Galicia - Galiza
Galicia

XIII Torneo de Xadrez Agosto en Cambre

Cambre . A Coruña

Polideportiva de Cambre

10 de agosto de 2013 | PDF Bases

Informa: Escola Xadrez Sigrás e MF Óscar de Prado (PokeryAjedrez) | Web | Fotos

Final:

Torneo Cambre. A Coruña. 2013

Crónica en PokeryAjedrez | Fotos Facebook

Clasificación Final

Rank SNo.   Nome EloN EloInt Tipo Pts BUC BUC Prog
1 1 IM Zlotnik Boris A 2436 2433   7 29½ 21 28
2 2 FM Pazos Porta Antonio 2321 2347   34 24 24½
3 3 FM Sanchez Aller Fernando 2301 2320   5 33½ 24 22
4 4 FM De Prado Rodriguez Oscar Brun 2232 2251   5 31 21 22
5 14   Martinez Ramos Marcos Javier 1845 1878   5 30 21½ 21½
6 9 CM Sakulski Bernard 2031 2051   5 30 21½ 20
7 12   Cantorna Berdullas Diego 1928 1953   5 27½ 20 22½
8 23   Farinas Pose Julio 1613 1723   5 27 20½ 20½
9 16   Campelo Bermudez Javier 1801 1848   5 23½ 17½ 18
10 5   Kolar Dejan 2162 2167   32½ 23 21½
11 19   Chao Vale Fernando 1757 1805 U18 27½ 20 17½
12 8   Mazaira Alba Javier I. 2044 2068   27 19 18
13 6   Ferreiro Pailos Alejandro 2109 2145   4 29 19½ 18
14 11   Arias Rodriguez Manuel Ramon 1986 2002   4 28½ 18½ 16
15 7   Nedobora Gregori 2058 2074   4 26½ 20½ 19½
16 41   Fernandez Fernandez Antonio 0 0   4 26½ 19 17
17 40   De Blas Fernandez Angel 0 0   4 26 18½ 16
18 13   Carreira Casais Anxo 1892 1903   4 25½ 19½ 19
19 27   Tome Perez Manuel Valentin 1581 1637   4 25½ 18½ 15
20 10   Navarro Rivas Rashid 1990 2008   4 23½ 17 17
21 30   Estevez De La Fuente Oliver 1508 1566   4 21½ 16½ 14
22 20   Rodriguez Lamas Manuel 1766 1791   4 21½ 16 14
23 17   Saavedra Carballido Gregorio 1729 1843   4 16½ 11½ 10
24 21   Perez Varela Alvaro 1763 1772   25 19 15½
25 38   Castelo Luis 0 0   21½ 15 11½
26 24   Leal Valdes Francisco Jose 1693 1706   21½ 13½ 13½
27 15   Merayo Lopez Abraham 1738 1872   3 30 20 16
28 25   Merayo Lopez David 1689 1701   3 28½ 20½ 13
29 22   Garcia Veiras Francisco Javie 1759 1755   3 22½ 17 13½
30 37   Amado Rodriguez Adrian 0 0 U16 3 22½ 15½ 10½
31 29   Pousada Estevez Daniel 1528 1590   3 22 17½ 11
32 47   Vilaboa Galan Sergio 0 0 U18 3 22 16 13
33 31   Siso Lale Juan Carlos 1465 1532   3 21 15½ 13
34 32   Llaneza Mendez Javier 1455 1506 U14 3 20 14 8
35 28   Pena Barbeito Rodrigo 1575 1635   3 19 13½ 9
36 33   Gonzalez Eiris Daniel 1403 1479 U12 25½ 19½ 12½
37 18   Torregrosa Vales Antonio 1854 1814   22½ 17½ 9
38 26   Chao Franco Jose Manuel 1654 1667   22 16
39 46   Recuna Aranda Xoan 0 0 U10 2 23 17 9
40 35   Vazquez Porta Andres 1272 1321 U10 2 21½ 15½ 7
41 42   Martinez Fernandez Marcos 0 0 U10 2 20 15 5
42 43   Matabuena Rodriguez Marcos 0 0   2 17 12 3
43 36   Recuna Carrasco Rafael 1197 1287   1 23½ 17½ 6
44 44   Pousada Garcia Sergio 0 0 U10 1 18½ 13½ 5
45 45   Recuna Aranda Andres 0 0 U8 1 18 13 5
46 39   Chao Vale David 0 0 U8 1 17½ 12 1
47 34   Vicente Nieto Alfonso 1463 1384 U12 0 17½ 12½ 0

Comentarios Pechados (0)

Organización:

Club Xadrez Sigrás

 

TablaDeFlandes