Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
IX Maestro Leira In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

Informa: AI Lukas Iruretagoiena Web Oficial | Fotos

Clasificación Final:

Posto No.
Nome
Elo FED
Pts Prog
1 5 Otero Nogueira Brais 1894 ESP Gal 7 39
2 2 Vila Gonzalez Daniel 2072 ESP Gal 34½
3 3 Alonso Macias Victor 2035 ESP Gal 34
4 10 Cruz Guerra Samuel 1738 ESP Gal 33
5 1 Ferreiro Pailos Alejandro 2109 ESP Gal 31
6 4 Gomez Dominguez Xavier 2031 ESP Gal 6 35½
7 7 Barral Lijo Javier 1806 ESP Gal 31
8 6 Portela Gonzalez Adrian 1818 ESP Gal 30½
9 15 Rey Malde Henrique 1675 ESP Gal 28½
10 13 Marino Gonzalez Alejandro 1700 ESP Gal 27½
11 26 Paz Perez Santiago 1343 ESP Gal 26
12 21 Picos Maiztegui Miguel 1516 ESP Gal 25½
13 18 Larrosa Villanueva Uxia 1591 ESP Gal 25
14 19 Sanchez Gabin Aranzazu 1586 ESP Gal 5 29
15 12 Blazquez Criado Sergio 1725 ESP Gal 5 27
16 17 Palacios Gonzalez Miguel 1645 ESP Gal 5 26½
17 24 Martinez Insua Adrian 1484 ESP Gal 5 23½
18 14 Aguirre Alvarez Marina 1685 ESP Gal 5 23
19 9 Roca Rivera Alejandro 1742 ESP Gal 5 21
20 16 Rodriguez Varela Ruben 1656 ESP Gal 24½
21 11 Gonzalez Carro Victor 1733 ESP Gal 24
22 23 Martinez Insua Pablo 1490 ESP Gal 20½
23 28 Chen Lin Yan Qing 1293 ESP Gal 20½
24 8 Lorenzo Serrano Henar 1748 ESP Gal 4 25
25 20 Rivera Couce Aday 1564 ESP Gal 4 21½
26 27 Vilar Neira Raul 1304 ESP Gal 4 20
27 22 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 1491 POR
4 19
28 31 Grana Gomez Diego 0 ESP Gal 4 17
29 36 Pazos Porta Daniel 0 ESP Gal 4 14
30 35 Oliva Arrojo Manuel 0 ESP Gal 4 14
31 40 Sa Jose Armando Carvalho Faria 0 POR
19½
32 29 De Paz Mourino Sergio 0 ESP Gal 19½
33 37 Rico Perez Jose Miguel 0 ESP Gal 18
34 39 Rodriguez Sigler Alexandre 0 ESP Gal 13½
35 25 Formoso Leal Laura 1431 ESP Gal 3 18
36 34 Oliva Arrojo Juan 0 ESP Gal 3 15
37 33 Oliva Arrojo Antonio 0 ESP Gal 3 13
38 41 Vilar Carpente Hector 0 ESP Gal 3 12
39 38 Rodriguez Sanchez De Toca Mario 0 ESP Gal 2 12
40 32 Merino Curras Uxio 0 ESP Gal 1
41 30 Garcia Nunez Angel 0 ESP Gal 0 0

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Bases do Torneo

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes