Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Rolda 2:
Me. | SNo. | Nome |
Pts | Res. |
Pts | Nome |
SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Martinez Fernandez Raul | 1 | 0 - 1 |
1 | Rodriguez Lopez Rafael im | 7 |
2 | 9 | Paredes Cordo Jacobo | 1 | 1 - 0 |
1 | Chesa Chavarria Aurelio | 26 |
3 | 11 | Sanchez Quiroga Miguel A | 1 | 1 - 0 |
1 | Prado Garcia Alejandro | 29 |
4 | 19 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 1 | ½ - ½ |
1 | Andias Joao Pedro Menezes | 41 |
5 | 21 | Bello Filgueira Joaquin | 1 | 1 - 0 |
1 | Urrutia Gonzalez Javier | 53 |
6 | 23 | Outeiro Padin Heladio | 1 | 1 - 0 |
1 | Alvarino Pita Fernando | 56 |
7 | 31 | Alonso Gonzalez Fernando | ½ | 0 - 1 |
1 | Fernandez Rey Jorge | 36 |
8 | 35 | Prol Lusquinos Jose M | ½ | - - + |
½ | Gomez Garrido Camilo im | 1 |
9 | 40 | Maneiro Blanco Jose | ½ | 0 - 1 |
½ | Fernandez Cardoso Alexey fm | 3 |
10 | 43 | Arellano Pardo Martin | ½ | 0 - 1 |
½ | Guerra Mendez Jose A im | 4 |
11 | 44 | Rodriguez Dominguez Ramon | ½ | 0 - 1 |
½ | Gomez Ledo Roberto C fm | 5 |
12 | 46 | Abal Cores Lucas | ½ | 0 - 1 |
½ | Permuy Lorenzo Carlos fm | 8 |
13 | 48 | Montans Lopez Adrian | ½ | 0 - 1 |
½ | Villar Nieves Antonio | 10 |
14 | 51 | Otero Perez Javier | ½ | 0 - 1 |
½ | Pena Torres Jose C | 14 |
15 | 59 | Arellano Ruiz Juan Jose | ½ | 0 - 1 |
½ | Villar Perez Samuel | 16 |
16 | 60 | Bayon Rolo Juan Andres | ½ | 0 - 1 |
½ | De Dios Alija Rafael | 18 |
17 | 61 | Fernandez Mendez Denis | ½ | 0 - 1 |
½ | Montero Garcia Francisco J | 25 |
18 | 58 | Gomez Dieguez Adrian | ½ | 0 - 1 |
½ | Banobre Gonzalez Francisco | 28 |
19 | 33 | Gomez Dieguez David | ½ | 0 - 1 |
½ | Fernandez Vazquez Jorge | 30 |
20 | 12 | Perez Negro Jose M | 0 | - - + |
0 | Castejon Blanco Carlos | 50 |
21 | 27 | Galard Agustin Tomas | 0 | 0 - 1 |
0 | Agra Torres Alfonso | 52 |
22 | 54 | Bouzas Bello Rafael | 0 | + - - |
0 | Fernandez Gonzalez Marcos | 39 |
23 | 42 | Bedoya Ramos Hector M | 0 | + - - |
0 | Misa Gonzalez Alberto | 62 |
24 | 57 | Rozada Olivares Jose F | 0 | ½ - ½ |
0 | Rey Aguino Antonio J | 47 |
25 | 2 | Petkov Vladimir gm | ½ | ½ - - |
0 | - | |
26 | 6 | Milchev Nikolai im | ½ | ½ - - |
0 | - | |
27 | 13 | Ramos Fernandez Pedro | ½ | ½ - - |
0 | - | |
28 | 15 | Quinta Daniel | 1 | ½ - - |
0 | - | |
29 | 17 | Campos Calvo-Sotelo Javier | ½ | ½ - - |
0 | - | |
30 | 20 | Gonzalez Roca Pablo | ½ | ½ - - |
0 | - | |
31 | 22 | Minguela Munoz Bienvenido | ½ | ½ - - |
0 | - | |
32 | 24 | Salgado Gonzalez Julio | ½ | ½ - - |
0 | - | |
33 | 32 | Farto Orozco David | 1 | ½ - - |
0 | - | |
34 | 37 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 0 | ½ - - |
0 | - | |
35 | 38 | Diz Suarez Carlos | 0 | ½ - - |
0 | - | |
36 | 45 | Palacios Gonzalez Miguel | ½ | ½ - - |
0 | - | |
37 | 49 | Antelo Vilas Roberto | ½ | ½ - - |
0 | - | |
38 | 55 | Gamallo Farina Juan Pedro | ½ | ½ - - |
0 | - | |
39 | 63 | Portugal Hernandez Felix | ½ | ½ - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |