vazquez         [2]  
15 Adrian Martinez Insua       [2]      0:1    Manuel Gonzalez Lopez          [2]  
16 Yoshihiro Rosales Nishiyama [1]      1:0    Ramon Maseda Barreiros         [2]  
17 Antonio Insua Rodriguez     [1.5]    1:0    Daniel Rodriguez Liz           [1]  
18 Miguel Villar Navarro       [1]      1:0    Daniel Insua                   [1]  
19 Santiago Martinez           [1]      1:0    Pablo Varela Sanchez           [1]  
20 Javier Rodriguez Casas      [1]      0:1    Rocio Tojeiro Garcia           [.5] 
21 William Peckens Lorenzo     [1]      1:0    Fernando Rodriguez             [.5] 
22 Javier Pernas Gonzalez      [0]      1:0    BYE                                 

Rolda 4:

 1 Pablo Garcia Castro            [3]      0:1    Jose Angel Guerra Mendez    [3]  
 2 Boris Zlotnik                  [3]     .5:.5   Jordan Ivanov               [3]  
 3 Fernando Chao Vale             [2.5]    0:1    Ruben Ceñal Gutierrez       [3]  
 4 Francisco Javier Iglesias Leon [2]      1:0    David Val Pena              [2]  
 5 Marco Antonio Marino Bravo     [2]      0:1    Jose Ramon Pardo Gomez      [2]  
 6 Jose Manuel Chao Franco        [2]      0:1    Miguel Millan Soto          [2]  
 7 Jairo Legaspi Folgueira        [2]      1:0    Francisco Jose Franco Manso [2]  
 8 Juan Carlos Pardo Gomez        [2]      0:1    Ceferino Barcia Mon         [2]  
 9 Jesus Caaveiro Prieto          [2]     .5:.5   Ernesto Izquiero Retuerto   [2]  
10 Manuel Gonzalez Lopez          [2]      0:1    Manuel Gonzalez Vilasuso    [2]  
11 Ramon Maseda Barreiros         [1.5]   .5:.5   Juan Villarino Fernandez    [2]  
12 Antonio Castro Caaveiro        [1.5]    1:0    Antonio Insua Rodriguez     [1.5]
13 Angel Rey Fariña               [1]      1:0    Santiago Martinez           [1]  
14 Rafael Regueiro Garcia         [1]      1:0    William Peckens Lorenzo     [1]  
15 Daniel Insua                   [1]      0:1    Jose Millan Soto            [1]  
16 Adrian Martinez Insua          [1]      1:0    Daniel Rodriguez Liz        [1]  
17 Rodrigo Franco Jimenez         [1]      1:0    Yoshihiro Rosales Nishiyama [1]  
18 Pablo Varela Sanchez           [1]      0:1    Jesus Enriquez Garcia       [1]  
19 Juan Benito Garcia Lorenzo     [1]      1:0    Miguel Villar Navarro       [1]  
20 Dario Lodeiros Vazquez         [1]      1:0    Javier Pernas Gonzalez      [0]  
21 Rocio Tojeiro Garcia           [0]     .5:.5   Fernando Rodriguez          [0]  
22 Javier Rodriguez Casas         [0]      1:0    BYE                              

Rolda 3:

 1 Jose Angel Guerra Mendez    [2]      1:0    Francisco Javier Iglesias Leon [2]  
 2 Miguel Millan Soto          [2]      0:1    Boris Zlotnik                  [2]  
 3 Jordan Ivanov               [2]      1:0    Jairo Legaspi Folgueira        [2]  
 4 Ceferino Barcia Mon         [2]      0:1    Pablo Garcia Castro            [2]  
 5 Ruben Ceñal Gutierrez       [2]      1:0    Jesus Caaveiro Prieto          [2]  
 6 Fernando Chao Vale          [2]     .5:.5   Antonio Castro Caaveiro        [1]  
 7 Jesus Enriquez Garcia       [1]      0:1    Marco Antonio Marino Bravo     [1]  
 8 Francisco Jose Franco Manso [1]      1:0    Angel Rey Fariña               [1]  
 9 Manuel Gonzalez Vilasuso    [1]      1:0    Rodrigo Franco Jimenez         [1]  
10 Ernesto Izquiero Retuerto   [1]      1:0    Rafael Regueiro Garcia         [1]  
11 Jose Ramon Pardo Gomez      [1]      1:0    Juan Benito Garcia Lorenzo     [1]  
12 William Peckens Lorenzo     [1]      0:1    Jose Manuel Chao Franco        [1]  
13 Miguel Villar Navarro       [1]      0:1    Juan Carlos Pardo Gomez        [1]  
14 Jose Millan Soto            [1]      0:1    Manuel Gonzalez Lopez          [1]  
15 Juan Villarino Fernandez    [1]      1:0    Adrian Martinez Insua          [1]  
16 David Val Pena              [1]      1:0    Pablo Varela Sanchez           [1]  
17 Daniel Rodriguez Liz        [1]      0:1    Ramon Maseda Barreiros         [.5] 
18 Antonio Insua Rodriguez     [.5]     1:0    Rocio Tojeiro Garcia           [0]  
19 Javier Pernas Gonzalez      [0]      0:1    Daniel Insua                   [0]  
20 Fernando Rodriguez          [0]      0:1    Dario Lodeiros Vazquez         [0]  
21 Santiago Martinez           [0]      1:0    Javier Rodriguez Casas         [0]  
22 Yoshihiro Rosales Nishiyama [0]      1:0    BYE                                 

Rolda 2:

 1 Angel Rey Fariña               [1]      0:1    Jose Angel Guerra Mendez    [1]  
 2 Boris Zlotnik                  [1]      1:0    Antonio Castro Caaveiro     [1]  
 3 Rafael Regueiro Garcia         [1]      0:1    Jordan Ivanov               [1]  
 4 Pablo Garcia Castro            [1]      1:0    Manuel Gonzalez Vilasuso    [1]  
 5 Jose Manuel Chao Franco        [1]      0:1    Ruben Ceñal Gutierrez       [1]  
 6 Francisco Javier Iglesias Leon [1]      1:0    Jose Ramon Pardo Gomez      [1]  
 7 Marco Antonio Marino Bravo     [1]      0:1    Fernando Chao Vale          [1]  
 8 Juan Benito Garcia Lorenzo     [1]      0:1    Miguel Millan Soto          [1]  
 9 Jairo Legaspi Folgueira        [1]      1:0    Jose Millan Soto            [1]  
10 Manuel Gonzalez Lopez          [1]      0:1    Ceferino Barcia Mon         [1]  
11 Jesus Caaveiro Prieto          [1]      1:0    Juan Villarino Fernandez    [1]  
12 Adrian Martinez Insua          [0]      1:0    Pablo Varela Sanchez        [1]  
13 Juan Carlos Pardo Gomez        [0]      1:0    Santiago Martinez           [0]  
14 Dario Lodeiros Vazquez         [0]      0:1    David Val Pena              [0]  
15 Rocio Tojeiro Garcia           [0]      0:1    William Peckens Lorenzo     [0]  
16 Ramon Maseda Barreiros         [0]     .5:.5   Antonio Insua Rodriguez     [0]  
17 Rodrigo Franco Jimenez         [0]      1:0    Fernando Rodriguez          [0]  
18 Javier Pernas Gonzalez         [0]      0:1    Jesus Enriquez Garcia       [0]  
19 Javier Rodriguez Casas         [0]      0:1    Francisco Jose Franco Manso [0]  
20 Daniel Insua                   [0]      0:1    Daniel Rodriguez Liz        [0]  
21 Yoshihiro Rosales Nishiyama    [0]      0:1    Ernesto Izquiero Retuerto   [0]  
22 Miguel Villar Navarro          [0]      1:0    BYE                              

Rolda 1:

 1 Jose Angel Guerra Mendez    [0]      1:0    Adrian Martinez Insua          [0]  
 2 David Val Pena              [0]      0:1    Boris Zlotnik                  [0]  
 3 Jordan Ivanov               [0]      1:0    Rocio Tojeiro Garcia           [0]  
 4 Antonio Insua Rodriguez     [0]      0:1    Pablo Garcia Castro            [0]  
 5 Ruben Ceñal Gutierrez       [0]      1:0    Rodrigo Franco Jimenez         [0]  
 6 Jesus Enriquez Garcia       [0]      0:1    Francisco Javier Iglesias Leon [0]  
 7  Alvarez                    [0]      -:-    Urbano Fernandez Rey           [0]  
 8 Francisco Jose Franco Manso [0]      0:1    Marco Antonio Marino Bravo     [0]  
 9 Roberto Sahelices Casado    [0]      -:+    Juan Benito Garcia Lorenzo     [0]  
10 Manuel Gonzalez Lopez       [0]      +:-    Rasheed Navarroi Rivas         [0]  
11 Miguel Millan Soto          [0]      1:0    Daniel Insua                   [0]  
12 Ernesto Izquiero Retuerto   [0]      0:1    Jairo Legaspi Folgueira        [0]  
13 Ceferino Barcia Mon         [0]      1:0    Dario Lodeiros Vazquez         [0]  
14 Santiago Martinez           [0]      0:1    Jesus Caaveiro Prieto          [0]  
15 Antonio Castro Caaveiro     [0]      1:0    Ramon Maseda Barreiros         [0]  
16 William Peckens Lorenzo     [0]      0:1    Angel Rey Fariña               [0]  
17 Manuel Gonzalez Vilasuso    [0]      1:0    Javier Pernas Gonzalez         [0]  
18 Fernando Rodriguez          [0]      0:1    Rafael Regueiro Garcia         [0]  
19 Jose Ramon Pardo Gomez      [0]      1:0    Javier Rodriguez Casas         [0]  
20 Daniel Rodriguez Liz        [0]      0:1    Jose Manuel Chao Franco        [0]  
21 Fernando Chao Vale          [0]      1:0    Yoshihiro Rosales Nishiyama    [0]  
22 Pablo Varela Sanchez        [0]      1:0    Juan Carlos Pardo Gomez        [0]  
23 Jose Millan Soto            [0]      1:0    Miguel Villar Navarro          [0]  
24 Juan Villarino Fernandez    [0]      1:0    BYE                                 

Listado Participantes:

1.  Guerra Mendez, Jose Angel       Cub   2480 2465
2.  Zlotnik, Boris                  Rus   2442 2445
3.  Ivanov, Jordan                  Bul   2422 2419
4.  Garcia Castro, Pablo            Gal   2391 2381
5.  Ceñal Gutierrez, Ruben          Ast   2283 2257
6.  Iglesias Leon, Francisco Javier Ast   2200     
7.  Alvarez,                              2140     
8.  Marino Bravo, Marco Antonio     Ast   2134 2107
9.  Sahelices Casado, Roberto       Mar   2086 2066
10. Navarroi Rivas, Rasheed         Gal   2060 2059
11. Millan Soto, Miguel             s18   2002 1966
12. Legaspi Folgueira, Jairo        Gal   1965 1840
13. Barcia Mon, Ceferino            Mar   1905 1844
14. Caaveiro Prieto, Jesus          Gal   1860 1774
15. Castro Caaveiro, Antonio              1859 1818
16. Rey Fariña, Angel               Gal   1807 1794
17. Gonzalez Vilasuso, Manuel       Gal   1761 1604
18. Regueiro Garcia, Rafael         Gal   1729 1664
19. Pardo Gomez, Jose Ramon         s18   1710 1558
20. Chao Franco, Jose Manuel        Mar   1696 1719
21. Chao Vale, Fernando             s12M  1654 1573
22. Pardo Gomez, Juan Carlos        s18   1591 1358
23. Millan Soto, Jose               Gal   1564 1611
24. Martinez Insua, Adrian          Gal   1529 1524
25. Val Pena, David                 Mar        1881
26. Tojeiro Garcia, Rocio           Gal        1491
27. Insua Rodriguez, Antonio                   1432
28. Franco Jimenez, Rodrigo         s18        1260
29. Enriquez Garcia, Jesus          Mar            
30. Fernandez Rey, Urbano           CSL            
31. Franco Manso, Francisco Jose    Lug            
32. Garcia Lorenzo, Juan Benito     Mar            
33. Gonzalez Lopez, Manuel          s12            
34. Insua, Daniel                   s12M           
35. Izquiero Retuerto, Ernesto      Mar            
36. Lodeiros Vazquez, Dario         Mar            
37. Martinez, Santiago              Mar            
38. Maseda Barreiros, Ramon         Mar            
39. Peckens Lorenzo, William        Gal            
40. Pernas Gonzalez, Javier         s12M           
41. Rodriguez, Fernando             s18M           
42. Rodriguez Casas, Javier         Mar            
43. Rodriguez Liz, Daniel           s12M           
44. Rosales Nishiyama, Yoshihiro    s18M           
45. Varela Sanchez, Pablo           s18M           
46. Villar Navarro, Miguel          s18M           
47. Villarino Fernandez, Juan       Gal            

Organizan:

Logo
Club de Xadrez Viveiro

Patrocinan:

Logo
Excelentísimo Concello de Viveiro

Colaboran:

Casino de Viveiro

Grupo Futures

 

TablaDeFlandes