Galicia
Campionato Galego Sub 16
Hotel Scala de Padrón
Do 31 ao 3 de abril de 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | DIRECTO
Informa: Manuel Antonio Pérez Fungueiro WEB
Federación Galega de Xadrez
Ronda 4:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Senlle Caride Miguel | 3 | 1 - 0 |
3 | Alonso Macias Victor | 4 |
2 | 3 | Gomez Dominguez Xavier | 3 | ½ - ½ |
3 | Rodriguez Dominguez Miguel | 13 |
3 | 5 | Gallego Martin Miguel | 2 | 0 - 1 |
2½ | Vila Gonzalez Daniel | 2 |
4 | 6 | Otero Nogueira Brais | 2 | 1 - 0 |
2 | Gonzalez Carro Victor | 17 |
5 | 15 | Dopico Mera Adrian | 2 | ½ - ½ |
2 | Escudeiro Tilve Ramon | 7 |
6 | 16 | Carreira Casais Anxo | 2 | ½ - ½ |
2 | Lopez Garrido Daniel | 8 |
7 | 18 | Carballo Moya Miguel | 2 | 0 - 1 |
2 | Portela Gonzalez Adrian | 9 |
8 | 19 | Gil Fernandez Juan Jose | 2 | 1 - 0 |
2 | Millan Soto Miguel | 10 |
9 | 23 | Lopez Graña Carmen | 2 | 1 - 0 |
2 | Roca Rivera Alejandro | 11 |
10 | 12 | Lorenzo Serrano Henar | 2 | 1 - 0 |
2 | Aguirre Alvarez Marina | 25 |
11 | 24 | Abal Cores Christian | 2 | 0 - 1 |
2 | Palacios Gonzalez Miguel | 14 |
12 | 22 | Alonso Caamaño Ruben | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Larrosa Villanueva Uxia | 30 |
13 | 28 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Gil Lopez Simon | 33 |
14 | 20 | Gonzalez Campos Maria | 1 | 0 - 1 |
1 | Fernandez Ansuar Borja | 38 |
15 | 42 | Montans Lopez Adrian | 1 | 0 - 1 |
1 | Alvarez Dominguez Breixo | 21 |
16 | 26 | Sousa Barreiro Bieito | 1 | ½ - ½ |
1 | Mougan Gonzalez Santiago | 43 |
17 | 46 | Roma Barge Luis | 1 | 1 - 0 |
1 | Rodriguez Varela Ruben | 31 |
18 | 32 | Rodriguez Reboredo Sara | 1 | 1 - 0 |
1 | Pereiro Rodriguez Diego | 45 |
19 | 34 | Guerra Rivas Alejandro | 1 | ½ - ½ |
1 | Sanchez Fernandez Diego | 47 |
20 | 36 | Cascallar Taboada Diego | 1 | 1 - 0 |
1 | Tubio Agrasar Pablo | 48 |
21 | 35 | Ariza Ferreira Ivan | 0 | 1 - 0 |
½ | Castro Cores Martin | 37 |
22 | 40 | Gomez Prieto Diego | 0 | 1 - 0 |
0 | Garcia Garcia Alejandro | 39 |
41 | Miguez Daporta Manuel | 0 | 1 - - |
Bye |
Listado de Participantes:
SNo. | Nome | Rtg | NRtg | IRtg |
---|---|---|---|---|
1 | Senlle Caride Miguel | 2038 | 2079 | 2038 |
2 | Vila Gonzalez Daniel | 1967 | 1888 | 1967 |
3 | Gomez Dominguez Xavier | 1911 | 1865 | 1911 |
4 | Alonso Macias Victor | 1902 | 1834 | 1902 |
5 | Gallego Martin Miguel | 1883 | 1578 | 1883 |
6 | Otero Nogueira Brais | 1879 | 1787 | 1879 |
7 | Escudeiro Tilve Ramon | 1851 | 1735 | 1851 |
8 | Lopez Garrido Daniel | 1843 | 1789 | 1843 |
9 | Portela Gonzalez Adrian | 1843 | 1743 | 1843 |
10 | Millan Soto Miguel | 1817 | 1709 | 1817 |
11 | Roca Rivera Alejandro | 1799 | 1347 | 1799 |
12 | Lorenzo Serrano Henar | 1711 | 1697 | 1711 |
13 | Rodriguez Dominguez Miguel | 1685 | 1671 | 1685 |
14 | Palacios Gonzalez Miguel | 1517 | 1517 | 1517 |
15 | Dopico Mera Adrian | 1696 | 1696 | 0 |
16 | Carreira Casais Anxo | 1668 | 1668 | 0 |
17 | Gonzalez Carro Victor | 1607 | 1607 | 0 |
18 | Carballo Moya Miguel | 1604 | 1604 | 0 |
19 | Gil Fernandez Juan Jose | 1600 | 1600 | 0 |
20 | Gonzalez Campos Maria | 1593 | 1593 | 0 |
21 | Alvarez Dominguez Breixo | 1572 | 1572 | 0 |
22 | Alonso Caamaño Ruben | 1564 | 1564 | 0 |
23 | Lopez Graña Carmen | 1564 | 1564 | 0 |
24 | Abal Cores Christian | 1556 | 1556 | 0 |
25 | Aguirre Alvarez Marina | 1553 | 1553 | 0 |
26 | Sousa Barreiro Bieito | 1540 | 1540 | 0 |
27 | Perez Martinez Rube | 1522 | 1522 | 0 |
28 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1507 | 1507 | 0 |
29 | Grande Palacios Fatima | 1472 | 1472 | 0 |
30 | Larrosa Villanueva Uxia | 1457 | 1457 | 0 |
31 | Rodriguez Varela Ruben | 1444 | 1444 | 0 |
32 | Rodriguez Reboredo Sara | 1410 | 1410 | 0 |
33 | Gil Lopez Simon | 1334 | 1334 | 0 |
34 | Guerra Rivas Alejandro | 1247 | 1247 | 0 |
35 | Ariza Ferreira Ivan | 0 | 0 | 0 |
36 | Cascallar Taboada Diego | 0 | 0 | 0 |
37 | Castro Cores Martin | 0 | 0 | 0 |
38 | Fernandez Ansuar Borja | 0 | 0 | 0 |
39 | Garcia Garcia Alejandro | 0 | 0 | 0 |
40 | Gomez Prieto Diego | 0 | 0 | 0 |
41 | Miguez Daporta Manuel | 0 | 0 | 0 |
42 | Montans Lopez Adrian | 0 | 0 | 0 |
43 | Mougan Gonzalez Santiago | 0 | 0 | 0 |
44 | Otero Perez Javier | 0 | 0 | 0 |
45 | Pereiro Rodriguez Diego | 0 | 0 | 0 |
46 | Roma Barge Luis | 0 | 0 | 0 |
47 | Sanchez Fernandez Diego | 0 | 0 | 0 |
48 | Tubio Agrasar Pablo | 0 | 0 | 0 |
Outros datos:
Organización: Federación Galega de Xadrez
Colaboran: Concello de Padrón e Club Xadrez Padrón
Sitio Web: http://www.fegaxa.com
Árbitro principal : Lucas Iruretagoyena Pascual
Árbitro auxiliar sub-16 : José Manuel Pose García