Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Rolda 9:
Me. | SNo. | Nome |
Pts | Res. |
Pts | Nome |
SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Guerra Mendez Jose A fm | 6½ | ½ - ½ |
6 | Gomez Ledo Roberto Carlos fm | 5 |
2 | 6 | Milchev Nikolay im | 6 | 0 - 1 |
6 | Gomez Garrido Camilo im | 1 |
3 | 7 | Rodriguez Lopez Rafael im | 5½ | 0 - 1 |
6 | Fernandez Cardoso Alexey fm | 3 |
4 | 16 | Villar Perez Samuel | 5½ | 0 - 1 |
5½ | Petkov Vladimir gm | 2 |
5 | 8 | Permuy Lorenzo Carlos Javier fm | 5½ | ½ - ½ |
5½ | Sanchez Quiroga Miguel A | 11 |
6 | 10 | Villar Nieves Antonio | 5 | 1 - 0 |
5½ | Martinez Fernandez Raul | 34 |
7 | 17 | Campos Calvo-Sotelo Javier | 5 | 0 - 1 |
5 | Ramos Fernandez Pedro | 13 |
8 | 19 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 5 | 1 - 0 |
5 | Gonzalez Roca Pablo | 20 |
9 | 14 | Pena Torres Jose Carlos | 4½ | 0 - 1 |
5 | Urrutia Gonzalez Javier | 53 |
10 | 28 | Banobre Gonzalez Francisco | 4½ | 0 - 1 |
4½ | Paredes Cordo Jacobo | 9 |
11 | 15 | Quinta Daniel | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Prol Lusquinos Jose Manuel | 35 |
12 | 30 | Fernandez Vazquez Jorge | 4½ | ½ - ½ |
4½ | Bello Filgueira Joaquin | 21 |
13 | 25 | Montero Garcia Fco Javier | 4½ | ½ - ½ |
4½ | Gomez Dieguez David | 33 |
14 | 27 | Galard Agustin Tomas E. | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Andias Joao Pedro Menezes | 41 |
15 | 23 | Outeiro Padin Heladio | 4 | 1 - 0 |
4 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 37 |
16 | 26 | Chesa Chavarria Aurelio | 4 | ½ - ½ |
4 | Arellano Pardo Martin | 43 |
17 | 52 | Agra Torres Alfonso | 4 | 1 - 0 |
4 | Farto Orozco David | 32 |
18 | 18 | De Dios Alija Rafael | 3½ | 1 - 0 |
4 | Fernandez Rey Jorge | 36 |
19 | 22 | Minguela Munoz Bienvenido | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Gamallo Farina Juan Pedro | 55 |
20 | 38 | Diz Suarez Carlos | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Abal Cores Lucas | 46 |
21 | 45 | Palacios Gonzalez Miguel | 3½ | + - - |
3½ | Maneiro Blanco Jose | 40 |
22 | 49 | Antelo Vilas Roberto | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Rodriguez Dominguez Ramon | 44 |
23 | 47 | Rey Aguino Antonio Javier | 3 | ½ - ½ |
3 | Bouzas Bello Rafael | 54 |
24 | 59 | Arellano Ruiz Juan Jose | 3 | 1 - 0 |
3 | Otero Perez Javier | 51 |
25 | 29 | Prado Garcia Alejandro | 3 | 1 - 0 |
2½ | Castejon Blanco Carlos | 50 |
26 | 42 | Bedoya Ramos Hector M | 3 | 1 - 0 |
2½ | Alvarino Pita Fernando | 56 |
27 | 58 | Gomez Dieguez Adrian | 2 | 0 - 1 |
2½ | Bayon Rolo Juan Andres | 60 |
28 | 61 | Fernandez Mendez Denis | 2½ | 1 - 0 |
2 | Montans Lopez Adrian | 48 |
57 | Rozada Olivares Jose F | 1½ | 1 - - |
Descanso | |||
29 | 12 | Perez Negro Jose M | 0 | - - - |
0 | - | |
30 | 24 | Salgado Gonzalez Julio | 3½ | - - - |
0 | - | |
31 | 31 | Alonso Gonzalez Fernando | 2½ | - - - |
0 | - | |
32 | 39 | Fernandez Gonzalez Marcos | 0 | - - - |
0 | - | |
33 | 62 | Misa Gonzalez Alberto | 0 | - - - |
0 | - | |
34 | 63 | Portugal Hernandez Felix S, | 2½ | - - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |