Galicia
XXIV Festival Cidade de Ferrol
IX Maestro Leira In Memorian
VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009
Informa: AI Lukas Iruretagoiena Web Oficial | Fotos
Clasificación Final:
Posto | No. | Nome |
Elo | FED | Pts | Prog | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Otero Nogueira Brais | 1894 | ESP | Gal | 7 | 39 |
2 | 2 | Vila Gonzalez Daniel | 2072 | ESP | Gal | 6½ | 34½ |
3 | 3 | Alonso Macias Victor | 2035 | ESP | Gal | 6½ | 34 |
4 | 10 | Cruz Guerra Samuel | 1738 | ESP | Gal | 6½ | 33 |
5 | 1 | Ferreiro Pailos Alejandro | 2109 | ESP | Gal | 6½ | 31 |
6 | 4 | Gomez Dominguez Xavier | 2031 | ESP | Gal | 6 | 35½ |
7 | 7 | Barral Lijo Javier | 1806 | ESP | Gal | 5½ | 31 |
8 | 6 | Portela Gonzalez Adrian | 1818 | ESP | Gal | 5½ | 30½ |
9 | 15 | Rey Malde Henrique | 1675 | ESP | Gal | 5½ | 28½ |
10 | 13 | Marino Gonzalez Alejandro | 1700 | ESP | Gal | 5½ | 27½ |
11 | 26 | Paz Perez Santiago | 1343 | ESP | Gal | 5½ | 26 |
12 | 21 | Picos Maiztegui Miguel | 1516 | ESP | Gal | 5½ | 25½ |
13 | 18 | Larrosa Villanueva Uxia | 1591 | ESP | Gal | 5½ | 25 |
14 | 19 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1586 | ESP | Gal | 5 | 29 |
15 | 12 | Blazquez Criado Sergio | 1725 | ESP | Gal | 5 | 27 |
16 | 17 | Palacios Gonzalez Miguel | 1645 | ESP | Gal | 5 | 26½ |
17 | 24 | Martinez Insua Adrian | 1484 | ESP | Gal | 5 | 23½ |
18 | 14 | Aguirre Alvarez Marina | 1685 | ESP | Gal | 5 | 23 |
19 | 9 | Roca Rivera Alejandro | 1742 | ESP | Gal | 5 | 21 |
20 | 16 | Rodriguez Varela Ruben | 1656 | ESP | Gal | 4½ | 24½ |
21 | 11 | Gonzalez Carro Victor | 1733 | ESP | Gal | 4½ | 24 |
22 | 23 | Martinez Insua Pablo | 1490 | ESP | Gal | 4½ | 20½ |
23 | 28 | Chen Lin Yan Qing | 1293 | ESP | Gal | 4½ | 20½ |
24 | 8 | Lorenzo Serrano Henar | 1748 | ESP | Gal | 4 | 25 |
25 | 20 | Rivera Couce Aday | 1564 | ESP | Gal | 4 | 21½ |
26 | 27 | Vilar Neira Raul | 1304 | ESP | Gal | 4 | 20 |
27 | 22 | Sa Claudio Simao Carvalho Fari | 1491 | POR | 4 | 19 | |
28 | 31 | Grana Gomez Diego | 0 | ESP | Gal | 4 | 17 |
29 | 36 | Pazos Porta Daniel | 0 | ESP | Gal | 4 | 14 |
30 | 35 | Oliva Arrojo Manuel | 0 | ESP | Gal | 4 | 14 |
31 | 40 | Sa Jose Armando Carvalho Faria | 0 | POR | 3½ | 19½ | |
32 | 29 | De Paz Mourino Sergio | 0 | ESP | Gal | 3½ | 19½ |
33 | 37 | Rico Perez Jose Miguel | 0 | ESP | Gal | 3½ | 18 |
34 | 39 | Rodriguez Sigler Alexandre | 0 | ESP | Gal | 3½ | 13½ |
35 | 25 | Formoso Leal Laura | 1431 | ESP | Gal | 3 | 18 |
36 | 34 | Oliva Arrojo Juan | 0 | ESP | Gal | 3 | 15 |
37 | 33 | Oliva Arrojo Antonio | 0 | ESP | Gal | 3 | 13 |
38 | 41 | Vilar Carpente Hector | 0 | ESP | Gal | 3 | 12 |
39 | 38 | Rodriguez Sanchez De Toca Mario | 0 | ESP | Gal | 2 | 12 |
40 | 32 | Merino Curras Uxio | 0 | ESP | Gal | 1 | 8½ |
41 | 30 | Garcia Nunez Angel | 0 | ESP | Gal | 0 | 0 |
Datos Técnicos:
Organizador |
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez |
---|---|
Director do Torneo |
Juan V. Rodriguez Rey |
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoiena |
Sede |
Ferrol. A Coruña |
Organiza/Sitio Web Oficial:
Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org