IX Aberto Internacional Concello de Arteixo
(II Memorial Arximiro Penide Cedeira “MIRO”)
Pavillón Ponte dos Brozos. Avda. de Figueroa s/n. Arteixo
22 ao 29 de xullo de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Web Oficial | Bases | Partidas PGN (148) | Visor
Informa: Óscar de Prado
Club Xadrez Arteixo
Rolda 8:
Me. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | IM | Rusev Krasimir | 6 | ½ - ½ |
5 | IM | Dolezal Cristian | 4 |
2 | 8 | FM | Berbatov Kiprian | 5 | 1 - 0 |
5 | FM | Milchev Nikolay | 6 |
3 | 11 | Stanoev Atanas | 4½ | ½ - ½ |
5 | IM | Ivanov Jordan | 5 | |
4 | 13 | Grana Lois Jorge | 4½ | ½ - ½ |
4½ | FM | Guerra Mendez Jose Angel | 2 | |
5 | 3 | GM | Dimitrov Vladimir | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Rodriguez Fernandez Juan Carlos | 16 | |
6 | 9 | Fernandez De Pablos Miguel Angel | 4 | - - + |
4 | Roca Rivera Alejandro | 25 | ||
7 | 19 | Ramos Del Campo Alexander | 4 | 1 - 0 |
4 | De Prado Rodriguez Oscar | 10 | ||
8 | 14 | Lopez Lopez Alfredo | 4 | 1 - 0 |
4 | Saez Gabikagogeaskoa Oscar | 17 | ||
9 | 24 | Castrillon Otero Javier | 4 | 0 - 1 |
3½ | FM | Permuy Lorenzo Carlos | 7 | |
10 | 12 | Ferreiro Pailos Alejandro | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Penalonga Sweers Angel | 15 | ||
11 | 18 | Dopico Mera Adrian | 3 | 0 - 1 |
3½ | Beltran Ortiz Edda Georgina | 21 | ||
12 | 28 | Rey Cid Jose | 3 | 0 - 1 |
3 | Goday Otero Victor | 20 | ||
13 | 29 | Amado Rodriguez Francisco | 3 | ½ - ½ |
3 | Redondo Varela Celestino | 22 | ||
14 | 33 | Porto Diaz Iago | 3 | 0 - 1 |
3 | Dorado Reboredo Jose Maria | 26 | ||
15 | 31 | Farinas Pose Julio | 2½ | ½ - ½ |
3 | Suarez Casal Pedro | 37 | ||
16 | 34 | Rey Barreiro Uxia | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Rey Barreiro Xabo | 35 | ||
17 | 23 | Fernandez Iglesias Diego | 2 | 1 - 0 |
2 | Mendoza Verdes Miguel | 30 | ||
18 | 27 | Alberola Reig Francisco | 2 | 1 - 0 |
2 | Casares Gestal Pablo | 32 | ||
19 | 38 | Taboada Iglesias Oscar | 2 | 0 - 1 |
1½ | Rey Bua Manuel | 36 |
Datos Técnicos:
Organización | Club de Xadrez Arteixo |
---|---|
Directora | Belén Losada Trinidad |
Árbitro Principal | AI Lukas Iruretagoiena |
Sede | Arteixo. A Coruña |