Galicia
XXV Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
1 ao 9 de agosto de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: AI Lukas Iruretagoiena | Bases
Listado:
SNo. | Nome |
EloN | EloInt | FED | Club |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gomez Garrido Camilo im | 0 | 2461 | CUB | |
2 | Petkov Vladimir gm | 0 | 2429 | BUL | |
3 | Fernandez Cardoso Alexey fm | 0 | 2419 | CUB | |
4 | Guerra Mendez Jose A im | 2399 | 2408 | CUB | Cat |
5 | Gomez Ledo Roberto C fm | 0 | 2404 | CUB | |
6 | Milchev Nikolai im | 0 | 2351 | BUL | |
7 | Rodriguez Lopez Rafael im | 2313 | 2304 | ESP | Gal |
8 | Permuy Lorenzo Carlos fm | 2299 | 2297 | ESP | Gal |
9 | Paredes Cordo Jacobo | 2211 | 2241 | ESP | Gal |
10 | Villar Nieves Antonio | 2184 | 2200 | ESP | Gal |
11 | Sanchez Quiroga Miguel A | 2181 | 2191 | ESP | Ctl |
12 | Perez Negro Jose M | 2190 | 2173 | ESP | Gal |
13 | Ramos Fernandez Pedro | 2174 | 2122 | ESP | Mad |
14 | Pena Torres Jose C | 2099 | 2111 | ESP | Gal |
15 | Quinta Daniel | 0 | 2088 | POR | |
16 | Villar Perez Samuel | 2070 | 2075 | ESP | Gal |
17 | Campos Calvo-Sotelo Javier | 2053 | 2046 | ESP | Mad |
18 | De Dios Alija Rafael | 2085 | 2037 | ESP | Mad |
19 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 1965 | 1999 | ESP | Ctl |
20 | Gonzalez Roca Pablo | 1935 | 1958 | ESP | Gal |
21 | Bello Filgueira Joaquin | 1920 | 1935 | ESP | Gal |
22 | Minguela Munoz Bienvenido | 1929 | 1925 | ESP | Mad |
23 | Outeiro Padin Heladio | 1892 | 1921 | ESP | Gal |
24 | Salgado Gonzalez Julio | 1919 | 1920 | ESP | Gal |
25 | Montero Garcia Francisco J | 1939 | 1912 | ESP | Mad |
26 | Chesa Chavarria Aurelio | 1891 | 1906 | ESP | Ara |
27 | Galard Agustin Tomas | 1930 | 1904 | ESP | Ctl |
28 | Banobre Gonzalez Francisco | 1878 | 1888 | ESP | Gal |
29 | Prado Garcia Alejandro | 1802 | 1886 | ESP | Gal |
30 | Fernandez Vazquez Jorge | 1571 | 1850 | ESP | Gal |
31 | Alonso Gonzalez Fernando | 1770 | 1814 | ESP | Gal |
32 | Farto Orozco David | 1783 | 1811 | ESP | Gal |
33 | Gomez Dieguez David | 1738 | 1795 | ESP | Gal |
34 | Martinez Fernandez Raul | 1792 | 1788 | ESP | Ctl |
35 | Prol Lusquinos Jose M | 1680 | 1781 | ESP | Gal |
36 | Fernandez Rey Jorge | 1630 | 1764 | ESP | Gal |
37 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 1724 | 1753 | ESP | Gal |
38 | Diz Suarez Carlos | 1746 | 1740 | ESP | Gal |
39 | Fernandez Gonzalez Marcos | 1678 | 1723 | ESP | Gal |
40 | Maneiro Blanco Jose | 1768 | 1717 | ESP | Gal |
41 | Andias Joao Pedro Menezes | 0 | 1711 | POR | |
42 | Bedoya Ramos Hector M | 1759 | 1688 | ESP | Gal |
43 | Arellano Pardo Martin | 1669 | 1687 | ESP | Gal |
44 | Rodriguez Dominguez Ramon | 1582 | 1686 | ESP | Gal |
45 | Palacios Gonzalez Miguel | 1664 | 1645 | ESP | Gal |
46 | Abal Cores Lucas | 1666 | 1622 | ESP | Gal |
47 | Rey Aguino Antonio J | 1652 | 1580 | ESP | |
48 | Montans Lopez Adrian | 1427 | 1570 | ESP | Gal |
49 | Antelo Vilas Roberto | 1539 | 1569 | ESP | Gal |
50 | Castejon Blanco Carlos | 1490 | 1545 | ESP | Gal |
51 | Otero Perez Javier | 1474 | 1401 | ESP | Gal |
52 | Agra Torres Alfonso | 1992 | 0 | ESP | Gal |
53 | Urrutia Gonzalez Javier | 1901 | 0 | ESP | |
54 | Bouzas Bello Rafael | 1810 | 0 | ESP | Gal |
55 | Gamallo Farina Juan Pedro | 1644 | 0 | ESP | Gal |
56 | Alvarino Pita Fernando | 1568 | 0 | ESP | Gal |
57 | Rozada Olivares Jose F | 1541 | 0 | ESP | Gal |
58 | Gomez Dieguez Adrian | 1432 | 0 | ESP | Gal |
59 | Arellano Ruiz Juan Jose | 1341 | 0 | ESP | Gal |
60 | Bayon Rolo Juan Andres | 0 | 0 | ESP | Gal |
61 | Fernandez Mendez Denis | 0 | 0 | ESP | Gal |
62 | Misa Gonzalez Alberto | 0 | 0 | ESP | Gal |
63 | Portugal Hernandez Felix | 0 | 0 | ESP | Gal |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |