Galicia
XXVI Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor
3 ao 11 de agosto de 2010 | Memoria PDF
TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informan: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro principal) , Evaristo Rodríguez (Árbitro) e Marco Costa (Director)| Bases
Rolda 3:
Me. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | IM | Samolins Vitalijs | 2 | ½ - ½ |
2 | GM | Dgebuadze Alexandre | 1 |
2 | 10 | IM | Rivera Kuzawka Daniel | 2 | ½ - ½ |
2 | GM | Manolache Marius | 2 |
3 | 3 | GM | Nanu Ciprian-Costica | 2 | 1 - 0 |
2 | FM | Espineira Gonzalez Diego | 12 |
4 | 11 | FM | Ferreira Jorge Viterbo | 2 | ½ - ½ |
2 | IM | Gomez Garrido Camilo | 4 |
5 | 5 | IM | Starostits Ilmars | 2 | ½ - ½ |
2 | FM | Perez Fungueiro Manuel | 14 |
6 | 13 | Padeiro Jose | 2 | ½ - ½ |
2 | IM | Guerra Mendez Jose Angel | 6 | |
7 | 7 | IM | Gomez Ledo Roberto Carlos | 2 | 1 - 0 |
2 | Navarro Alonso Jorge | 16 | |
8 | 15 | Paredes Cordo Jacobo Borja | 2 | 0 - 1 |
2 | IM | Ivanov Jordan | 8 | |
9 | 69 | De Santiago Pita Breixo | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Teijeiro Barros Alberto | 19 | ||
10 | 39 | Salgado Gonzalez Julio | 1 | 0 - 1 |
1 | Sanchez Quiroga Miguel Angel | 18 | ||
11 | 22 | Pena Torres Jose Carlos | 1 | 1 - 0 |
1 | Iglesias Iglesias Jose Manuel | 42 | ||
12 | 41 | Prol Lusquiños Jose Manuel | 1 | 0 - 1 |
1 | Pomirleanu Ana-Daniela | 23 | ||
13 | 24 | De Dios Alija Rafael | 1 | 1 - 0 |
1 | Pereiro Rodriguez Diego | 46 | ||
14 | 47 | Margarido Jose Miguel Teixeira | 1 | ½ - ½ |
1 | Saborido Bua Jorge | 25 | ||
15 | 26 | Ledo Galan Jose Emilio | 1 | 1 - 0 |
1 | Rey Malde Henrique | 48 | ||
16 | 28 | Minguela Muñoz Bienvenido | 1 | 1 - 0 |
1 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 50 | ||
17 | 51 | Fernandez Rey Jorge | 1 | 0 - 1 |
1 | Escudeiro Tilve Ramon | 29 | ||
18 | 30 | Garcia Iturriaga Manuel | 1 | 1 - 0 |
1 | Tubio Agrasar Pablo | 52 | ||
19 | 53 | Rodriguez Dominguez Ramon | 1 | 0 - 1 |
1 | Montero Garcia Fco. Javier | 31 | ||
20 | 32 | Medarde Santiago Luis Marcos | 1 | 1 - 0 |
1 | Bayon Rolo Juan Andres | 59 | ||
21 | 61 | Sanchez Tapia Luis G. | 1 | 0 - 1 |
1 | Bello Filgueira Joaquin Antoni | 33 | ||
22 | 34 | Gomez Dieguez David | 1 | 1 - 0 |
1 | Porto Fuentes Oscar | 64 | ||
23 | 70 | Rodriguez Dominguez Miguel | 1 | 0 - 1 |
1 | Banobre Gonzalez Francisco | 35 | ||
24 | 72 | De Santiago Rodriguez Jorge | 1 | 0 - 1 |
1 | Arellano Pardo Martin | 36 | ||
25 | 38 | Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo | ½ | 1 - 0 |
1 | Castro Vieytes Santiago | 67 | ||
26 | 77 | Reboreda Garcia Daniel | ½ | 0 - 1 |
½ | Prado Garcia Alejandro | 43 | ||
27 | 44 | Rodriguez Lamas Manuel | ½ | 1 - 0 |
½ | Portela Peleteiro Alberto | 56 | ||
28 | 45 | Alonso Gonzalez Fernando | 0 | 1 - 0 |
½ | Lopez Castro Alberto | 74 | ||
29 | 49 | Diz Suarez Carlos | 0 | 1 - 0 |
0 | Gomez Dieguez Adrian | 63 | ||
30 | 54 | Bedoya Ramos Hector Mario | 0 | 1 - 0 |
0 | Otero Perez Javier | 65 | ||
31 | 55 | Abal Cores Lucas | 0 | 1 - 0 |
0 | Ardao Alonso Alejandro | 71 | ||
32 | 66 | Alvarino Pita Fernando | 0 | 0 - 1 |
0 | Montans Lopez Adrian | 58 | ||
33 | 60 | Varela Fernandez Andres | 0 | 0 - 1 |
0 | Maquieira Vidal Alvaro | 75 | ||
73 | Ferreiro Solla Pablo | 0 | 1 - - |
Descanso | |||||
34 | 17 | Corona Garcia Tomas | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
35 | 20 | Estevez Rodriguez Luis A. | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
36 | 21 | Sanchez Crespo Ignacio | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
37 | 27 | Outeiro Padin Heladio | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
38 | 37 | Chesa Chavarria Aurelio | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
39 | 40 | Farto Orozco David | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
40 | 57 | Bouzas Bello Rafael | ½ | ½ - - |
0 | - | |||
41 | 62 | Antelo Vilas Roberto | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
42 | 68 | Prados Delgado Raul | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
43 | 76 | Portugal Hernandez Felix S | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
44 | 78 | Rodriguez Rodriguez Miguel A. | 0 | 0 - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |