Galicia/Galiza
Galicia

X Torneo Festas do Carme e a Fraga

As Pontes - A Coruña

Locais LAR Endesa. No Poboado das Veigas (a carón do campo de fútbol). As Pontes

Domingo 17 de xullo de 2011 | Bases PDF

Informan: Jesús Caaveiro Club As Pontes (Bases) | Óscar de Padro Poker y Ajedrez Web | Fotos

Final:

 José Sande Edreira

Clasificación Final:

Posto Nome                             Feder Rtg  Loc  Ptos M-Buch. Progr. Buch. Vict

  1   Sande Edreira, Jose              Abs   2348 2327 6        24.0   26.0  33.5    6
  2   Zlotznik, Boris                  Abs   2433 2436 6        24.0   24.5  33.0    5
  3   Abuín Boullón, Manuel Ángel      Abs   2121 2107 5.5      19.0   22.0  27.5    5
  4   Rodriguez Boado, Martin          Abs   2120 2123 5        23.0   24.0  31.0    5
  5   Guerra Bastida, Diego            Abs   2397 2400 5        22.0   20.5  31.0    4
  6   Pazos Porta, Antonio             Abs   2318 2283 5        21.0   22.0  30.0    4
  7   Fernández Borrego, Pablo         Abs   2302 2276 5        21.0   22.0  29.0    5
  8   Sánchez Aller, Fernando          Abs   2313 2290 5        19.5   20.0  28.5    5
  9   De Prado Rodríguez, Óscar        Abs   2324 2262 4.5      23.5   21.0  32.0    4
 10   Nedobora Karasyk, Gregori        Abs   2095 2065 4.5      20.5   20.0  29.0    4
 11   Pantin Soto, Jose Ramon          Abs   2182 2180 4.5      19.0   18.0  26.5    2
 12   Fernández López, Miguel Ángel    Abs   2053 1999 4.5      17.0   16.5  23.5    4
 13   Gómez Segade, Pablo              Abs   2095 2053 4        21.5   18.0  30.0    4
 14   Berdullas Guerra, Juan Carlos    Abs   2017 2026 4        20.0   18.5  25.5    3
 15   Casares Cabanas, Carlos          Abs   2206 2194 4        19.0   17.0  26.5    2
 16   Castro Caaveiro, Antonio         Abs   1884 1853 4        18.5   16.0  26.5    4
 17   Carril García, Luis              Abs   2090 2074 4        18.5   16.0  25.0    3
 18   Rocha Romaus, Gumersindo         Abs   1851 1908 4        18.0   16.0  25.0    4
 19   De Blas Fernández, Ángel         Abs             4        16.0   11.0  22.0    4
 20   Val Pena, David                  Abs        1870 4        15.5   13.5  21.0    3
 21   Castelo Ramos, Luis              Abs             4        15.5   13.0  22.0    4
 22   Louro Pan, José                  Abs             4        15.5   10.0  21.5    3
 23   Gandoy Martínez, Pablo           Abs   1673 1668 3.5      21.5   14.0  29.0    3
 24   Pérez Carballo, David            Xuv   1902 1745 3.5      18.5   14.5  26.0    3
 25   Bugliot Mateo, Diego             Inf             3.5      18.0   13.5  24.5    3
 26   Fernandez Lopez, Pablo           Abs   1909 1864 3.5      17.5   14.5  24.5    3
 27   Martínez Dourado, Daniel         Abs   1766 1748 3        21.5   17.0  28.5    3
 28   Dorado Reboredo, José María      Abs   1695 1677 3        18.5   12.0  25.0    3
 29   Novo Pérez, José Javier          Abs        1590 3        18.0   13.5  23.5    2
 30   Rey Fariña, Ángel                Abs   1784 1752 3        17.0   12.5  22.5    1
 31   Mendez Somoza, Jorge             Abs             3        17.0    9.0  22.5    2
 32   Bugliot Lage, Julio              Abs   1751 1738 3        16.0   13.5  22.5    2
 33   Tojeiro García, Rocío            Abs        1474 3        15.5   12.0  22.5    3
 34   Cenalmor Palanca, Guillermo      Abs   1696 1694 3        13.5    9.0  20.0    3
 35   Méndez Lopez, Manuel             Abs        1495 3        12.0    9.0  17.0    3
 36   Siso Lale, Juan Carlos           Abs   1619 1523 2.5      17.0   11.0  23.0    2
 37   Méndez Rial, Jorge               Inf             2.5      16.0   11.5  23.5    2
 38   Maseda Ferreiro, Ramón           Abs             2.5      14.0    9.0  18.5    2
 39   Pazos Porta, Daniel              Inf             2        16.0    9.0  22.5    1
 40   Iglesias Santabárbara, Francisco Abs             2        16.0    7.0  20.5    2
 41   Romero Cubela, María José        Abs             2        15.0    9.0  19.0    1
 42   Martínez Río, Santiago           Abs        1604 2        15.0    7.0  20.5    2
 43   Fernández Romero, Daniel         Cad             2        14.0    5.0  19.0    1
 44   Fraga Pena, Santiago             Xuv             1        14.0    2.0  19.5    0
 45   Guerreiro Alonso, Xose           Inff            1        13.5    3.0  19.0    0

Cadro de Torneo

No  Nome                             Feder Rtg   1    2    3    4    5    6    7  

1.  Zlotznik, Boris                  Abs   2433 24:W 13:W  6:W  5:D  2:D  3:W 11:W
2.  Guerra Bastida, Diego            Abs   2397 25:W 15:W  7:L 17:W  1:D  5:D 20:W
3.  Sande Edreira, Jose              Abs   2348 26:W 14:W 10:W  7:W 11:W  1:L  4:W
4.  De Prado Rodríguez, Óscar        Abs   2324 27:W 17:W 11:L 15:W  5:W 10:D  3:L
5.  Pazos Porta, Antonio             Abs   2318 28:W 18:W 22:W  1:D  4:L  2:D  8:W
6.  Sánchez Aller, Fernando          Abs   2313 20:W 19:W  1:L 25:W 12:L 22:W 13:W
7.  Fernández Borrego, Pablo         Abs   2302 29:W 23:W  2:W  3:L 13:W 11:L 16:W
8.  Casares Cabanas, Carlos          Abs   2206 30:D 21:D  9:D 42:W 14:W 12:D  5:L
9.  Pantin Soto, Jose Ramon          Abs   2182 31:W 16:D  8:D 14:D 15:D 26:D 33:W
10. Abuín Boullón, Manuel Ángel      Abs   2121 32:W 42:W  3:L 19:W 22:W  4:D 12:W
11. Rodriguez Boado, Martin          Abs   2120 33:W 43:W  4:W 16:W  3:L  7:W  1:L
12. Nedobora Karasyk, Gregori        Abs   2095 34:W 22:L 26:W 20:W  6:W  8:D 10:L
13. Gómez Segade, Pablo              Abs   2095 35:W  1:L 27:W 18:W  7:L 34:W  6:L
14. Carril García, Luis              Abs   2090 37:W  3:L 28:W  9:D  8:L 23:D 30:W
15. Fernández López, Miguel Ángel    Abs   2053 36:W  2:L 29:W  4:L  9:D 27:W 26:W
16. Berdullas Guerra, Juan Carlos    Abs   2017 38:W  9:D 30:W 11:L 17:D 19:W  7:L
17. Fernandez Lopez, Pablo           Abs   1909 39:W  4:L 31:W  2:L 16:D 33:L 42:W
18. Pérez Carballo, David            Xuv   1902 40:W  5:L 32:W 13:L 28:D 20:L 41:W
19. Castro Caaveiro, Antonio         Abs   1884 41:W  6:L 33:W 10:L 30:W 16:L 32:W
20. Rocha Romaus, Gumersindo         Abs   1851  6:L 39:W 43:W 12:L 32:W 18:W  2:L
21. Rey Fariña, Ángel                Abs   1784 42:L  8:D 36:W 30:D 33:D 28:D 35:L
22. Martínez Dourado, Daniel         Abs   1766 44:W 12:W  5:L 23:W 10:L  6:L 34:L
23. Bugliot Lage, Julio              Abs   1751 45:W  7:L 42:D 22:L 41:W 14:D 28:L
24. Cenalmor Palanca, Guillermo      Abs   1696  1:L 30:L 38:W 33:L 36:W 35:L 44:W
25. Dorado Reboredo, José María      Abs   1695  2:L 35:W 45:W  6:L 34:L 40:L 39:W
26. Gandoy Martínez, Pablo           Abs   1673  3:L 34:W 12:L 35:W 44:W  9:D 15:L
27. Siso Lale, Juan Carlos           Abs   1619  4:L 36:W 13:L 41:D 42:W 15:L 40:L
28. Val Pena, David                  Abs         5:L 37:W 14:L 43:W 18:D 21:D 23:W
29. Martínez Río, Santiago           Abs         7:L 38:W 15:L 34:L 40:L 42:L 37:W
30. Novo Pérez, José Javier          Abs         8:D 24:W 16:L 21:D 19:L 45:W 14:L
31. Méndez Lopez, Manuel             Abs         9:L 40:W 17:L 44:L 39:L 38:W 45:W
32. Tojeiro García, Rocío            Abs        10:L 41:W 18:L 45:W 20:L 44:W 19:L
33. Bugliot Mateo, Diego             Inf        11:L 44:W 19:L 24:W 21:D 17:W  9:L
34. Castelo Ramos, Luis              Abs        12:L 26:L 39:W 29:W 25:W 13:L 22:W
35. De Blas Fernández, Ángel         Abs        13:L 25:L 40:W 26:L 43:W 24:W 21:W
36. Fernández Romero, Daniel         Cad        15:L 27:L 21:L 38:W 24:L 43:L   :W
37. Fraga Pena, Santiago             Xuv        14:L 28:L 41:L 39:L 45:L   :W 29:L
38. Guerreiro Alonso, Xose           Inff       16:L 29:L 24:L 36:L   :W 31:L 43:L
39. Iglesias Santabárbara, Francisco Abs        17:L 20:L 34:L 37:W 31:W 41:L 25:L
40. Louro Pan, José                  Abs        18:L 31:L 35:L   :W 29:W 25:W 27:W
41. Maseda Ferreiro, Ramón           Abs        19:L 32:L 37:W 27:D 23:L 39:W 18:L
42. Méndez Rial, Jorge               Inf        21:W 10:L 23:D  8:L 27:L 29:W 17:L
43. Mendez Somoza, Jorge             Abs          :  11:L 20:L 28:L 35:L 36:W 38:W
44. Pazos Porta, Daniel              Inf        22:L 33:L   :W 31:W 26:L 32:L 24:L
45. Romero Cubela, María José        Abs        23:L   :W 25:L 32:L 37:W 30:L 31:L

MF Óscar de Prado: Crónica | Fotos


Organización:

Club de Xadrez As Pontes
Club Xadrez As Pontes

Colabora:

As Pontes

Concello de As Pontes

 

TablaDeFlandes