IX Aberto Internacional Concello de Arteixo
(II Memorial Arximiro Penide Cedeira “MIRO”)
Pavillón Ponte dos Brozos. Avda. de Figueroa s/n. Arteixo
22 ao 29 de xullo de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Web Oficial | Bases | Partidas PGN (148) | Visor
Informa: Óscar de Prado
Club Xadrez Arteixo
Listado:
SNo. | Nome | EloN | EloInt | FED | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | IM | Rusev Krasimir | 0 | 2508 | BUL | |
2 | FM | Guerra Mendez Jose Angel | 0 | 2456 | CUB | |
3 | GM | Dimitrov Vladimir | 2434 | 2450 | BUL | Can |
4 | IM | Dolezal Cristian | 0 | 2435 | ARG | |
5 | IM | Ivanov Jordan | 2413 | 2421 | BUL | Can |
6 | FM | Milchev Nicolay | 0 | 2356 | BUL | |
7 | FM | Permuy Lorenzo Carlos | 2324 | 2335 | ESP | Gal |
8 | FM | Berbatov Kiprian | 0 | 2250 | BUL | |
9 | Fernandez De Pablos Miguel Angel | 2219 | 2232 | ESP | Ctl | |
10 | De Prado Rodriguez Oscar | 2202 | 2220 | ESP | Gal | |
11 | Stanoev Atanas | 0 | 2198 | BUL | ||
12 | Ferreiro Pailos Alejandro | 2075 | 2130 | ESP | Gal | |
13 | Grana Lois Jorge | 2054 | 2070 | ESP | Gal | |
14 | Lopez Lopez Alfredo | 2046 | 2063 | ESP | Gal | |
15 | Penalonga Sweers Angel | 2041 | 2059 | ESP | Gal | |
16 | Rodriguez Fernandez Juan Carlos | 1992 | 2032 | ESP | Gal | |
17 | Saez Gabikagogeaskoa Oscar | 2007 | 2014 | ESP | Eus | |
18 | Dopico Mera Adrian | 1766 | 2002 | ESP | Gal | |
19 | Ramos Del Campo Alexander | 1956 | 1947 | ESP | Mad | |
20 | Goday Otero Victor | 1932 | 1932 | ESP | Gal | |
21 | Beltran Ortiz Edda Georgina | 1876 | 1909 | ESP | Gal | |
22 | Redondo Varela Celestino | 1827 | 1887 | ESP | Gal | |
23 | Fernandez Iglesias Diego | 1790 | 1868 | ESP | Gal | |
24 | Castrillon Otero Javier | 1861 | 1852 | ESP | Gal | |
25 | Roca Rivera Alejandro | 1518 | 1723 | ESP | Gal | |
26 | Dorado Reboredo Jose Maria | 1677 | 1704 | ESP | Gal | |
27 | Alberola Reig Francisco | 1547 | 1691 | ESP | Val | |
28 | Rey Cid Jose | 1964 | 0 | ESP | Gal | |
29 | Amado Rodriguez Francisco | 1669 | 0 | ESP | Gal | |
30 | Mendoza Verdes Miguel | 1625 | 0 | ESP | Gal | |
31 | Farinas Pose Julio | 1537 | 0 | ESP | Gal | |
32 | Casares Gestal Pablo | 0 | 0 | ESP | ||
33 | Porto Diaz Iago | 0 | 0 | ESP | Gal | |
34 | Rey Barreiro Uxia | 0 | 0 | ESP | Gal | |
35 | Rey Barreiro Xabo | 0 | 0 | ESP | Gal | |
36 | Rey Bua Manuel | 0 | 0 | ESP | Gal | |
37 | Suarez Casal Pedro | 0 | 0 | ESP | Gal | |
38 | Taboada Iglesias Oscar | 0 | 0 | ESP | Gal |
Datos Técnicos:
Organización | Club de Xadrez Arteixo |
---|---|
Directora | Belén Losada Trinidad |
Árbitro Principal | AI Lukas Iruretagoiena |
Sede | Arteixo. A Coruña |