Galicia/Galiza
Galicia

XI Torneo de Xadrez Activo Celanova
XI Memorial Carlos Alfredo

Celanova - Ourense

Alameda de Celanova

Sábado, 8 de agosto de 2009 | Bases

Informa: Breogán Rodríguez

Final:

Clasificación Final Absoluta:

Posc. Nome                     ELO Ptos.Progr.Buch.M-Buch. 
1     Gomez,Xabier             2030 6   21.0 21.0 14.5 
2     Vlashki, Nino            2262 5   16.0 21.5 14.0 
3-5   Doval, Jose              1913 4.5 18.5 22.5 14.5 
      De Sousa, Armando        2071 4.5 18.0 22.5 14.5 
      Arias Alex               1862 4.5 16.0 21.5 14.5 
6-9   Gomez, Breixo            1895 4   15.0 19.0 12.5 
      Losada, Joaquin          1739 4   15.0 17.0 12.0 
      Sanchez, Rafael          1884 4   14.0 18.5 12.5 
      Varasa, Javier           2077 4   13.0 17.0 11.0 
10    Negreira, Juan Carlos    2100 3.5 15.5 24.5 15.5 
11-18 Casas Reza, Pablo        1763 3   12.0 19.5 13.5 
      Casal Salgado, José Luis 1845 3   12.0 19.5 12.5 
      Hermida, Lino            1859 3   12.0 18.5 12.5 
      Cid, Ramon               1545 3   11.0 20.0 13.5 
      Paz Vizcaya, Manuel      1632 3    9.0 18.0 11.0 
      Hemandez, Gustavo             3    9.0 15.5  9.5 
      Rodriguez,Breogan        1611 3    9.0 13.5 10.0 
      Villar Fernández, Jairo  1698 3    7.0 14.5  9.5 
19-22 ReyAlvarez,Jacobo        1704 2.5 11.5 19.0 13.0 
      Diz,Alex                      2.5  9.0 15.5 11.0 
      Lamas, Jose                   2.5  7.0 17.0 11.5 
      Fuentes, Fabio                2.5  6.0 11.0  8.0 
23-26 Boado,Martin             2165 2    9.0 18.0 10.5 
      Rodriguez, Miguel             2    8.0 20.0 12.5 
      Alonso, Roman                 2    6.0 15.5 11.0 
      Represa, Juan                 2    5.0 14.0  9.5 
27-28 Arroyo, Mario                 1.5  4.0 16.0 12.0 
      Sousa, Santiago               1.5  3.5 11.5  8.5 
29-31 Ledo, Hector                  1    5.0 14.5 10.5 
      Veloso, Rogelio               1    2.0  4.0  4.0 
      Doval, Manuel                 1    1.0 12.0  8.0 

Clasificación Final Sub 14:

Posc. Nome                Ptos Progr . Buch. M-Buch
1     Lorenzo, Manuel      6   21.0 22.0 14.0 
2-3   Gonzalez, Adrian     5   19.0 23.5 16.0 
      Rodríguez, Sheila    5   17.0 21.5 15.0 
4-9   Puga, Miguel         4   17.0 24.5 16.5 
      Miguens,JoseL        4   16.0 20.5 13.5 
      Ferreiro, Miguel     4   15.0 21.0 14.5 
      Rodríguez, Tania     4   15.0 18.5 12.0 
      Dominguez, Angel     4   14.0 23.5 14.5 
      DeArriba, Martin     4   14.0 20.0 13.0 
10-12 Casal, Gabriel       3.5 12.0 18.5 12.0 
      Represa, Mireya      3.5 12.0 18.0 12.5 
      Sousa,Beltra         3.5 12.0 17.5 11.0 
13-20 Iglesias, Alberto    3   14.0 23.0 14.5 
      Martinez, Raul       3   12.0 23.0 14.5 
      Gomez, Miguel        3   11.0 21.0 13.5 
      Miguens, Daniel      3   11.0 16.5  9.5 
      Vacio, Josif         3   10.5 18.5 11.5 
      Perez,Jesús          3    9.5 16.0 11.0 
      Vacio, Valentin      3    9.0 14.5 10.0 
      Nuñez, Roi           3    9.0 14.0  9.0 
21-24 Cristian, Daniel     2.5 11.0 17.0 12.0 
      Casas, Brais         2.5  8.5 18.0 12.5 
      Nuñez, Matias        2.5  8.0 16.5 11.5 
      Vazquez, Maria       2.5  6.0 13.0  9.0 
25-26 Fernandez, Alejandro 2    8.0 15.5 10.0 
      Perez,Daria          2    5.5 12.0  7.0 
27-31 Doval,Ana            1.5  6.5 18.0 12.0 
      Fernandez, Pablo     1.5  4.0 16.0 10.0 
      Sousa, Fabiola       1.5  4.0 14.5  9.5 
      Amarante, Alberto    1.5  2.5 16.5 11.0 
      Amarante, Natalia    1.5  2.0 14.5 10.0 
32    Villar, Daniel       1    4.0 12.5  5.5 
33    Fernandez, Adolfo    0    0.0  3.5  3.5 

Organiza:

Club de Xadrez Celanova. Ourense

Concello de Celanova
http://www.concellodecelanova.com/

 

TablaDeFlandes