Campionatos Galegos Sub-14 e Sub-18
13 ao 16 de febreiro de 2010 (Entroido)
Resultados Sub 14 | Resultados Sub 18 |
PARTIDAS PGN VISOR SUB 14 | PARTIDAS PGN VISOR SUB 18
Fotos: Cortesía CX Fontecarmoa Web
Final:
Campionato Galego Sub 14
Cadro Cruzado Sub 14 por Clasificación Final:
Rk. | Nome | Elo | FED | 1.Rd | 2.Rd | 3.Rd | 4.Rd | 5.Rd | 6.Rd | 7.Rd | 8.Rd | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Segura Santos Luis | 1780 | ESP | 38s1 | 22w1 | 5s1 | 4w1 | 2s1 | 3w0 | 6s1 | 7w½ | 6,5 | 32,5 | 0,0 | 33,0 |
2 | Arellano Pardo Martin | 1765 | ESP | 45w1 | 15s1 | 8w1 | 9s1 | 1w0 | 10s1 | 3s1 | 6w½ | 6,5 | 31,5 | 0,0 | 31,5 |
3 | Iglesias Garcia Jorge | 1909 | ESP | 33w1 | 11s1 | 7w½ | 20s1 | 9w1 | 1s1 | 2w0 | 8s½ | 6,0 | 30,5 | 0,0 | 31,5 |
4 | Portela Peleteiro Alberto | 1683 | ESP | 21w1 | 10s1 | 23w1 | 1s0 | 11w½ | 8s½ | 12w1 | 9s1 | 6,0 | 27,5 | 0,0 | 29,5 |
5 | Prado Acebo Ines | 1533 | ESP | 29w1 | 6s1 | 1w0 | 19s0 | 23w1 | 25s1 | 10w1 | 20s1 | 6,0 | 25,0 | 0,0 | 26,5 |
6 | Pardo Gomez Jose Ramon | 1716 | ESP | 46s1 | 5w0 | 13s1 | 15w1 | 22s1 | 19w1 | 1w0 | 2s½ | 5,5 | 26,5 | 0,0 | 30,0 |
7 | Suarez Gomez Julio | 1623 | ESP | 32w1 | 19s1 | 3s½ | 8w½ | 10w0 | 11s1 | 21w1 | 1s½ | 5,5 | 26,0 | 0,0 | 29,5 |
8 | Gonzalez Regueiro Rodrigo | 1557 | ESP | 35s1 | 34w1 | 2s0 | 7s½ | 17w1 | 4w½ | 16s1 | 3w½ | 5,5 | 25,5 | 0,0 | 29,5 |
9 | Chao Vale Fernando | 1635 | ESP | 41s1 | 14w1 | 12s1 | 2w0 | 3s0 | 22w1 | 19s1 | 4w0 | 5,0 | 26,0 | 0,0 | 30,0 |
10 | Lorenzo Dieguez Manuel | 1486 | ESP | 36s1 | 4w0 | 34s1 | 24w1 | 7s1 | 2w0 | 5s0 | 25s1 | 5,0 | 24,0 | 0,0 | 29,0 |
11 | Dominguez Carnero Javier | 1543 | ESP | 27s1 | 3w0 | 16s1 | 12w1 | 4s½ | 7w0 | 13s½ | 21w1 | 5,0 | 23,0 | 0,0 | 30,0 |
12 | Gomez Dieguez Adrian | 1502 | ESP | 25w1 | 20s1 | 9w0 | 11s0 | 39w1 | 15s1 | 4s0 | 27w1 | 5,0 | 23,0 | 0,0 | 26,5 |
13 | Arias Pineiro Alex | 1576 | ESP | 37w1 | 17s½ | 6w0 | 39s1 | 21w½ | 20s½ | 11w½ | 19s1 | 5,0 | 22,0 | 0,0 | 24,5 |
14 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1351 | ESP | 42w1 | 9s0 | 21w½ | 29s1 | 19w0 | 17s1 | 20w½ | 26s1 | 5,0 | 21,0 | 0,0 | 24,0 |
15 | Carballo Cancela Manuel | 1527 | ESP | 39s1 | 2w0 | 41s1 | 6s0 | 18w1 | 12w0 | 28s1 | 16w½ | 4,5 | 20,5 | 0,0 | 26,0 |
16 | Dieste Pineiro Samuel | 0 | ESP | 20w0 | 25s1 | 11w0 | 36s1 | 26w1 | 33s1 | 8w0 | 15s½ | 4,5 | 19,5 | 0,0 | 25,0 |
17 | Sierra Castro Barbara | 0 | ESP | 30s1 | 13w½ | 24s0 | 35w1 | 8s0 | 14w0 | 39s1 | 29s1 | 4,5 | 19,5 | 0,0 | 23,5 |
18 | De Paz Mourino Sergio | 0 | ESP | -0 | 29s½ | 37w1 | 30w½ | 15s0 | 42w1 | 24s½ | 28w1 | 4,5 | 17,0 | 0,0 | 21,0 |
19 | Rodriguez Reboredo Angel | 1268 | ESP | 28s1 | 7w0 | 36s1 | 5w1 | 14s1 | 6s0 | 9w0 | 13w0 | 4,0 | 23,0 | 0,0 | 29,5 |
20 | Abal Cores Lucas | 1639 | ESP | 16s1 | 12w0 | 46s1 | 3w0 | 41s1 | 13w½ | 14s½ | 5w0 | 4,0 | 20,5 | 0,0 | 28,0 |
21 | Diaz Seoane Jorge | 0 | ESP | 4s0 | 31w1 | 14s½ | 28w1 | 13s½ | 30w1 | 7s0 | 11s0 | 4,0 | 20,0 | 0,0 | 27,5 |
22 | Picos Maiztegui Miguel | 1556 | ESP | 44w1 | 1s0 | 33w1 | 23s1 | 6w0 | 9s0 | 25w0 | 36s1 | 4,0 | 20,0 | 0,0 | 25,0 |
23 | Vilar Neira Raul | 1314 | ESP | 31s1 | 24w1 | 4s0 | 22w0 | 5s0 | 34w1 | 27s0 | 33w1 | 4,0 | 19,0 | 0,0 | 24,5 |
24 | Alonso Macias Maria | 1639 | ESP | 43w1 | 23s0 | 17w1 | 10s0 | 33w0 | 39s½ | 18w½ | 34s1 | 4,0 | 17,5 | 0,0 | 22,0 |
25 | Regueiro Vazquez Oscar | 0 | ESP | 12s0 | 16w0 | 43w1 | 46s1 | 38s1 | 5w0 | 22s1 | 10w0 | 4,0 | 17,0 | 0,0 | 23,5 |
26 | Bayon Rolo Juan Andres | 1610 | ESP | 34s0 | 35w½ | 28s½ | 27w1 | 16s0 | 41w1 | 33s1 | 14w0 | 4,0 | 16,5 | 0,0 | 21,0 |
27 | Padilla Piscuani Sandro Cesar | 0 | ESP | 11w0 | 33s0 | 45w1 | 26s0 | 32w1 | 38s1 | 23w1 | 12s0 | 4,0 | 15,0 | 0,0 | 22,5 |
28 | Yebra-Pimentel Brea Carlos | 0 | ESP | 19w0 | 43s1 | 26w½ | 21s0 | 37w1 | 29s1 | 15w0 | 18s0 | 3,5 | 17,0 | 0,0 | 23,0 |
29 | Reboreda Garcia Daniel | 0 | ESP | 5s0 | 18w½ | 38s1 | 14w0 | 35s1 | 28w0 | 30s1 | 17w0 | 3,5 | 15,5 | 0,0 | 24,0 |
30 | Rodriguez Sigler Alexandre | 1305 | ESP | 17w0 | 32s1 | 39w0 | 18s½ | 46w1 | 21s0 | 29w0 | 41s+ | 3,5 | 14,5 | 0,0 | 20,5 |
31 | Shamir Abdela | 0 | ESP | 23w0 | 21s0 | 44w1 | 41w0 | 34s0 | 45s1 | 37w1 | 32s½ | 3,5 | 11,5 | 0,0 | 18,0 |
32 | Gonzalez Lopez Manuel | 0 | ESP | 7s0 | 30w0 | 42s0 | 40w1 | 27s0 | 46w1 | 35s1 | 31w½ | 3,5 | 10,5 | 0,0 | 18,5 |
33 | Grana Gomez Diego | 1214 | ESP | 3s0 | 27w1 | 22s0 | 34w1 | 24s1 | 16w0 | 26w0 | 23s0 | 3,0 | 16,0 | 0,0 | 24,5 |
34 | Lopez Carballal Alonso | 0 | ESP | 26w1 | 8s0 | 10w0 | 33s0 | 31w1 | 23s0 | 42w1 | 24w0 | 3,0 | 14,0 | 0,0 | 23,5 |
35 | Maquieira Vidal Alvaro | 0 | ESP | 8w0 | 26s½ | 40w1 | 17s0 | 29w0 | 37s½ | 32w0 | 43s1 | 3,0 | 12,0 | 0,0 | 21,5 |
36 | Represa Perez Mireya | 0 | ESP | 10w0 | 45s1 | 19w0 | 16w0 | -0 | 43s1 | 41s1 | 22w0 | 3,0 | 12,0 | 0,0 | 21,0 |
37 | Lopez Carballal Sergio | 0 | ESP | 13s0 | 38w½ | 18s0 | 42w1 | 28s0 | 35w½ | 31s0 | 39w1 | 3,0 | 11,0 | 0,0 | 20,5 |
38 | Alvarez Dominguez Lua | 0 | ESP | 1w0 | 37s½ | 29w0 | 45s1 | 25w0 | 27w0 | 44s½ | 42s1 | 3,0 | 10,5 | 0,0 | 18,5 |
39 | Recuna Aranda Miguel | 0 | ESP | 15w0 | 40s1 | 30s1 | 13w0 | 12s0 | 24w½ | 17w0 | 37s0 | 2,5 | 14,5 | 0,0 | 24,0 |
40 | Bugliot Mateo Diego | 0 | ESP | -0 | 39w0 | 35s0 | 32s0 | 45w1 | 44s½ | 43w0 | 46w1 | 2,5 | 6,5 | 0,0 | 14,5 |
41 | Garcia Jamardo Hector | 0 | ESP | 9w0 | 42s1 | 15w0 | 31s1 | 20w0 | 26s0 | 36w0 | 30w- | 2,0 | 12,0 | 0,0 | 22,5 |
42 | Saa Lopez Martin | 0 | ESP | 14s0 | 41w0 | 32w1 | 37s0 | 43w1 | 18s0 | 34s0 | 38w0 | 2,0 | 10,0 | 0,0 | 20,0 |
43 | Dominguez Vizoso Daniel | 0 | ESP | 24s0 | 28w0 | 25s0 | 44w1 | 42s0 | 36w0 | 40s1 | 35w0 | 2,0 | 7,0 | 0,0 | 19,0 |
44 | Ocampo Rivas Juan Ramon | 0 | ESP | 22s0 | 46w0 | 31s0 | 43s0 | -1 | 40w½ | 38w½ | 45s0 | 2,0 | 6,5 | 0,0 | 17,5 |
45 | Calvo Cendan Xabier | 0 | ESP | 2s0 | 36w0 | 27s0 | 38w0 | 40s0 | 31w0 | 46s1 | 44w1 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 18,5 |
46 | Da Silva Perez Adrian | 0 | ESP | 6w0 | 44s1 | 20w0 | 25w0 | 30s0 | 32s0 | 45w0 | 40s0 | 1,0 | 7,0 | 0,0 | 19,5 |
Listado Alfabetico Sub 14
No. | Nome | Elo | FED | Club/Cidade |
---|---|---|---|---|
1 | Abal Cores Lucas | 1639 | ESP | CXFontecarmoa |
2 | Alonso Macias Maria | 1639 | ESP | EXP |
3 | Alvarez Dominguez Lua | 0 | ESP | Xadrez Laroca |
4 | Arellano Pardo Martin | 1765 | ESP | Xadrez Ourense |
5 | Arias Pineiro Alex | 1576 | ESP | Escola Luguesa |
6 | Bayon Rolo Juan Andres | 1610 | ESP | CXFontecarmoa |
7 | Bugliot Mateo Diego | 0 | ESP | Escola Xadrez Sigras |
8 | Calvo Cendan Xabier | 0 | ESP | Eumes de Xadrez Torreon |
9 | Carballo Cancela Manuel | 1527 | ESP | Xadrez Karpov |
10 | Chao Vale Fernando | 1635 | ESP | Xadrez Viveiro |
11 | Da Silva Perez Adrian | 0 | ESP | Escola Luguesa |
12 | De Paz Mourino Sergio | 0 | ESP | Circulo Xadrez Naron |
13 | Diaz Seoane Jorge | 0 | ESP | Regatas de Perillo Regat |
14 | Dieste Pineiro Samuel | 0 | ESP | CXFontecarmoa |
15 | Dominguez Carnero Javier | 1543 | ESP | Xadrez Lucena |
16 | Dominguez Vizoso Daniel | 0 | ESP | Eumes de Xadrez Torreon |
17 | Garcia Jamardo Hector | 0 | ESP | Deportiva Portas |
18 | Gomez Dieguez Adrian | 1502 | ESP | Xadrez Ourense |
19 | Gonzalez Lopez Manuel | 0 | ESP | Escola Ferrola |
20 | Gonzalez Regueiro Rodrigo | 1557 | ESP | EXP |
21 | Grana Gomez Diego | 1214 | ESP | Circulo Ferrolano |
22 | Iglesias Garcia Jorge | 1909 | ESP | Xadrez Lucena |
23 | Lopez Carballal Alonso | 0 | ESP | Xadrez Karpov |
24 | Lopez Carballal Sergio | 0 | ESP | Xadrez Karpov |
25 | Lorenzo Dieguez Manuel | 1486 | ESP | Xadrez Lucena |
26 | Maquieira Vidal Alvaro | 0 | ESP | EXP |
27 | Ocampo Rivas Juan Ramon | 0 | ESP | Deportiva Portas |
28 | Padilla Piscuani Sandro Cesar | 0 | ESP | Deportiva Portas |
29 | Pardo Gomez Jose Ramon | 1716 | ESP | Colexio Franciscanos |
30 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1351 | ESP | Colexio Franciscanos |
31 | Picos Maiztegui Miguel | 1556 | ESP | Circulo Ferrolano |
32 | Portela Peleteiro Alberto | 1683 | ESP | EXP |
33 | Prado Acebo Ines | 1533 | ESP | Escola Ferrola |
34 | Reboreda Garcia Daniel | 0 | ESP | EXP |
35 | Recuna Aranda Miguel | 0 | ESP | Alexandre Boveda |
36 | Regueiro Vazquez Oscar | 0 | ESP | Escola Luguesa |
37 | Represa Perez Mireya | 0 | ESP | Xadrez Laroca |
38 | Rodriguez Reboredo Angel | 1268 | ESP | Xadrez Albatros |
39 | Rodriguez Sigler Alexandre | 1305 | ESP | Escola Ferrola |
40 | Saa Lopez Martin | 0 | ESP | Escuela Lalin |
41 | Segura Santos Luis | 1780 | ESP | CXFontecarmoa |
42 | Shamir Abdela | 0 | ESP | Escola Luguesa |
43 | Sierra Castro Barbara | 0 | ESP | Deportiva Portas |
44 | Suarez Gomez Julio | 1623 | ESP | CXFontecarmoa |
45 | Vilar Neira Raul | 1314 | ESP | Circulo Xadrez Naron |
46 | Yebra-Pimentel Brea Carlos | 0 | ESP | Manuel Peleteiro |
Campionato Galego Sub 18
Cadro Cruzado por Clasificación Final:
Inés Prado vs Luis Segura
Rk. | Nome | Elo | FED | 1.Rd | 2.Rd | 3.Rd | 4.Rd | 5.Rd | 6.Rd | 7.Rd | 8.Rd | Pts. | D1 | D2 | D3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villar Perez Samuel | 2086 | ESP | 31w1 | 28s1 | 18w1 | 11s1 | 6w½ | 2s½ | 9w1 | 3s½ | 6,5 | 32,0 | 0,0 | 40,5 |
2 | Gomez Dominguez Xavier | 2033 | ESP | 40s1 | 19w1 | 3s½ | 4w½ | 7s1 | 1w½ | 17s1 | 6w1 | 6,5 | 29,0 | 0,0 | 42,0 |
3 | Portela Gonzalez Adrian | 1811 | ESP | 38w1 | 30s1 | 2w½ | 17s1 | 11w½ | 13s1 | 6w½ | 1w½ | 6,0 | 29,5 | 0,0 | 40,5 |
4 | Otero Nogueira Brais | 1934 | ESP | 42w1 | 21s1 | 17w½ | 2s½ | 18w1 | 6s½ | 10w½ | 9s1 | 6,0 | 28,0 | 0,0 | 38,5 |
5 | Perez Dominguez David | 1733 | ESP | 32w½ | 8s1 | 24w½ | 25s½ | 29w1 | 18s½ | 13w1 | 10s1 | 6,0 | 25,0 | 0,0 | 35,5 |
6 | Alonso Macias Victor | 1999 | ESP | 39s1 | 26w1 | 10s1 | 9w1 | 1s½ | 4w½ | 3s½ | 2s0 | 5,5 | 30,5 | 0,0 | 42,5 |
7 | Gonzalez Carro Victor | 1708 | ESP | 33w1 | 23s1 | 11w0 | 30s1 | 2w0 | 24s1 | 14w1 | 16s½ | 5,5 | 25,5 | 0,0 | 38,0 |
8 | Alvarez Dominguez Breixo | 1835 | ESP | 15s½ | 5w0 | 23w1 | 53s1 | 17w0 | 42s1 | 21w1 | 19s1 | 5,5 | 21,0 | 0,0 | 36,5 |
9 | Medarde Santiago Luis Marcos | 1837 | ESP | 34w1 | 25s1 | 27w1 | 6s0 | 14w1 | 20s1 | 1s0 | 4w0 | 5,0 | 28,0 | 0,0 | 40,0 |
10 | Pedreira Giralda Francisco | 1749 | ESP | 41w1 | 29s1 | 6w0 | 21s½ | 25w1 | 11s1 | 4s½ | 5w0 | 5,0 | 25,5 | 0,0 | 38,0 |
11 | Gomez Dieguez David | 1878 | ESP | 22s1 | 36w1 | 7s1 | 1w0 | 3s½ | 10w0 | 26s½ | 17w1 | 5,0 | 25,0 | 0,0 | 39,5 |
12 | Lopez Grana Carmen | 1794 | ESP | 43w1 | 24s½ | 15w1 | 13s0 | 21w1 | 17s0 | 20w½ | 25s1 | 5,0 | 23,5 | 0,0 | 34,5 |
13 | Cruz Guerra Samuel | 1808 | ESP | 45s0 | 41w1 | 31s1 | 12w1 | 24s1 | 3w0 | 5s0 | 26w1 | 5,0 | 23,0 | 0,0 | 35,0 |
14 | Carballo Noya Miguel | 1739 | ESP | 23s0 | 33w1 | 44s1 | 26w1 | 9s0 | 36w1 | 7s0 | 31w1 | 5,0 | 22,0 | 0,0 | 33,5 |
15 | Docampo Garcia David | 1550 | ESP | 8w½ | 32s1 | 12s0 | 22w½ | 26s½ | 28w1 | 36s½ | 24w1 | 5,0 | 20,5 | 0,0 | 34,0 |
16 | Millan Soto Miguel | 2016 | ESP | 44w1 | 27s0 | 53w0 | 50s½ | 54w1 | 29s1 | 18w1 | 7w½ | 5,0 | 20,0 | 0,0 | 30,0 |
17 | Fernandez Ansuar Borja | 1686 | ESP | 56s1 | 37w1 | 4s½ | 3w0 | 8s1 | 12w1 | 2w0 | 11s0 | 4,5 | 25,0 | 0,0 | 39,0 |
18 | Blazquez Criado Sergio | 1752 | ESP | 50s1 | 45w1 | 1s0 | 19w1 | 4s0 | 5w½ | 16s0 | 36w1 | 4,5 | 22,5 | 0,0 | 37,0 |
19 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1631 | ESP | 35w1 | 2s0 | 42w1 | 18s0 | 34w1 | 22s1 | 25w½ | 8w0 | 4,5 | 22,0 | 0,0 | 36,5 |
20 | Rey Malde Henrique | 1711 | ESP | 37s0 | 56w1 | 39s1 | 36w½ | 28s1 | 9w0 | 12s½ | 22w½ | 4,5 | 21,0 | 0,0 | 30,5 |
21 | Rodriguez Dominguez Javier | 1605 | ESP | 48s1 | 4w0 | 50s1 | 10w½ | 12s0 | 32w1 | 8s0 | 40w1 | 4,5 | 20,5 | 0,0 | 34,0 |
22 | Porto Fuentes Oscar | 1424 | ESP | 11w0 | 58s½ | 35w1 | 15s½ | 30w1 | 19w0 | 27s1 | 20s½ | 4,5 | 18,5 | 0,0 | 34,5 |
23 | Hierro Ferreiro Alvaro | 1210 | ESP | 14w1 | 7w0 | 8s0 | 42s½ | 38w½ | 54s1 | 30w1 | 29s½ | 4,5 | 18,0 | 0,0 | 32,5 |
24 | Montans Lopez Adrian | 1539 | ESP | 52w1 | 12w½ | 5s½ | 27s1 | 13w0 | 7w0 | 32s1 | 15s0 | 4,0 | 21,5 | 0,0 | 36,0 |
25 | Rivera Couce Aday | 1584 | ESP | 54s1 | 9w0 | 37s1 | 5w½ | 10s0 | 39w1 | 19s½ | 12w0 | 4,0 | 20,5 | 0,0 | 34,5 |
26 | Rodriguez Reboredo Sara | 1594 | ESP | 49w1 | 6s0 | 34w1 | 14s0 | 15w½ | 33s1 | 11w½ | 13s0 | 4,0 | 20,0 | 0,0 | 37,0 |
27 | Varela Fernandez Andres | 1632 | ESP | 47s1 | 16w1 | 9s0 | 24w0 | 36s½ | 31w½ | 22w0 | 45s1 | 4,0 | 19,5 | 0,0 | 32,0 |
28 | Aguirre Alvarez Marina | 1671 | ESP | 46w1 | 1w0 | 45s1 | 29s½ | 20w0 | 15s0 | 37w1 | 35s½ | 4,0 | 19,0 | 0,0 | 33,5 |
29 | Perez Pardo Ricardo | 1524 | ESP | 55s1 | 10w0 | 51s1 | 28w½ | 5s0 | 16w0 | 50s1 | 23w½ | 4,0 | 19,0 | 0,0 | 31,0 |
30 | Perez Dominguez Marcos | 1544 | ESP | 57s1 | 3w0 | 55s1 | 7w0 | 22s0 | 50w1 | 23s0 | 43w1 | 4,0 | 18,0 | 0,0 | 28,5 |
31 | Abal Cores Christian | 1504 | ESP | 1s0 | 46w1 | 13w0 | 41s½ | 35w1 | 27s½ | 38w1 | 14s0 | 4,0 | 17,0 | 0,0 | 34,0 |
32 | Vazquez Alvarez Diego | 1207 | ESP | 5s½ | 15w0 | 40s½ | 44w1 | 53w+ | 21s0 | 24w0 | 42w1 | 4,0 | 17,0 | 0,0 | 33,5 |
33 | Cea Millan Jesus | 0 | ESP | 7s0 | 14s0 | 49w1 | 40w1 | 39s½ | 26w0 | 42s½ | 44w1 | 4,0 | 15,0 | 0,0 | 30,5 |
34 | Formoso Leal Laura | 1401 | ESP | 9s0 | 54w1 | 26s0 | 37w1 | 19s0 | -0 | 47w1 | 46s1 | 4,0 | 15,0 | 0,0 | 29,0 |
35 | Garcia Rodriguez Manuel | 0 | ESP | 19s0 | 40w½ | 22s0 | 55w1 | 31s0 | 41w1 | 39s1 | 28w½ | 4,0 | 14,0 | 0,0 | 29,0 |
36 | Larrosa Villanueva Uxia | 1582 | ESP | 58w1 | 11s0 | 38w1 | 20s½ | 27w½ | 14s0 | 15w½ | 18s0 | 3,5 | 19,5 | 0,0 | 35,0 |
37 | Buedo Fernandez Sebastian | 0 | ESP | 20w1 | 17s0 | 25w0 | 34s0 | 55w1 | 44w1 | 28s0 | 38s½ | 3,5 | 15,5 | 0,0 | 30,0 |
38 | Grande Palacios Fatima | 1402 | ESP | 3s0 | 57w1 | 36s0 | 47w½ | 23s½ | 48w1 | 31s0 | 37w½ | 3,5 | 15,0 | 0,0 | 28,0 |
39 | Gonzalez Enriquez Borja | 1439 | ESP | 6w0 | 49s1 | 20w0 | 46s1 | 33w½ | 25s0 | 35w0 | 51s1 | 3,5 | 15,0 | 0,0 | 30,0 |
40 | Fernandez Lopez Ivan | 1482 | ESP | 2w0 | 35s½ | 32w½ | 33s0 | 46w½ | 47w1 | 52s1 | 21s0 | 3,5 | 13,5 | 0,0 | 30,5 |
41 | Martinez Sernandez Cesar | 1215 | ESP | 10s0 | 13s0 | 58w+ | 31w½ | 42w0 | 35s0 | 49s1 | 50w1 | 3,5 | 11,5 | 0,0 | 30,0 |
42 | Vazquez Silva Andres Miguel | 1430 | ESP | 4s0 | 48w1 | 19s0 | 23w½ | 41s1 | 8w0 | 33w½ | 32s0 | 3,0 | 14,5 | 0,0 | 34,0 |
43 | Oro Cuello Anton | 1298 | ESP | 12s0 | 55w0 | 48s1 | 51w½ | 47s½ | 52w½ | 46w½ | 30s0 | 3,0 | 13,0 | 0,0 | 24,0 |
44 | Otero Perez Javier | 1443 | ESP | 16s0 | 47w1 | 14w0 | 32s0 | 49w1 | 37s0 | 54w1 | 33s0 | 3,0 | 13,0 | 0,0 | 29,0 |
45 | Dominguez Rodriguez Luis Manuel | 1330 | ESP | 13w1 | 18s0 | 28w0 | 54s0 | 52s0 | 57w1 | 48s1 | 27w0 | 3,0 | 13,0 | 0,0 | 25,0 |
46 | Filgueiras Basanta Alvaro | 0 | ESP | 28s0 | 31s0 | 57w1 | 39w0 | 40s½ | 51w1 | 43s½ | 34w0 | 3,0 | 12,0 | 0,0 | 25,0 |
47 | Franco Jimenez Rodrigo | 0 | ESP | 27w0 | 44s0 | 52w1 | 38s½ | 43w½ | 40s0 | 34s0 | 54w1 | 3,0 | 11,5 | 0,0 | 25,5 |
48 | Gavilanes Limia Carmen | 0 | ESP | 21w0 | 42s0 | 43w0 | 57s1 | 56w1 | 38s0 | 45w0 | 55s1 | 3,0 | 10,0 | 0,0 | 21,0 |
49 | Grana Castanal Andres | 0 | ESP | 26s0 | 39w0 | 33s0 | 56w1 | 44s0 | 55s1 | 41w0 | 52w1 | 3,0 | 9,0 | 0,0 | 23,0 |
50 | Rodriguez Lopez Alberto | 1282 | ESP | 18w0 | 52s1 | 21w0 | 16w½ | 51s1 | 30s0 | 29w0 | 41s0 | 2,5 | 13,5 | 0,0 | 29,0 |
51 | Varela Peteira David | 0 | ESP | 53s0 | -1 | 29w0 | 43s½ | 50w0 | 46s0 | 57s1 | 39w0 | 2,5 | 11,5 | 0,0 | 25,0 |
52 | Mateo Lomba Paula | 0 | ESP | 24s0 | 50w0 | 47s0 | -1 | 45w1 | 43s½ | 40w0 | 49s0 | 2,5 | 10,5 | 0,0 | 26,0 |
53 | Ausin Neira David | 1505 | ESP | 51w1 | -0 | 16s1 | 8w0 | 32s- | -0 | -0 | -0 | 2,0 | 14,0 | 0,0 | 32,0 |
54 | Lamas Luana Jacobo | 0 | ESP | 25w0 | 34s0 | 56s1 | 45w1 | 16s0 | 23w0 | 44s0 | 47s0 | 2,0 | 11,0 | 0,0 | 28,5 |
55 | Perez Andrade Silvia | 0 | ESP | 29w0 | 43s1 | 30w0 | 35s0 | 37s0 | 49w0 | 56s1 | 48w0 | 2,0 | 9,0 | 0,0 | 26,0 |
56 | Ferrero Losada Tomas | 0 | ESP | 17w0 | 20s0 | 54w0 | 49s0 | 48s0 | -1 | 55w0 | 57w1 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 23,5 |
57 | Leira Souto Antonio | 0 | ESP | 30w0 | 38s0 | 46s0 | 48w0 | -1 | 45s0 | 51w0 | 56s0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 24,0 |
58 | Ledo Doval Hector | 0 | ESP | 36s0 | 22w½ | 41s- | -0 | -0 | -0 | -0 | -0 | 0,5 | 3,5 | 0,0 | 31,0 |
Listado Alfabetico Sub 18
No. | Nome | Elo | FED | Club/Cidade |
---|---|---|---|---|
1 | Abal Cores Christian | 1504 | ESP | CXFontecarmoa |
2 | Aguirre Alvarez Marina | 1671 | ESP | Universidad Vigo |
3 | Alonso Macias Victor | 1999 | ESP | Xadrez Karpov |
4 | Alvarez Dominguez Breixo | 1835 | ESP | Xadrez Laroca |
5 | Ausin Neira David | 1505 | ESP | Circulo Ferrolano |
6 | Blazquez Criado Sergio | 1752 | ESP | Xadrez Ourense |
7 | Buedo Fernandez Sebastian | 0 | ESP | Alexandre Boveda |
8 | Carballo Noya Miguel | 1739 | ESP | Alexandre Boveda |
9 | Cea Millan Jesus | 0 | ESP | Peleteiro |
10 | Cruz Guerra Samuel | 1808 | ESP | Xadrez Ourense |
11 | Docampo Garcia David | 1550 | ESP | Xadrez Lucena |
12 | Dominguez Rodriguez Luis Manuel | 1330 | ESP | Xadrez Ourense |
13 | Fernandez Ansuar Borja | 1686 | ESP | Escola Luguesa |
14 | Fernandez Lopez Ivan | 1482 | ESP | Escola Luguesa |
15 | Ferrero Losada Tomas | 0 | ESP | Peleteiro |
16 | Filgueiras Basanta Alvaro | 0 | ESP | Escola Luguesa |
17 | Formoso Leal Laura | 1401 | ESP | Circulo Xadrez Naron |
18 | Franco Jimenez Rodrigo | 0 | ESP | Escola Luguesa |
19 | Garcia Rodriguez Manuel | 0 | ESP | CXFontecarmoa |
20 | Gavilanes Limia Carmen | 0 | ESP | Xadrez Ourense |
21 | Gomez Dieguez David | 1878 | ESP | Xadrez Ourense |
22 | Gomez Dominguez Xavier | 2033 | ESP | Peña Recreativa |
23 | Gonzalez Carro Victor | 1708 | ESP | Alexandre Boveda |
24 | Gonzalez Enriquez Borja | 1439 | ESP | Xadrez Ourense |
25 | Grana Castanal Andres | 0 | ESP | Escola Luguesa |
26 | Grande Palacios Fatima | 1402 | ESP | CXFontecarmoa |
27 | Hierro Ferreiro Alvaro | 1210 | ESP | Escola Luguesa |
28 | Lamas Luana Jacobo | 0 | ESP | CXFontecarmoa |
29 | Larrosa Villanueva Uxia | 1582 | ESP | Alexandre Boveda |
30 | Ledo Doval Hector | 0 | ESP | Circulo Chantadino |
31 | Leira Souto Antonio | 0 | ESP | Eumes de Xadrez Torreon |
32 | Lopez Grana Carmen | 1794 | ESP | Circulo Ferrolano |
33 | Martinez Sernandez Cesar | 1215 | ESP | Peleteiro |
34 | Mateo Lomba Paula | 0 | ESP | Xadrez Ourense |
35 | Medarde Santiago Luis Marcos | 1837 | ESP | USC |
36 | Millan Soto Miguel | 2016 | ESP | Circulo Ferrolano |
37 | Montans Lopez Adrian | 1539 | ESP | CXFontecarmoa |
38 | Oro Cuello Anton | 1298 | ESP | Xadrez Ourense |
39 | Otero Nogueira Brais | 1934 | ESP | Universidad Vigo |
40 | Otero Perez Javier | 1443 | ESP | CXFontecarmoa |
41 | Pedreira Giralda Francisco | 1749 | ESP | Escola Xadrez Sigras |
42 | Perez Andrade Silvia | 0 | ESP | CXFontecarmoa |
43 | Perez Dominguez David | 1733 | ESP | Universidad Vigo |
44 | Perez Dominguez Marcos | 1544 | ESP | Xadrez Lucena |
45 | Perez Pardo Ricardo | 1524 | ESP | Escola Luguesa |
46 | Portela Gonzalez Adrian | 1811 | ESP | Xadrez Karpov |
47 | Porto Fuentes Oscar | 1424 | ESP | Peleteiro |
48 | Rey Malde Henrique | 1711 | ESP | Circulo Ferrolano |
49 | Rivera Couce Aday | 1584 | ESP | Grupo Bazan |
50 | Rodriguez Dominguez Javier | 1605 | ESP | Xadrez Lucena |
51 | Rodriguez Lopez Alberto | 1282 | ESP | Xadrez Ourense |
52 | Rodriguez Reboredo Sara | 1594 | ESP | Xadrez Albatros |
53 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1631 | ESP | Grupo Bazan |
54 | Varela Fernandez Andres | 1632 | ESP | CXFontecarmoa |
55 | Varela Peteira David | 0 | ESP | Eumes de Xadrez Torreon |
56 | Vazquez Alvarez Diego | 1207 | ESP | Escola Luguesa |
57 | Vazquez Silva Andres Miguel | 1430 | ESP | Xadrez Ourense |
58 | Villar Perez Samuel | 2086 | ESP | Universidad Vigo |
Fotos:
Equipo CXF Porto de Vilagarcía
Sitios Oficiais: