Galicia/Galiza
Galicia

XVIII Cidade de Ferrol
V Memorial Maestro Rodrigo

Ferrol - A Coruña

Pavillón Polideportivo "La Malata"

15 ao 20 de xullo de 2008

TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Partidas PGN | Visor | Web Oficial (Con Fotos) | Bases

Informa: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro Principal)

Rolda 1:

M. No.   Nome Pts.
Resultado
Pts.   Nome No.
1 1 GM Maze Sebastian 0
- - +
0 Sanchez Carrasco Francisco Javie 77
2 78 Carril Garcia Luis 0
0 - 1
0 Del Rio Angelis Salvador Gabriel 2
3 3 GM Manolache Marius 0
1 - 0
0 Rodriguez Fernandez Juan Carlo 79
4 80 Martinez Hernandez Javier 0
- - +
0 GM Radulski Julian 4
5 5 IM Rusev Krasimir 0
1 - 0
0 Alonso Garuti Luis E. 81
6 82 Saez Gabikagogeaskoa Oscar 0
- - +
0 GM Krivoshey Sergei 6
7 7 GM Janev Evgeni 0
- - +
0 Pires Gustavo 85
8 86 Dominguez Fernandez Santiago 0
0 - 1
0 IM Bojkov Dejan 8
9 9 IM Starostits Ilmars 0
1 - 0
0 Ballina Amandi Casimiro 87
10 88 Perez Diaz Francisco Jose 0
0 - 1
0 FM Almagro Llamas Pablo 10
11 11 IM Fomichenko Eduard 0
- - +
0 Fernandez Lopez Pablo 89
12 90 Guijarro Arca Basilio 0
0 - 1
0 IM Petrov Marijan 12
13 13 GM Tratar Marko 0
1 - 0
0 Beltran Ortiz Edda Georgina 91
14 92 Martinho Filipe Mesquita Alves 0
0 - 1
0 IM Veingold Aleksandr 14
15 15 GM Barsov Alexei 0
1 - 0
0 Redondo Varela Celestino 93
16 94 Fondevila Maron Manuel 0
+ - -
0 IM Libiszewsi Fabien 16
17 17 GM Neelotpal Das 0
- - +
0 Jimenez Gonzalez Jose Luis 95
18 96 Margarido Ricardo Emanuel Torr 0
0 - 1
0 Filip Lucian 18
19 19 IM Swinkels Robin 0
1 - 0
0 Gomez Dominguez Breixo 97
20 98 Mederos Aguila Jose 0
0 - 1
0 FM Guerra Mendez Jose Angel 20
21 21 FM Pozo Vera Sandro 0
1 - 0
0 Caaveiro Prieto Jesus 99
22 100 Castro Caaveiro Antonio 0
0 - 1
0 IM Alvarez Pedraza Aramis 22
23 23 GM Dimitrov Vladimir 0
1 - 0
0 Furtado Dinis 101
24 102 Brandao Alvaro Sousa 0
0 - 1
0 IM Drenchev Petar 24
25 25 IM Sundararajan Kidambi 0
1 - 0
0 Uhl Sarah 103
26 104 Lopez Grana Carmen 0
0 - 1
0 FM Suarez Pousa Diego 26
27 27 IM Dolezal Cristian 0
1 - 0
0 Linares Andres Antonio 105
28 106 Roca Rivera Alejandro 0
0 - 1
0 IM Sriram Jha 28
29 29 GM Spassov Liuben 0
1 - 0
0 Lopez Lopez Juan Manuel 108
30 109 Chao Franco Jose Manuel 0
0 - 1
0 IM Larino Nieto David 30
31 31 GM Petkov Vladimir 0
1 - 0
0 Silva Santos Eduardo Antonio 111
32 112 Andias Joao Pedro Menezes 0
0 - 1
0 IM Dobrev Nanko 32
33 33 IM Ivanov Jordan 0
1 - 0
0 Gomes Mendes Pedro Miguel 113
34 114 Matos Ricardo Joao Morais De 0
0 - 1
0 IM Van Oosterom Chiel 34
35 35 IM Konguvel Ponnuswamy 0
1 - 0
0 Viana Eduardo Escudeiro 115
36 116 Gonzalez Carro Victor 0
0 - 1
0 FM Gallardo Garcia Andres 36
37 37 IM Ortiz Suarez Isam 0
1 - 0
0 Lamelas Suarez Francisco David 117
38 118 De La Pena Llerandi Adolfo 0
0 - 1
0 IM Garcia Castro Pablo 38
39 39 IM Sakelsek Tadej 0
1 - 0
0 Larrosa Villanueva Uxia 119
40 120 Millan Soto Jose 0
0 - 1
0 Valles Moreno Ivan 40
41 41 IM Nester Ihor 0
- - +
0 Aguiar Henrique Rui Neves 121
42 122 Chao Vale Fernando 0
0 - 1
0 FM Valmana Canto Jaime 42
43 43 FM Eggleston David J 0
1 - 0
0 Rivera Couce Aday 123
44 124 Silva Joao Miguel Carvalho Lopes 0
0 - 1
0 FM Milchev Nikolay 44
45 45 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 0
1 - 0
0 San Roman Checa Angel 125
46 126 Gandoy Martinez Pablo 0
0 - 1
0 WGM Arribas Robaina Maritza 46
47 47 Michielsen Joost 0
1 - 0
0 Leal Valdes Francisco Jose 127
48 128 Icaza Boado Leonardo 0
0 - 1
0 IM Rodriguez Lopez Rafael 48
49 49 FM Arnaudov Petar 0
1 - 0
0 Lamas Fernandez Jaime 130
50 131 Mendoza Verdes Miguel 0
0 - 1
0 FM Fenollar Jorda Manuel 50
51 51 Tello Nuñez Alejandro 0
- - +
0 Fernandez Ansuar Borja 132
52 133 Marino Gonzalez Alejandro 0
0 - 1
0 Patiño Romaris Juan Roberto 52
53 53 WGM Fomichenko Svetlana 0
- - +
0 Paz Perez Santiago 134
54 135 Chen Lin Yan Qing 0
0 - 1
0 FM Lasinskas Povilas 54
55 55 Arruebarrena Rafael 0
1 - 0
0 Ansede Taboada Adrian 136
56 137 Cinza Lopez Javier 0
0 - 1
0 Diaz Nuñez Adolfo 56
57 57 FM Berbatov Kiprian 0
1 - 0
0 Cubero Suárez Juan Jose 138
58 139 Fernandez Fernandez Fernando 0
0 - 1
0 Fernandez De Pablo Miguel A. 58
59 59 Fernandez Borrego Pablo 0
1 - 0
0 Fernandez Lopez Ivan 140
60 142 Ferrer Galvez Javier 0
- - +
0 Paredes Cordo Jacobo Borja 60
61 61 Lopez Rodriguez Walter 0
1 - 0
0 Freire Boudon Carlos 143
62 144 Grana Gomez Diego 0
0 - 1
0 Casares Cabanas Carlos 62
63 63 Stanoev Atanas 0
1 - 0
0 Lorenzo Vazquez Antonio 145
64 146 Luz Afonso Da Silva Vieira 0
0 - 1
0 Pazos Porta Antonio 64
65 65 WIM Fandino Reyes Roquelina 0
1 - 0
0 Marino Gonzalez Daniel 147
66 148 Molist Lopez Silja 0
0 - 1
0 Leira Paricio Julio 66
67 67 Abella Vazquez Cesar 0
1 - 0
0 Mujin Fernandez Adrian 149
68 150 Navarro Rivas Rashid 0
0 - 1
0 Cubero Ferreiro Rodrigo 68
69 69 WFM Redondo Arguelles Graciela 0
1 - 0
0 Pardo De Neira Julio 151
70 152 Pardo De Neira Zato Alfonso 0
0 - 1
0 Blazquez Lopez Berna 70
71 71 Oliveira Carlos Andre Ramalho 0
1 - 0
0 Perez Pardo Ricardo 153
72 154 Picos Maiztegui Miguel 0
+ - -
0 FM Molina Jorge 72
73 73 Castellanos Bogalo Antonio 0
1 - 0
0 Rodriguez Sigler Alexandre 155
74 156 Sicilia Martin Rodrigo 0
- - +
0 Bolhari Orfeh 74
75 75 Mejuto De Ulloa Jorge 0
+ - -
0 Suarez Munoz Miguel 158
76 159 Tenreiro Calvo Jose Manuel 0
0 - 1
0 Penalonga Sweers Angel 76
77 160 Vazquez Alvarez Diego 0
1
bye
78 83 Lopez Perez Alberto 0
½
sen emparellar
79 84 Florez Rodriguez Diego 0
½
sen emparellar
80 107 Dorado Reboredo Jose Maria 0
½
sen emparellar
81 110 Alberola Reig Francisco 0
½
sen emparellar
82 129 Alvarino Pita Fernando 0
½
sen emparellar
83 141 Ferreira Vitorino 0
½
sen emparellar
84 157 Silva Santos Eduardo Antonio 0
½
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador Circulo Ferrolán de Xadrez
Director del Torneo Juan Rodríguez Rey
Árbitro principal AI Lukas Iruretagoiena
Árbitro Priscilla Cubero
Sede Ferrol. A Coruña
Fecha 15 ao 20 de xullo de 2008

Web Oficial:

http://www.cfxadrez.org/

 

TablaDeFlandes