Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Rolda 6:
Me. | SNo. | Nome |
Pts | Res. |
Pts | Nome |
SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Gomez Garrido Camilo im | 4 | ½ - ½ |
4½ | Guerra Mendez Jose A fm | 4 |
2 | 5 | Gomez Ledo Roberto Carlos fm | 4 | ½ - ½ |
4 | Petkov Vladimir gm | 2 |
3 | 9 | Paredes Cordo Jacobo | 4 | ½ - ½ |
4 | Fernandez Cardoso Alexey fm | 3 |
4 | 10 | Villar Nieves Antonio | 3½ | ½ - ½ |
4 | Rodriguez Lopez Rafael im | 7 |
5 | 15 | Quinta Daniel | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Milchev Nikolay im | 6 |
6 | 19 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Permuy Lorenzo Carlos Javier fm | 8 |
7 | 14 | Pena Torres Jose Carlos | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Fernandez Vazquez Jorge | 30 |
8 | 33 | Gomez Dieguez David | 3½ | 0 - 1 |
3 | Sanchez Quiroga Miguel A | 11 |
9 | 21 | Bello Filgueira Joaquin | 3 | ½ - ½ |
3 | Villar Perez Samuel | 16 |
10 | 17 | Campos Calvo-Sotelo Javier | 3 | 1 - 0 |
3 | Chesa Chavarria Aurelio | 26 |
11 | 20 | Gonzalez Roca Pablo | 3 | 1 - 0 |
3 | Agra Torres Alfonso | 52 |
12 | 13 | Ramos Fernandez Pedro | 2½ | 1 - 0 |
3 | Farto Orozco David | 32 |
13 | 43 | Arellano Pardo Martin | 2½ | 1 - 0 |
2½ | De Dios Alija Rafael | 18 |
14 | 45 | Palacios Gonzalez Miguel | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Outeiro Padin Heladio | 23 |
15 | 24 | Salgado Gonzalez Julio | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Maneiro Blanco Jose | 40 |
16 | 53 | Urrutia Gonzalez Javier | 2½ | ½ - ½ |
2½ | Montero Garcia Fco Javier | 25 |
17 | 31 | Alonso Gonzalez Fernando | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Andias Joao Pedro Menezes | 41 |
18 | 34 | Martinez Fernandez Raul | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Rodriguez Dominguez Ramon | 44 |
19 | 37 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 2 | 0 - 1 |
2 | Banobre Gonzalez Francisco | 28 |
20 | 46 | Abal Cores Lucas | 2 | 1 - 0 |
2 | Prado Garcia Alejandro | 29 |
21 | 47 | Rey Aguino Antonio Javier | 2 | 0 - 1 |
2 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 35 |
22 | 51 | Otero Perez Javier | 2 | 0 - 1 |
2 | Fernandez Rey Jorge | 36 |
23 | 60 | Bayon Rolo Juan Andres | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Antelo Vilas Roberto | 49 |
24 | 54 | Bouzas Bello Rafael | 1½ | ½ - ½ |
1½ | Arellano Ruiz Juan Jose | 59 |
25 | 63 | Portugal Hernandez Felix S, | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Rozada Olivares Jose F | 57 |
26 | 61 | Fernandez Mendez Denis | 1 | ½ - ½ |
1 | Diz Suarez Carlos | 38 |
27 | 48 | Montans Lopez Adrian | 1 | 0 - 1 |
1 | Gomez Dieguez Adrian | 58 |
28 | 12 | Perez Negro Jose M | 0 | - - - |
0 | - | |
29 | 22 | Minguela Munoz Bienvenido | 3 | ½ - - |
0 | - | |
30 | 27 | Galard Agustin Tomas E. | 3 | ½ - - |
0 | - | |
31 | 39 | Fernandez Gonzalez Marcos | 0 | - - - |
0 | - | |
32 | 42 | Bedoya Ramos Hector M | 2 | - - - |
0 | - | |
33 | 50 | Castejon Blanco Carlos | 1½ | ½ - - |
0 | - | |
34 | 55 | Gamallo Farina Juan Pedro | 2 | ½ - - |
0 | - | |
35 | 56 | Alvarino Pita Fernando | 2 | ½ - - |
0 | - | |
36 | 62 | Misa Gonzalez Alberto | 0 | - - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |