Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Rolda 1:
Me. | SNo. | Nombre | Pts | Res. |
Pts | Nombre | SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Rodriguez Lopez Rafael im | 0 | 1 - 0 |
0 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 36 |
2 | 37 | Diz Suarez Carlos | 0 | 0 - 1 |
0 | Paredes Cordo Jacobo | 9 |
3 | 11 | Sanchez Quiroga Miguel A | 0 | + - - |
0 | Fernandez Gonzalez Marcos | 38 |
4 | 40 | Andias Joao Pedro Menezes | 0 | 1 - 0 |
0 | Perez Negro Jose M | 12 |
5 | 15 | Quinta Daniel | 0 | 1 - 0 |
0 | Bedoya Ramos Hector M | 41 |
6 | 46 | Rey Aguino Antonio J | 0 | 0 - 1 |
0 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 19 |
7 | 49 | Castejon Blanco Carlos | 0 | 0 - 1 |
0 | Outeiro Padin Heladio | 23 |
8 | 26 | Chesa Chavarria Aurelio | 0 | 1 - 0 |
0 | Agra Torres Alfonso | 51 |
9 | 52 | Urrutia Gonzalez Javier | 0 | 1 - 0 |
0 | Galard Agustin Tomas | 27 |
10 | 29 | Prado Garcia Alejandro | 0 | 1 - 0 |
0 | Bouzas Bello Rafael | 53 |
11 | 32 | Farto Orozco David | 0 | 1 - 0 |
0 | Rozada Olivares Jose F | 56 |
12 | 62 | Misa Gonzalez Alberto | 0 | - - + |
0 | Martinez Fernandez Raul | 33 |
13 | 1 | Gomez Garrido Camilo im | 0 | ½ - - |
0 | - | |
14 | 2 | Petkov Vladimir gm | 0 | ½ - - |
0 | - | |
15 | 3 | Fernandez Cardoso Alexey fm | 0 | ½ - - |
0 | - | |
16 | 4 | Guerra Mendez Jose A im | 0 | ½ - - |
0 | - | |
17 | 5 | Gomez Ledo Roberto C fm | 0 | ½ - - |
0 | - | |
18 | 6 | Milchev Nikolai im | 0 | ½ - - |
0 | - | |
19 | 8 | Permuy Lorenzo Carlos fm | 0 | ½ - - |
0 | - | |
20 | 10 | Villar Nieves Antonio | 0 | ½ - - |
0 | - | |
21 | 13 | Ramos Fernandez Pedro | 0 | ½ - - |
0 | - | |
22 | 14 | Pena Torres Jose C | 0 | ½ - - |
0 | - | |
23 | 16 | Villar Perez Samuel | 0 | ½ - - |
0 | - | |
24 | 17 | Campos Calvo-Sotelo Javier | 0 | ½ - - |
0 | - | |
25 | 18 | De Dios Alija Rafael | 0 | ½ - - |
0 | - | |
26 | 20 | Gonzalez Roca Pablo | 0 | ½ - - |
0 | - | |
27 | 21 | Bello Filgueira Joaquin | 0 | + - - |
0 | - | |
28 | 22 | Minguela Munoz Bienvenido | 0 | ½ - - |
0 | - | |
29 | 24 | Salgado Gonzalez Julio | 0 | ½ - - |
0 | - | |
30 | 25 | Montero Garcia Francisco J | 0 | ½ - - |
0 | - | |
31 | 28 | Banobre Gonzalez Francisco | 0 | ½ - - |
0 | - | |
32 | 30 | Fernandez Vazquez Jorge | 0 | ½ - - |
0 | - | |
33 | 31 | Alonso Gonzalez Fernando | 0 | ½ - - |
0 | - | |
34 | 34 | Prol Lusquinos Jose M | 0 | ½ - - |
0 | - | |
35 | 35 | Fernandez Rey Jorge | 0 | + - - |
0 | - | |
36 | 39 | Maneiro Blanco Jose | 0 | ½ - - |
0 | - | |
37 | 42 | Arellano Pardo Martin | 0 | ½ - - |
0 | - | |
38 | 43 | Rodriguez Dominguez Ramon | 0 | ½ - - |
0 | - | |
39 | 44 | Palacios Gonzalez Miguel | 0 | ½ - - |
0 | - | |
40 | 45 | Abal Cores Lucas | 0 | ½ - - |
0 | - | |
41 | 47 | Montans Lopez Adrian | 0 | ½ - - |
0 | - | |
42 | 48 | Antelo Vilas Roberto | 0 | ½ - - |
0 | - | |
43 | 50 | Otero Perez Javier | 0 | ½ - - |
0 | - | |
44 | 54 | Gamallo Farina Juan Pedro | 0 | ½ - - |
0 | - | |
45 | 55 | Alvarino Pita Fernando | 0 | + - - |
0 | - | |
46 | 57 | Arellano Ruiz Juan Jose | 0 | ½ - - |
0 | - | |
47 | 58 | Bayon Rolo Juan Andres | 0 | ½ - - |
0 | - | |
48 | 59 | Fernandez Mendez Denis | 0 | ½ - - |
0 | - | |
49 | 60 | Gonzalez Dieguez Adrian | 0 | ½ - - |
0 | - | |
50 | 61 | Gonzalez Dieguez David | 0 | ½ - - |
0 | - | |
51 | 63 | Portugal Hernandez Felix | 0 | ½ - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |